Jump to content

Księżna Meghan


Lianna
 Share

Recommended Posts

  • Ekspert

41b25f07f0b5fb3bgen.png

 

Żona księcia Harry'ego.

 

Słońce w znaku Lwa, Ascendent w Raku i Mars, Księżyc w Wadze, Wenus w Pannie- bogata osobowość :D.

Słońce w I domu w sekstylu z Jowiszem - no bardzo dobry aspekt na sławę, powodzenie, sukces. Z wykształcenia jest aktorką. Specjalnie nie dziwi to, patrząc na planety w znaku Lwa, który lubi błyszczeć. Poza tym ma 4 planety w znaku Wagi, w tym Księżyc, który jest w koniunkcji zarówno z Jowiszem, jak i Saturnem. W domu V ma Urana i Neptuna.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dla Księżny, sądząc po znakom i domom, bardzo dobra karta:

Lew lubi błyszcząc i przyciągać wzrok, i zachowywać się królewsko, a uż jak to lubi robić słońce w pierwszym domu!

Waga jest znakiem eleganckim, delikatnym, z dobrym gustem i poczuciem miary, czyli same jej tło emocjonalne i nieświadome zachowanie ma taką postawę (Księżyc), a do tego ma w tym znaku stellum - pewnie ma dobre zdolności aktorskie, taki blask i jednocześnie harmonię. Asc w raku - bardzo czuła, głęboka osobowość, pewnie ma miękkie serce, potrafi współczuć, pocieszyć, jest dobrym psychologiem, co też pomaga jej rozumieć i dobrze pokazać te emocji, które są potrzebne w tym właśnie momencie.

Mars w Raku, w 12 domu - praca charytatywna, zainteresowanie światem duchowym, energetyką?

Wenus, która rządzi stellum jest w Pannie - daję lekkie wycofanie, umiarkowanie, skupienie na szczegółach, jako kobieta sprawia wrażenie rozsądnej, poważnej, pracowitej i inteligentnej, sam stellum znajduje się w 3m domu, co jeszcze dodatkowo podkreśla inteligencję, zdolności do mowy, uczenia się, pisarskie, no i naturalną ważność życia społecznego, kontaktów.

Pluto w 4 domu, Neptun i Uran w 5 - karmicznie musi się skupiać na domu, korzeniach + twórczości, rolach, dzieciach, co podkreśla znak słoneczny i asc, i więziel księżycowy.

Konjukcja Jowisz-Księzyc-Saturn mówi o tym, że dużo jest jej dane naturalnie, ale również dużo musi zrobić, tu działają dwie przeciwlegle siły - z jednej strony bardzo wielka, życzliwa, otwarta osobowość, z drugiej strony chłodna, wycofana, ascetyczna, skupiona, jeszcze tam kwardrat z Marsem - mogą być pewne zaburzenia, zapalczywość, impulsywność.

Wenus ma kwadrat z Neptunem do tego perfekcjonizm Panny - może być niezbyt szczęśliwa w miłości, zmienna, zbyt idealistyczna, każdy szczegół może rozczarowywać, co też potwierdza Mars w 12 domu, który może odzwierciadlać osobowość wybranka (człowiek z problemami różnego rodzaju), do tego jest w Raka, także przy jej przewadze męskich żywiołów ona może czuć się silniejszą od niego, chociaż też będzie wewnętrzna potrzeba we właśnie takim: nadwrażliwym dbającym, depresyjnym.

MC w Baranie, Mars w 12 domu - jeszcze raz zamyślam się odnośnie jej pracy charytatywnej, no i na pewno bardzo ambitną, walczą o swoje osobą, uwielbiającą konkurencję, chociaż 12 dom może to wyciszać, ona w ogóle może się tego wyrzekać, szczególnie jak odbiera siebie bardziej po asc i Księżycu, co też stanowi konflikt duży wewnętrzny.

Ciekawa osobowość. Silna, zauważalna, elegancka, inteligentna - dobre cechy jak dla księżny, tak i dla aktorki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Ekspert

Mnie się wydaje, że ona nie ma łatwego charakteru, ale z drugiej strony, kto ma :P. Większość planet ma po lewej stronie kosmogramu, czyli indywidualistka, która podąża swoją drogą. Chyba musiało być jej trochę ciężko ogarnąć to całą etykietę i "dygać" przed Elżbietą i Kate nawet.

