Jump to content

Czy w ciągu pół roku poprawi się stan mojej cery?

Anastazja979
 Share

Recommended Posts

Od kilku lat walczę z trądzikiem. Niedługo zacznę brać tabletki hormonalne. Od niedawna chodzę do kosmetyczki na zabiegi kwasem i staram się zmienić dietę.

Czy w ciągu pół roku zauważę poprawę mojej cery?

9 monet, paź monet, Królowa mieczy

Wydam na pielęgnację trochę kasy i powinnam poczuć się lepiej i atrakcyjniej, ale chyba nie pozbędę się całkiem problemu. Może będę potrzebować więcej konsultacji z lekarzem.

Będę wdzięczna za opinie.

Myślę, że jeszcze wdrożysz jakieś metody. Może i kosztowne, ale tak czy siak powinna być poprawa. Trzymam kciuki, bo też walczę z tym badziwiem. Ja jadę na maści na receptę : )

9 monet, paż monet, królowa mieczy

Sporo wydasz na pielęgnację cery, spróbujesz innych metod-ale efekt nie będzie zadawalający.

Trzymam kciuki by jednak było inaczej:#

Tak jak dziewczyny piszą, sporo możesz wydać na poprawę wygladu. I myślę, że poprawi się stan Twojej cery, ale nie na tyle żebyś była zadowolona ze stosunku wydatek-efekt.

Powodzenia

• Maestro

Cera się troche poprawi, ale nie tak jakbyś chciała..

Odstaw nabiał, szczególnie mleko, pij duuuuzo wody i odrzuć słodycze.

• Ekspert

Widać Twoje wydatki, żeby było lepiej, tyle że Mieczowa nie specjalnie zadowolona się wydaje, choć w tych 9 Monet może być lekka poprawa.

Królowa mieczy sugeruje - laserowe leczenie trądziku, ponieważ miecze, to przeważnie zabiegi chirurgiczne. 9 monet wskazuje na przyczynę genetyczną, a paź na choroby przebyte w młodym wieku.

• 4 months later...

Jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej cery :) Krostki pojawiają się znacznie rzadziej i nie w takiej ilości jak wcześniej. Teraz zbieram siły na walkę z bliznami po trądziku.

Dzięki :)

• Like 1

No zdecydowanie poprawi się stan twojej cery (9 monet plus paź monet) będą to kosztowne działania i może cię to irytować (królowa mieczy), ale dla mnie 9 monet to zdecydowanie poprawa