Skocz do zawartości

Praca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja zawodowa do roku czasu ?

 

Rycerz pucharow 8 monet Glupiec Sprawiedliwosc 6 buław

 

Dostanę jakas luźna propozycje pracy, prawdopodobnie w podobnych strukturach o czym mowi karta Sprawidliwosci i z owej pracy bede bardzo zadowolona - 6 buław. Jakiś po urodzinach czuje, ze idą dla mnie dobre czasy w rożnych dziedzinach zycia. Zastanawia mnie tylko rycerz pucharow - praca od jakiegoś lowelasa ?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy masz stałą pracę czy nie, możesz dostać propozycje pracy dorywczej albo pracy, która ma nieuregulowane kwestie płatności lub zakres obowiązków. Ewentualnie coś co na pozór wygląda dobrze może się okazać czymś mało poważnym.

Odnośnik do komentarza

Mam stała stabilna prace i szukam od czerwca czegoś lepszego. Mało poważne prace mnie nie interesują. Wiadomo też, że na gorszą nie zmienię. Mnie osiem monet kojarzy się z etatem i solidną pracą. Głupiec i Sprawiedliwość - nowa umowa - może w obecnej lub nowej firmie, a - 6 buław to sukces byle na nim nie spocząć.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

No wiadomo mi chodzi o to, że to może wydawać się atrakcyjne a takie niekoniecznie będzie. Rycerz pucharów to czarodziej, flirciarz , który dużo obiecuje to samo głupiec jest niestabilny na tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Podobnie jak panna marta pisze R. puchrow wg mnie wskazuje na cos bardzo atrakcyjnego ale na pierwszy rzut oka tylko, w 8 denarow widzialabym duzzo pracy, taka potrzeba ciaglego skupiania sie by prace zrobic jak najlepiej, a to moze byc troche meczace. Wiec moze oferta bedzie super ale bedzie za duzo pracy lub cos w tym stylu. Glupiec Sprawiedliwosc 6 buław tu widzialabym nowa oferte i podpisanie kontraktu, wiec moze nie idz w pierwsza lepsza oferte.

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie i bardziej to prawdopodobne to powstawiani z polecenie politycznego idioci nie nadający sie do pracy, ale zarabiający większe pieniadze od ciezko pracujących Rycerz pucharow ...a ja mam do wykonania 8 monet. Patrzeć na ta niesprawiedliwość nie moge wiec szukam pracy :) w lepszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
idioci nie nadający sie do pracy, ale zarabiający większe pieniadze od ciezko pracujących Rycerz pucharow ...a ja mam do wykonania 8 monet. Patrzeć na ta niesprawiedliwość nie moge wiec szukam pracy :) w lepszym miejscu.

 

- tak to wlasnie widze :) ale nowy knontrakt bedzie :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Rycerz pucharow 8 monet Glupiec Sprawiedliwosc 6 buław

Rycerz teoretycznie i twoje nastawienie może pokazać, trochę idealistyczne - może nawet twoi oczekiwania pod kontem rozwoju zawodowego, propozycje nową na pewno dostaniesz - może nawet będziesz zadowolona (po 6 buław ) :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Nowa propozycja stanowiska złożona w przyjaznej atmosferze. Jednak może okazać się, że pensja jest zbyt niska do proponowanego zakresu obowiązku, ale tylko w Twoim odczuciu ;). 6 buław mówi o podwyższeniu kwalifikacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...