Nie znam jej historii związków, ale z tego co tam mi wpadło w łapki, to po rozwodzie. No relacje z facetami zaznaczają się dość problematycznie, bo Mars w Raku, w dodatku w domu XII w kwadraturze ze Słońcem i w kwadraturze z Saturnem.

No na pewno ma dobrą prezencję, gust i potrafi stwarzać pozory, jak tam wyżek pisałam- 4 planety w Wadze.

Z jednej strony to ona chce być na świeczniku, bo Merkury i Słońce we Lwie, z drugiej niekoniecznie- planety zgrupowane blisko IC, Ascendent i Mars w Raku, władca MC w domu XII.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Ekspert

866e5e0a5e1b6e27gen.png

 

Chciałam zerknąć na solariusz Meghan, jeszcze księżnej, aby zobaczyć czy coś widać, w sensie że ona i Harry oficjalnie zrzekają się praw do tytułów itd.

Popatrzmy- Saturn w domu IV, może jako pewne ograniczenia wynikające z przynależności do rodzinie królewskiej, które od jakiegoś czasu zaczęły znacznie bardziej ciążyć?

Widać, że w samej Meghan obecnie zachodzą zmiany- Księżyc na Ascendencie, aż cztery planety natalne znajdują się na jej Ascendencie natalnym.

Link to comment
Share on other sites

Patrze na ten solar w nawiązaniu do zmiany statusu słonecznego - i od razu rzuca się do oczu Uran w 8 domu solarnym i 10 natalnym - dosłownie nagle uwolnienie od tradycji królewskiej, coś na kszalt rewolucji, myślę, ze  stellum w 11 solarnym też wskazuje na uwolnienie od sztywnych tradycji i znajdowanie się na tym samym poziomie, co i reszta ludzi - dość szczęśliwe to musiało być uwolnienie. Widać, że sporo zmian będzie w samej Megan, może zostanie szczegółowo wyróżnioną kobietą? Symbolem kobiecości? Wenus na asc natalnym, Księżyc na asc  Solarnym, potem, asc sollarny w Pannie i Księżyc też tam - to skromna postawa, też taka mała wskazówka na zmianę statusu. Wladca asc solarnego też na asc natalnym - skupienie na sobie, lub bycie symbolem czegoś, i ta sama planeta będąc w 11 domu jeszcze raz wskazuje - wolności, równości. 

Jakieś zmiany w życiu rodzinnym, małżeńskim też będą - Saturn w 4 domu z Uranem w 8 zastanawiają mnie, czy nie będzie jakichś ciężkich warunków i finansowych strat?

Może ciężkie, sztywne klimaty poprostu, razem z Księżycem solarnym w ziemi może wskazywać na depresje. Pluton w 5 domu - też zmiany w życiu miłośnym, owszem hobbi też, ale Pluton jest na dsc natalnym i pójdzie dalej  - mocne zmiany w związku, Neptun na dsc solarnym - też jakiś chaos, tajemnice...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Ekspert
Posted (edited)

Patrzę pod kątem ciąży póki co :)

 

Księżyc we Wodniku w trygonie z Jowiszem natalnym, wiadomo że ów benefik powiększa. Neptun na IC też pasuje, w końcu IC to też dom Raka, macierzyństwo.

Myślę, że te wszystkie planety, które wypadają na MC, czyli Wenus, Księżyc, Saturn i Pluton mówią o zostaniu matką, co będzie miało miejsce pod koniec tego solara.

Z innej beczki- patrząc na obsadę domu II, z kasą chyba nie aż tak cudownie ;P Co prawda Jowisz jest w trygonie z Wenus natalną. Z kolei Saturn solarny w opozycji z Plutonem natalnym. Raz lepiej, raz gorzej :P. 

Uczuciowo też niezbyt lekko, co prawda Wenus na Descendencie solara, ale w kwadraturze z Księżycem i Saturnem i opozycji z Neptunem, kwinkunksie z Uranem. No i Wenus wypada w domu XII natalnym.

Edited by Lianna
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...