Skocz do zawartości

Test na prawo jazdy 2 ZWERYFIKOWANY


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Teorie zdałam a 31.08 mam jazdę więc by się upewnic że to wlasciwy moment na zdawanie, zapytalam kart czy zdam.

9 mieczy, paź pucharów, 7denarow, 7mieczy, 8 pucharów i dołożylam10 mieczy i Pustelnik.

 

Po pierwszych kartach powiedziałabym że zdam bo gdzieś czytałam że 7 denarow dobra na testy ale te ostanie jakoś, no nie wiem. Ewentualnie będę kombinować, czyli użyje swojego sprytu i czaru osobistego 😄

Odnośnik do komentarza

Niestety moim zdaniem nie. Musisz poćwiczyć ogólnie to mam wrażenie, że dzień tego egzaminu będzie dla ciebie bardzo ciężki i możesz czuć się niesprawiedliwe oceniona. Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zdasz za drugim razem - z początku karty są nie za bardzo, potem widać przełom (8 kielichów, 10 mieczy), i pustelnik może świadczyć o zwiększeniu wiedzy, docenieniu mądrości. 7 monet też może świadczyć o tym, że zamiar uda się, ale po upływie pewnego czasu.

Możesz nie zdać z pierwszego razu po prostu przez przesadne zmartwienie się...

_______________

Ale życzę powodzenia i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość ThePhoenix

Nie zdalam, oblalam na rondzie w drodze w powrotnej :( 1 rondo objezdzalam 3 razy bo za 2 razem mialam skrecic w lewo i nie skrecialm, bylam calkiem spokojna. Zamowilam juz 2gi test.

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość ThePhoenix

Zdałam za drugim razem w listopadzie :)

W dniu 31.08.2018 o 10:12, ThePhoenix napisał:

Nie zdalam, oblalam na rondzie w drodze w powrotnej :( 1 rondo objezdzalam 3 razy bo za 2 razem mialam skrecic w lewo i nie skrecialm, bylam calkiem spokojna. Zamowilam juz 2gi test.

Z perspektywy czasu to wcale nie byłam spokojna ;) ale za drugim razem bylo juz lzej. 

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Test na prawo jazdy 2 ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...