Skocz do zawartości

Rozkład na pana


Sanya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

przeżywam kryzys w długoletnim związku, a właściwie można by rzec, że już jestem po rozstaniu Długo myślałam nad odejściem, aż tu okazało się, że pan za plecami pisze z inną i się z nią nawet spotkał. W tym momencie jestem na etapie szukania mieszkania i chcę się wyprowadzić. Zapytałam jak się potoczy dalej moja relacja z panem (w zasadzie sprawa jet przesądzona, ale chciałam zerknąć co pan myśli o tym wszystkim).

 

Krzyż celtycki:

 

On: 3 buław

Mój stosunek do niego: 8 monet

Jego świadoma postawa wobec mnie: Paź buław

Nieświadoma postawa wobec mnie: 7 monet

Przeszłość: Sprawiedliwość

Najbliższa przyszłość: 8 kielichów

Jego intencje: 8 buław

Wpływ z zewnątrz: 6 kielichów

Jego nadzieje/obawy: Paź mieczy

Wynik: Moc, Cesarzowa, Mag, Słońce, Kapłan

 

No widać tutaj ewidentnie, że on się zastanawia nad przyszłością w tej 3 buław, popartej 7 monet, ma do mnie stosunek koleżeński (paź buław). Zaznacza się też tutaj aspekt otwarcia na świat, korzystania z okazji (i paź i 3). Widać rozstanie w sprawiedliwości, którą wzmacnia na przyszłość 8 kielichów. Duży wpływ na nas miało rozpamiętywanie przeszłości, nieumiejętność oderwania się od zakończonych relacji (to był chyba główny czynnik, który nadwątlił nasze stosunki). Na przyszłość ciekawe karty, same WA, chyba ktoś z nas wejdzie w bardzo ważny związek, niestety nie czuję z tych kart kto.

 

Rozkład partnerski:

Ja

Wnoszę: Królowa buław

Myślę: Sąd

Czuję: 7 monet

Pokazuję: Diabeł

 

On:

Wnosi: As kielichów

Myśli: Rycerz buław

Czuje: Pustelnik

Pokazuje: Paź buław

 

Wspólna: 10 buław

Wynik: Król buław, Królowa kielichów, 10 kielichów, 2 kielichów

 

I tutaj podobnie, po mojej stronie widać ogromną złość (królowa i diabeł), zastanawiam się jeszcze, ale mimo wszystko czuję potrzebę odrodzenia, zerwania z dotychczasowym życiem. U niego dużo buław, czyli znów - potrzeba ruchu, być może jakichś flirtów, potrzeba powrotu do czasów przedzwiązkowych. Nie ma tu zbyt wiele uczuć w tym pustelniku. Widać, że nam razem ciężko. I znów ciekawe karty na przyszłość - szykuje się jakaś relacja, ale nie wiem u kogo.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że wasza znajomość może się jeszcze ciągnąć przez jakiś czas. Możliwe, że będzie próbował do Ciebie wrócić. Nie czuje do Ciebie miłości, ale może kalkulować, że relacja z Tobą bardziej mu się opłaca niż romans z tamtą.

Odnośnik do komentarza

W tym co napisałaś jest baaardzo dużo racji, dziękuję serdecznie za to że zerknęłaś:) Faktycznie pan kalkulujący, bo tamta dziewczyna to przelotna znajomość, nawet nic między nimi nie było oprócz flirtu, a ze mną jednak łączy go sporo plus mieszkanie. Jednak dla mnie to już temat zamknięty, bo przecież takiemu człowiekowi nie można ufać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...