Jump to content

Prośba o pomoc w wybraniu daty (rozpoczęcie DZ)


chwytajdzien
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry :)

We wrześniu planuję zarejestrować działalność gospodarczą. Przygotowuję się do tego od roku i w końcu nadszedł moment, kiedy jestem gotowy, a poza tym już nie mogę zwlekać.

Nazwa firmy to moje imię i nazwisko, nie może być dodatków. Suma daje 6.

Rozważam różne daty rejestracji. Wziąłem pod uwagę: brak retrogradującego Merkurego, Księżyc przybywający i brak pustego kursu Księżyca. Otrzymałem następujące daty:

 

11.09.2018 = data 4 + nazwa 6 = 1

13.09.2018 = data 6 + nazwa 6 = 3

16.09.2018 = data 9 + nazwa 6 = 6

18.09.2018 = data 2 + nazwa 6 = 8

20.09.2018 = data 4 + nazwa 6 = 1

23.09.2018 = data 7 + nazwa 6 = 4

 

Dodatkowo:

17.09.2018 - po godzinie 13:07 = data 1 + nazwa 6 = 7

19.09.2018 - przed godziną 19:10 = data 3 + nazwa 6 = 9

21.09.2018 - przed godziną 19:13 = data 5 + nazwa 6 = 2

22.09.2018 - po godzinie 14:27 = data 6 + nazwa 6 = 3

 

Na tę chwilę skłaniam się najbardziej ku 11.09, bo suma daje 1 i jest to najszybszy termin, chociaż jak zrobiłem piramidkę, to jakaś super nie jest. Może macie Państwo jakieś sugestie?

Jestem numerologiczną 7, moja data urodzenia to 05.06.1985. Działalność związana jest ze sztuką i nauczaniem, a klienci w 99% z zagranicy.

Link to comment
Share on other sites

Zrezygnowałaby z działań wrześniowych, na start wybierz październik.

Jesteś w 9 roku numerologicznym, w tym roku zamykamy cykl, on nie sprzyja nowym przedsięwzięciom. Rok pierwszy otwiera się na nowe.

Sama 9 jest dobrą liczbą na sztukę i naukę, a szczególnie na fotografię.

Proponuję datę 12.10.2018 r.

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Niestety tego się obawiałem. Wiem, że jestem w 9 roku, ale miałem nadzieję, że ten wrzesień to taki już przejściowy, już ta 9 nie jest taka silna, już trochę czerpie z jedynki... Raczej nie mogę zrezygnować, już to odkładam bardzo długo, czekam już prawie rok, a sprawy się toczą, działalność potrzebna. No nic, będę myślał. Dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Widzę, że wybrałeś system G.Lobos (sumujesz datę rejestracji i nazwy) - więc powinieneś wiedzieć, że podane sumowanie nazwała ona "przeznaczeniem firmy" i w takim wypadku dla tego "przeznaczenia" liczby są:

- dobre, korzystne 1 i 4, a 8 i 3 – warunkowo

- nie nadające się 2,5,6,9

- nie przynoszące dochodów dla tego przeznaczenia - 7

 

Z kolei piramidka nie jest w tym systemie brana pod uwagę, bo Lobos po prostu piramidki nie uznaje, nie liczy jej. Poza tym piramidka w założeniu nie służy do określania losów firmy - to jest wskaźnik jakby kolei losów, etapów życia osoby i dominujących w nim energii, a nie wskaźnik losów firmy. Można oczywiście uprzeć się i ją stosować, ale działając w ten sposób nie wyjdzie się na prostą drogę - coraz więcej zawiłości ma się po drodze.

 

Generalną zasadą przy doborze numerologicznym jest to, że Nazwa firmy i data jej powstania powinny ze sobą harmonizować, tzn. nie powinny być to liczby ze sobą się gryzące - nie mogą być dysharmonijne względem siebie.

A zsumowanie daty i nazwy jest, jak wspomniałam, koncepcją G.Lobos i choć nie ma zastosowania w żadnym innym szanującym się systemie numerologicznym, to nie znaczy, że nie można tego brać pod uwagę. W odróżnieniu od roku numerologicznego, ta koncepcja wg. mnie może być zasadna przynajmniej w części.

 

Ale przede wszystkim nie zakłada się firmy (ani nie podejmuje ważnych przedsięwzięć) jeśli astrologicznie czas temu nie sprzyja i numerologicznie jest się w kiepskim (tzn. nie sprzyjającym danej sprawie) roku; zresztą ważniejszym czynnikiem wyboru jest czas astrologiczny (najlepiej elekcyjnie lecz i indywidualnie też dobrze by było), a jeśli do tego uda się dobrać sprzyjające liczby to jest już full wypas.

Oczywiście nie zawsze daję się to tak dopasować, a właściwie rzadko kiedy, tak więc zwróć uwagę najpierw na astrologię a potem pasuj z numerologią.

Według wybranych przez Ciebie kryteriów (astrologicznych i systemu numero) i podanych ostatecznych terminów rejestracji działalności masz 3 daty dobre i 2 warunkowo dobre + ew. dodatkowa: 22.09; ale nie patrzyłam na nic innego oprócz Twoich kryteriów i mówię to co mówię tylko na tej podstawie.

 

Zwróć uwagę, że w wybranym przez Ciebie systemie - od pierwszej preferowanej przez Ciebie daty, czyli 11.09 - będziesz już w roku numerologicznym nr. 1 - ponieważ trwa on u niej od nowiu wrześniowego jednego roku do nowiu wrześniowego drugiego roku. A w tym roku nów Księżyca przypada na 9 września.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...