Skocz do zawartości

Za dziewczynami , dlaczego przyciagam trudnych mezczyzn :)


Gość ThePhoenix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ThePhoenix

Ja również skorzystam z rozkładu od Inez bo uwazam ze daje do myslenia.

Sygnifikator - Krol pucharow - ja jako dobra osoba ale nie przesadnie emocjonlna, pomocna, rozwijam sie duchowo

1. Jaki jest mój stosunek do ojca? Cesarz - chlodny, dzwonie do niego raz w miesiacu, czasami rzadziej, zapominam czasem o jego istnieniu, zawsze mielismy bardzo slaby kontakt

 

2. Jak wyglądają moje relacje z ojcem? - Ksiezyc - sprawy ukryte, jakies obawy

 

3. Jaki jest mój stosunek do matki? - Paz mieczy - bywam na nia zla za to i za owo, jak sie wkurze na nia to jej wygarniam co mysle

 

4. Jak wyglądają moje relacje z matką? - 10 denarow -bogate to one raczej nie sa, wiec mysle ze karta pokazala to praktyczna strone zycia, czesto musze jej zalatwiac sprawy w tym sprawy pieniedzy

 

5. Jak moje relacje z tata wplywaja na zwiazki damsko - meskie ? - 10 bulaw, 9 pucharow, paz pucharow - powiedzialabym ze sa meczace a ja skrycie podko****e

 

6. Jam moje relacje z mam wplywaja na zwiazki damsk - meski - - K.denarow, K.denarow, Kaplan - mysle ze chce stworzyc taka relacje jakiej moja mama nie miala

 

7. Jak jestem postrzegana przez mężczyzn? - Królowa Buław, As mieczy - atrakcyjna, pewna siebie, bystra ale i chlodna

 

8. Jaką aurę stwarzam wokół siebie ? - 4 pucharow, As pucharow - wszystko odrzucam, mam po dziurki w nosie milosc i facetow starajacych sie o moje wzgledy

 

9. Co mnie nieświadomie „kręci” w takich mężczyznach? 2 pucharow, 5 bulaw, K. pucharow- mysle ze lubie jak jest troche niestabilnie, troche dramatu i kiedy moge ich emocjonalnie wesprzec - zdalam sobie sprawe ze ten pociag do dramatow jest bardzo nie zdrowy dla mnie i proboje sie tego pozbyc

 

10. Co mi dają relacje z takimi mężczyznami? - K. denarow, 8 denarow, 5 denarow - znowu piatka, powiedzialabym ze ciagla praca nad tym co nie doskonale, wspieranie go w problemach, 5 denarow kojarzy mi sie tu troche z moim apektem duchowsci, ze bede razem z nim w trudnych momentach, czula to co on i starala sie mu pomoc nie oczekujac niczego w zamian

 

11. Jaki mam stosunek do samej siebie? Umiar, Sila, 2 mieczy - staram sie byc w stosunku siebie delikatna, szukam spokoju, kontroluje swoje emocje i jestem raczej bierna

 

12. Co zmienić w sposobie myślenia o sobie? - Diabeł, Cesarzowa, 10 pucharow - nie wiem, moze to ze uwazam ze faceci chca tylko mojego fizycznego ciala a nie mnie jako osoby

 

13. Co mi da praca nad sobą w sensie relacji damsko – męskich? As denarow, 9 pucharow, 10 bulaw, 9 denarow, Kaplan - szansa na cos konkretnego, za duzo pracy ale ogolnie zadowolenie z samej siebie

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikator - Krol pucharow - Twoja męska część związana z relacją z ojcem leży u podłoża, brak ci było ciepłego kontaktu i opieki

 

1. Jaki jest mój stosunek do ojca? Cesarz - obawiasz się go

 

2. Jak wyglądają moje relacje z ojcem? - Ksiezyc - one sa zepchnięte do nieświadomości, bo trudno Ci sie z przeżyciami z ojcem zmierzyc, uciekasz od nich

