Jump to content

Test na prawo jazdy 2 ZWERYFIKOWANY

Guest ThePhoenix
 Share

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Teorie zdałam a 31.08 mam jazdę więc by się upewnic że to wlasciwy moment na zdawanie, zapytalam kart czy zdam.

9 mieczy, paź pucharów, 7denarow, 7mieczy, 8 pucharów i dołożylam10 mieczy i Pustelnik.

Po pierwszych kartach powiedziałabym że zdam bo gdzieś czytałam że 7 denarow dobra na testy ale te ostanie jakoś, no nie wiem. Ewentualnie będę kombinować, czyli użyje swojego sprytu i czaru osobistego 😄

Niestety moim zdaniem nie. Musisz poćwiczyć ogólnie to mam wrażenie, że dzień tego egzaminu będzie dla ciebie bardzo ciężki i możesz czuć się niesprawiedliwe oceniona. Życzę powodzenia.

Guest ThePhoenix

Jeśli nie zdam to się nie załamie więc nie uważam że będzie to dla mnie ciężki dzień, ogólnie czuje się gotowa na zdawanie a jak bedzie to zobaczymy. Dzięki

ale on może być dla Ciebie ciężki z innego powodu. Nie wiem takie masz karty i ja to widzę inaczej, ale oczywiście życzę Ci powodzenia.

Guest Noa20

tego dnia możesz nie zdać, niestety. Może ze względu na kiepskie samopoczucie lub z jakiś przyczyn termin się odroczy.

mimo wszystko powodzenia:)

Guest ThePhoenix

Dzięki, tak czy siak będę pochodziła, jeszcze tylko muszę wziąść dzień wolny, a narazie afirmuje i trzymam pozytywne intencje by zdać.

Wydaje mi się, że zdasz za drugim razem - z początku karty są nie za bardzo, potem widać przełom (8 kielichów, 10 mieczy), i pustelnik może świadczyć o zwiększeniu wiedzy, docenieniu mądrości. 7 monet też może świadczyć o tym, że zamiar uda się, ale po upływie pewnego czasu.

Możesz nie zdać z pierwszego razu po prostu przez przesadne zmartwienie się...

Ale życzę powodzenia i trzymam kciuki ;)

• 3 weeks later...
Guest ThePhoenix

Nie zdalam, oblalam na rondzie w drodze w powrotnej :( 1 rondo objezdzalam 3 razy bo za 2 razem mialam skrecic w lewo i nie skrecialm, bylam calkiem spokojna. Zamowilam juz 2gi test.

Edited by ThePhoenix

• 4 months later...
Guest ThePhoenix

Zdałam za drugim razem w listopadzie :)

W dniu 31.08.2018 o 10:12, ThePhoenix napisał:

Nie zdalam, oblalam na rondzie w drodze w powrotnej :( 1 rondo objezdzalam 3 razy bo za 2 razem mialam skrecic w lewo i nie skrecialm, bylam calkiem spokojna. Zamowilam juz 2gi test.

Z perspektywy czasu to wcale nie byłam spokojna ;) ale za drugim razem bylo juz lzej. 

Edited by ThePhoenix

• Ismer changed the title to Test na prawo jazdy 2 ZWERYFIKOWANY