Jump to content

Zamordować prostytutki


kaffka
 Share

Recommended Posts

Śnił mi się bardzo wyraźny sen i po obudzeniu się miałam silne poczucie, że już go kiedyś śniłam.

Pamiętam tyle że pewne "my" (nie wiem kto był ze mną, ale nie byłam sama) zamordowaliśmy jakieś prostytutki (kilka, ale mało, jak jedna-dwie, nie pamiętam dokładnie) a potem ukryliśmy zwłoki w formie pochowania w ziemi jak w czasie normalnego pogrzebu. Potem, żeby ukryć tą zbrodnię zabiliśmy jeszcze więcej tych prostytutek, tym razem w ilościach "naście". Było dużo krwi na dłoniach i takie poczucie, że to "trzeba było zrobić". I chowanie tych zwłok, znowu niby to pogrzeb, a tak naprawdę ukrywanie ciał. Co szokujące dla mnie, sen nie był żadnym koszmarem, był raczej nieprzyjemny.

I to bardzo bardzo wyraźne poczucie że już go kiedyś śniłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej. Ostatnio sobie oczyszczam magią te resztki syfu po ezoforum i jakoś mnie wzięło na odwiedziny tutaj po latach. Wchodzę i widzę, że pytasz o sen w którym z kims zakopujesz jakieś osoby. Przypomniała mi się ta nasza wspólna z Seidem wycieczka na Miejsce Mocy w Białowieży. Daj znać jak tam u ciebie :)

Edited by Wiedźmin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zabrzmi to trochę dziwnie ale moim zdaniem to bardzo dobry sen.

Najważniejszy symbol tego snu to zakrwawione ręce - moim zdaniem to symbol oczyszczenia w miejscu pracy ( ręce to symbol narzędzi pracy). idąc dalej zbijanie prostytutek to symbol tego że coś się skończy coś co tyczy się osoby której nie szanujesz lub nie lubisz raczej ze względu na jej cechy charakteru. A skoro już atmosfera się oczyściła ( to ten pogrzeb ) postanowiłaś zrobić dalsze porządki raczej takie twoje wewnętrzne sprzątanie - zrobienie jakiegoś podsumowania, poukładania i w końcu pozamykania pewnych spraw czy etapów w życiu.

Pozdrawiam;

Sławomir

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wiedźminie, tak to Miejsce Mocy było pamiętne :D Pozdrawiam serdecznie i prześlij pozdrowienia Seidowi ode mnie! <3 A jeśli ten sen miałby się odnosić do Twoich porządków po tamtym syfie - we śnie to to nie były pogrzeby a raczej chowanie (z widoku) zwłok, także to nie jest jakieś definitywne oczyszczanie/załatwianie sprawy. :/

 

Sławomirze, moje pierwsze skojarzenie z tymi zakrwawionymi rękoma było o jakiejś ofierze czy raczej składaniu ofiary (także skojarzenie Wiedźmina jest tu uderzające, nigdy bym sama nie wpadła bo w sumie starałam się od tego odciąć i nie pasuje tu fakt że to nie ja składałam wtedy ofiarę a coś ze mnie zrobiło sobie pożywkę). Kiedyś w sumie śniłam o krwi na rękach, ale byłą to krew moja (poraniłam się o piękne krzaki malin) i skończyło się tym że bardzo poraniłam się (psychicznie) w miejscu pracy które miało być niby nobilitacją. Tym razem ta krew skojarzyła mi się raczej z "mieć krew na dłoniach" = zrobić coś niegodnego, chociaż do niczego nie mogłam i dalej nie mogę sobie tego dopasować. Była kiedyś osoba w moim miejscu pracy którą chciałabym "zabić" w sensie zabić jej wspomnienia i destrukcyjny wpływ jaki na mnie wywarła, ale w sumie to już daleka przeszłość i na szczęście nie mam już z nią żadnego styku i bardzo się z tego faktu cieszę. Nie odkopywałam tych wspomnień już dawno

Edited by kaffka
Link to comment
Share on other sites

Może to właśnie ten pogrzeb - twoja podświadomość dopiero poradziła sobie z tą toksyczną znajomością. Tu jest trudno zgadnąć należy brać pod uwagę że to nasza świadomość jest ograniczona ramami czasowymi, podświadomość może operować w przeszłości, teraźniejszości, przyszłości jednocześnie mieszając nam obraz senny tak że ciężko się połapać co jak i dla czego - to jest ten przywilej braku ram czasowych.

Pozdrawiam;

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...