Skocz do zawartości

(nie)udane wakacje


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, rozkład dotyczny wakacji, na które dziś wyjeżdżam.

 

1.Czy miejsce do którego jade będzie przyjemne? Król Buław

2.Czy dobrze wpłynie na moje samopoczucie ten wyjazd? Królowa Buław

3.Warunki mieszkalne? 3 mieczy

4.Nowi znajomi? Sprawiedliwość

5.Co miłego mnie tam spotka? Kochankowie

6.Czy czekają mnie mniej przyjemne niespodzianki? Śmierć

7.Rada - 3 pucharów

8.Przestroga - Rydwan

9.Pogoda - 3 monet

 

1.Jak najbardziej, można powiedzieć, ze będe sie czuł po królewsku :P Będze czuł sie wyśmienicie. Buławy mogą podkreślać dużo ruchu - nic dziwnego skoro to wyjazd w góry XD

2.Jak najbardziej, poprawi mi sie samopoczucie i znajde w sobie pokłady nowej energii.

3.Na tym polu moge sie zawieść. Najprawdobodobniej pensjonat nie przypadnie mi do gustu.

4.Możliwe,że spotkam tam kogoś kogo już znam, albo zawiąże jakąś nową znakomość. (Ale to trudna karta)

5.Podejme jakąś pomyślną dla mnie decyzje

6.Niestety tak i to duże. Może będe miał problemy z dojazdem - wnioskuje po Rydwanie na polu ostrzeżenie. A może ma to związek z kartą kochankowie i coś będe musiał zostawić za sobą. (ale raczej nie ma złego znaczenia skoro wyjazd dobrze na mnie wpłynie)

7.Powiniennem zapomnieć o troskach i przedewszystkim dobrze sie bawić.

8.Nie powiniennem przeceniać swoich sił, alno może coś sie stanie z samochodem.

9.Po karcie wnioskuje, ze dość przjemna, która utrzyma sie jakiś czas. Myśle, że taka któa sprzyja poceniu sie, czyli dość ciepło.

 

Prosze o pomoc, szczególnie z kartą Śmierć - lepiej uniknąć przykrych niespodzianek.

Odnośnik do komentarza

Prosze o pomoc, szczególnie z kartą Śmierć - lepiej uniknąć przykrych niespodzianek. - Śmierć to nie Wieża i nie 10 mieczy, może oznaczać mocne zmiany i rozpoczęcie nowego etapu życiowego, może będzie powiązane z relacjami, bo są na to wskazówki;

Pewnie zapoznasz kogoś pod czas wakacji, jest szansa na flirt/romans (Dworskie Karty+Kochankowie i 3 kielichy), warunki mieszkalne pewnie nie będą odpowiadać oczekiwaniom+ uważaj na dojazd/samochód. Reszta wygląda dobrze :)

___________________

Dobrego odpoczynku :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...