 

3. Jaki jest mój stosunek do matki? - Paz mieczy - ot tel. czasami

 

4. Jak wyglądają moje relacje z matką? - 10 denarow - oparte sa o pieniądze

 

5. Jak moje relacje z tata wplywaja na zwiazki damsko - meskie ? - 10 bulaw, 9 pucharow, paz pucharow - musisz je przepracować

 

6. Jam moje relacje z mam wplywaja na zwiazki damsk - meski - - K.denarow, K.denarow, Kaplan - wdrażasz jej zasady

 

7. Jak jestem postrzegana przez mężczyzn? - Królowa Buław, As mieczy - atrakcyjna ale zimna

 

8. Jaką aurę stwarzam wokół siebie ? - 4 pucharow, As pucharow - strasznie spokojną

 

9. Co mnie nieświadomie „kręci” w takich mężczyznach? randki i samotna walka o nich

10. Co mi dają relacje z takimi mężczyznami? - K. denarow, 8 denarow, 5 denarow - ciężkie starania i błagani eo uczucia

 

11. Jaki mam stosunek do samej siebie? Umiar, Sila, 2 mieczy - wyważony, pewność siebie i niezdecydowanie

 

12. Co zmienić w sposobie myślenia o sobie? - Diabeł, Cesarzowa, 10 pucharow - nie wiem, moze to ze uwazam ze faceci chca tylko mojego fizycznego ciala a nie mnie jako osoby

 

13. Co mi da praca nad sobą w sensie relacji damsko – męskich? As denarow, 9 pucharow, 10 bulaw, 9 denarow, Kaplan - szansa na cos konkretnego, za duzo pracy ale ogolnie zadowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikator - Krol pucharow - twórcza, czuła, pomocna osoba; marzyciel :)

1. Jaki jest mój stosunek do ojca? Cesarz - widzisz w nim tradycyjnego, lubiącego rządzić rodziną ojca, stosunki mogą być zimne - jak nadużywa władze i sile własnego autorytetu, chociaż pewnie go szanujesz;

2. Jak wyglądają moje relacje z ojcem? - Ksiezyc - lęki i iluzji, może coś przeszkadza wam w porozumieniu ze sobą, chociaż podświadomie czujecie mocną więż pomiędzy wami :)

3. Jaki jest mój stosunek do matki? - Paz mieczy - rozpatrujesz krytycznie jej zachowanie i pomysły, zdarzają się konflikty;

4. Jak wyglądają moje relacje z matką? 10 denarow - tradycyjnie-rodzinne, raczej szacunek niż ciepło i miłość;

5. Jak moje relacje z tata wplywaja na zwiazki damsko - meskie ? - 10 bulaw, 9 pucharow, paz pucharow - cię męczy zbyt romantyczna strona relacyj;

6. Jam moje relacje z mam wplywaja na zwiazki damsk - meski - - K.denarow, K.denarow, Kaplan - chcesz poważnego związku, opartego o wspólne wartości, zasady, może chodzi też o małżeństwie;

7. Jak jestem postrzegana przez mężczyzn? - Królowa Buław, As mieczy - niezależna, zauważalna, inteligentna osoba;

8. Jaką aurę stwarzam wokół siebie ? - 4 pucharow, As pucharow - czarująca melancholia;

9. Co mnie nieświadomie „kręci” w takich mężczyznach? 2 pucharow, 5 bulaw, K. pucharow- dużo różnego rodzaju przeżyć, się nie nudzi, jest walka, konkurencja, romantyka i możliwość duchowego porozumienia między sobą (bratnia dusza);

10. Co mi dają relacje z takimi mężczyznami? - K. denarow, 8 denarow, 5 denarow - zmuszają do skutecznego rozwoju, pracy nad sobą i ogólnie, do stabilizacji swojego życia, dużo Króli - może rzeczywiście ci zależy na tym, żeby okazywać wsparcie, dbać, zajmować główną opiekującą role w relacjach?

11. Jaki mam stosunek do samej siebie? Umiar, Sila, 2 mieczy - Uważasz, że jesteś zrównoważona, silną, ale łagodną osobą, która potrafi pójść na kompromis, jeśli trzeba, takie dojrzale zachowanie;

12. Co zmienić w sposobie myślenia o sobie? - Diabeł, Cesarzowa, 10 pucharow - zrozumieć, że jesteś diabelski piękna, przyciągająca wzroki i urocza :D

13. Co mi da praca nad sobą w sensie relacji damsko – męskich? As denarow, 9 pucharow, 10 bulaw, 9 denarow, Kaplan - z początku - stabilizacji i zadowolenie życiem, radość, wielką ilość znajomości, od czego z czasem się zmęczysz i całkowicie zmienisz perspektywę poglądu na życzę, uniezależnisz się, też możliwe, że przy ty, będziesz musiała dużo i ciężko pracować nad sobą i tą dziedziną życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość ThePhoenix
Sygnifikator - Krol pucharow - Twoja męska część związana z relacją z ojcem leży u podłoża, brak ci było ciepłego kontaktu i opieki - bardziej brakowalo mi milosci od matki, chociaz ojciec byl obok, moze musialam zmezniec wskutek tego wszystkiego

 

1. Jaki jest mój stosunek do ojca? Cesarz - obawiasz się go - z tym sie nie zgodze, jestem dorosla osoba i mieszkamy w innych krajach, zycie stworzylo ze mnie silna i odwazna kobiete

 

2. Jak wyglądają moje relacje z ojcem? - Ksiezyc - one sa zepchnięte do nieświadomości, bo trudno Ci sie z przeżyciami z ojcem zmierzyc, uciekasz od nich - tu sie zgadzam

 

3. Jaki jest mój stosunek do matki? - Paz mieczy - ot tel. czasami - tak

 

4. Jak wyglądają moje relacje z matką? - 10 denarow - oparte sa o pieniądze - az tylu pieniedzy zadna z nas nie ma wiec nie ma o tym mowy

 

5. Jak moje relacje z tata wplywaja na zwiazki damsko - meskie ? - 10 bulaw, 9 pucharow, paz pucharow - musisz je przepracować

 

6. Jam moje relacje z mam wplywaja na zwiazki damsk - meski - - K.denarow, K.denarow, Kaplan - wdrażasz jej zasady - wrecz przeciwnie, podazam zupelnie innym torem niz ona

 

7. Jak jestem postrzegana przez mężczyzn? - Królowa Buław, As mieczy - atrakcyjna ale zimna

 

8. Jaką aurę stwarzam wokół siebie ? - 4 pucharow, As pucharow - strasznie spokojną

 

9. Co mnie nieświadomie „kręci” w takich mężczyznach? randki i samotna walka o nich - nie chodze na randki juz od daaawna :)

10. Co mi dają relacje z takimi mężczyznami? - K. denarow, 8 denarow, 5 denarow - ciężkie starania i błagani eo uczucia

 

11. Jaki mam stosunek do samej siebie? Umiar, Sila, 2 mieczy - wyważony, pewność siebie i niezdecydowanie

 

12. Co zmienić w sposobie myślenia o sobie? - Diabeł, Cesarzowa, 10 pucharow - nie wiem, moze to ze uwazam ze faceci chca tylko mojego fizycznego ciala a nie mnie jako osoby

 

13. Co mi da praca nad sobą w sensie relacji damsko – męskich? As denarow, 9 pucharow, 10 bulaw, 9 denarow, Kaplan - szansa na cos konkretnego, za duzo pracy ale ogolnie zadowo

 

Dzieki ze spojrzalas i z reszta tez sie zgadzam :)

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix
Sygnifikator - Krol pucharow - twórcza, czuła, pomocna osoba; marzyciel :)

1. Jaki jest mój stosunek do ojca? Cesarz - widzisz w nim tradycyjnego, lubiącego rządzić rodziną ojca, stosunki mogą być zimne - jak nadużywa władze i sile własnego autorytetu, chociaż pewnie go szanujesz; - tak mial twarda reke a szanowac nauczylam sie go z czasem

2. Jak wyglądają moje relacje z ojcem? - Ksiezyc - lęki i iluzji, może coś przeszkadza wam w porozumieniu ze sobą, chociaż podświadomie czujecie mocną więż pomiędzy wami :) - nie ma wiezi, czasem mi go po prostu zal mimo wszystko

3. Jaki jest mój stosunek do matki? - Paz mieczy - rozpatrujesz krytycznie jej zachowanie i pomysły, zdarzają się konflikty;

4. Jak wyglądają moje relacje z matką? 10 denarow - tradycyjnie-rodzinne, raczej szacunek niż ciepło i miłość;- jestesmy malo tradycyjna rodzina ale wlasnie dzis przerabialam nasze relacje i okazuje sie duza czesc mojego zycia jest jakby pod nia uzalezniona

5. Jak moje relacje z tata wplywaja na zwiazki damsko - meskie ? - 10 bulaw, 9 pucharow, paz pucharow - cię męczy zbyt romantyczna strona relacyj; - tak :)

6. Jam moje relacje z mam wplywaja na zwiazki damsk - meski - - K.denarow, K.denarow, Kaplan - chcesz poważnego związku, opartego o wspólne wartości, zasady, może chodzi też o małżeństwie;

7. Jak jestem postrzegana przez mężczyzn? - Królowa Buław, As mieczy - niezależna, zauważalna, inteligentna osoba;

8. Jaką aurę stwarzam wokół siebie ? - 4 pucharow, As pucharow - czarująca melancholia;

9. Co mnie nieświadomie „kręci” w takich mężczyznach? 2 pucharow, 5 bulaw, K. pucharow- dużo różnego rodzaju przeżyć, się nie nudzi, jest walka, konkurencja, romantyka i możliwość duchowego porozumienia między sobą (bratnia dusza);

10. Co mi dają relacje z takimi mężczyznami? - K. denarow, 8 denarow, 5 denarow - zmuszają do skutecznego rozwoju, pracy nad sobą i ogólnie, do stabilizacji swojego życia, dużo Króli - może rzeczywiście ci zależy na tym, żeby okazywać wsparcie, dbać, zajmować główną opiekującą role w relacjach? - tego nie wiem

11. Jaki mam stosunek do samej siebie? Umiar, Sila, 2 mieczy - Uważasz, że jesteś zrównoważona, silną, ale łagodną osobą, która potrafi pójść na kompromis, jeśli trzeba, takie dojrzale zachowanie;

12. Co zmienić w sposobie myślenia o sobie? - Diabeł, Cesarzowa, 10 pucharow - zrozumieć, że jesteś diabelski piękna, przyciągająca wzroki i urocza :D

13. Co mi da praca nad sobą w sensie relacji damsko – męskich? As denarow, 9 pucharow, 10 bulaw, 9 denarow, Kaplan - z początku - stabilizacji i zadowolenie życiem, radość, wielką ilość znajomości, od czego z czasem się zmęczysz i całkowicie zmienisz perspektywę poglądu na życzę, uniezależnisz się, też możliwe, że przy ty, będziesz musiała dużo i ciężko pracować nad sobą i tą dziedziną życia.

 

Dzieki ze zerknelas, z reszta tez sie zgadzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość ThePhoenix

Update: mysle ze tyle tych kroli sie pokazalo by chodzilo o faceta ktorego lubilam ale to tak zepchnelam do podswiadomosci ze sama o tym zapomnialam, zwiazek jest poprostu nie mozliwy ze wzgledu na zbyt duza roznice wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...