Skocz do zawartości

Karma Hioba?


Blooddrinkus

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym,że dziś po raz pierwszy"wyczytałem"-a jak!?..O karmie Hioba,gorąco proszę o interpretację kogoś kto ma pojęcie w temacie.Moja data ur.20.09.1984 Z góry dziękuję za pomoc😆😆😆Wiem,że 33 ale czy to wibracja dzień/miesiąc 29/11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Wiele w niej chwil, które powodują rozterki wewnętrzne, często może dochodzić do pewnego rodzaju przewartościowań. Świat może wymagać od osoby by w trudnych momentach wychodziła na zewnątrz. Pierwsza część życia będzie skutkowała zawirowaniami w życiu, także uczuciowym, będzie to wręcz katorżniczy życiowy test. Niewiele rzeczy w życiu odbywa się bez bólu.

 

- zgadzam sie

 

Człowiek widzi więcej, szybciej, głębiej niż inni, ale nijak nie jest zrozumiany przez otoczenie, co powoduje napięcia,

 

- zgadzam sie

 

Dochodzenie do „doskonałości duchowej” realizowane jest poprzez cierpienie ciała fizycznego. Takie maszerowanie na kolanach przez życie. 29 wręcz tego od nas wymaga, a jeśli tego nie realizujemy, to doprowadza do sytuacji wewnętrznego rozdarcia --

 

- zgadzam sie

 

Osoba z tą wibracją powinna wybierać zawody, w których świadczy się coś na rzecz drugiego człowieka, co temu człowiekowi pozwala poprawić jakoś swojego życia, co mu ratuje to życie, tzn. żeby swoją pracą zawodową realizował przede wszystkim cele drugiego człowieka, a nie cele swoje.

 

- zgadzam sie

 

jesteśmy ludźmi, którzy stają się dla innych pomocni.

 

- zgadzam sie

 

29 może nosić znamiona człowieka niepewnego siebie, niepewnego sukcesu, takiego rozedrganego. To pewien rodzaj duchowego przeżywania spraw na takim poziomie, który nie zawsze jest akceptowany przez świat zewnętrzny, a nawet i nasza logika czasami kłóci się z tym, co robimy my, kierując się czymś głębszym. To osoby, które niestety ale samodzielnie musza działać na rzecz swoich układów emocjonalnych, osoby które niejednokrotnie być może poszukują miłości, poszukują związku ale z drugiej strony osoby które w związkach przyjmują niestety postawę ofiary,

 

- zgadzam sie

 

Dwadzieścia dziewięć to nie najszczęśliwsza wibracja, jeśli chodzi o tzw. realizację na poziomie materialnym. Tu jest zawsze coś kosztem czegoś, tu jest pewien rodzaj realizacji, która bardzo dobrze może przebiegać, kiedy mamy tzw. geniusz wynalazków. Czyli na poziomie aktywności intelektualnej. Najczęściej nasz talent, nasze umiejętności, nasza wola, nasz rozmach napotyka na ciągły opór zewnętrzny powodujący, że my nie możemy się realizować na pół gwizdka i niestety, ale nie jesteśmy ocenieni przez świat zewnętrzny, przez zwierzchników w pełni spektrum naszych możliwości.

 

- zgadzam sie

 

Podpisuje sie pod calym tekstem.

Monika :)

 

Zrodlo: https://staredusze.wordpress.com/2911-karma-hioba/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Karma Hioba... i co jeszcze? bzdury do kwadratu, nie ma czegoś takiego, są tylko liczby, ale żadna z nich nie jest trudniejsza od innych. Jedne 29 mają pod górkę bardziej od innych, lecz de facto każda liczba ma swoje jasne i ciemne strony i tylko od całego układu zależy czy i jak stromo będzie pod tą górkę. Wnioskowanie tylko z liczby Drogi (bo o nią tu chodzi) jest tym samym co wnioskowanie w astrologii o życiowych przypadłościach ze względu na znak Słońca. Przecież gdyby tak istotnie było, to wszystkie 29 miałyby tak samo lub wielce podobnie, tak jak i wszystkie Barany, Byki itd. A przecież tak nie jest.

Ktoś "mądry" sobie wymyślił, z sobie wiadomych powodów, że 29 ma zwać się liczbą (uwaga: liczbą, nie karmą!) Hioba a inni "mądrzy" chwycili, a szczególnie takie osoby, którym się wszystko zgadza. A zgadza się dlatego, że człowiek to takie stworzenie, które wychwytuje to co mu pasuje (to co dopasowuje do siebie wg. własnego wyobrażenia o sobie) a na resztę nie zwraca uwagi, odrzuca niejako z automatu.

 

Proszę, oto jeden z internetowych bełkotów:

29/11 niosą za sobą spirytualną moc. 2 - pokój, miłość, współpraca, charyzma, a także doskonali mówcy. 9 - cech_uje humanitaryzm, pracują dla całej ludzkości.

29/11 posiadają w sobie olbrzymie talenty, mogą ich użyć dla własnych sukcesów i wzbogacenia się, ale wybierają zwyczajne życie w służbie dla ludzkości.

29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie.

Negatywne wartości: są pełne dumy, egoizmu, szukają sukcesów, bogactwa, samolubne, ciężko z nimi współpracować, bardzo nerwowa energia.

Tutaj 29 utożsamiane jest z 11 - a to nie jest to samo.

 

To z kolei N. Czarmińska:

Ważne znajomości, pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów.

 

To co powyżej wypisała koleżanka jest kompilacją właściwości przypisywanych liczbie 2, 11 i 29; 29 to konkretnie połączenie dwójki z dziewiątką i rozpatrując każdą Drogę Życia nr. 2 zawsze bierze się pod uwagę jej składniki. Nie jest łatwo łączyć energie 2 (liczby z trójki "ja") z energią 9 (liczby z trójki "oni"). Dlatego może ktoś nazwał to "liczbą Hioba", jednak nie jest to "karma Hioba", nie dajmy się zwariować...

  • Cool 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

A miałam dopisać że nie wiem czy to wynik mojej daty urodzenia czy kółka natalnego chociaż to jedno i to samo

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
A miałam dopisać że nie wiem czy to wynik mojej daty urodzenia czy kółka natalnego �� chociaż to jedno i to samo ��

 

No tak może być - chociaż data urodzenia numerologicznie i astrologicznie to nie jest to samo - ale wiodące cechy są tym bardziej wyraźne im bardziej to co jest w kółku pokrywa się numerologicznie. Może właśnie masz takie skumulowanie podobnych cech i na pewno wtedy wyjdzie to mocno zaznaczone :)

Inaczej jest gdy horoskop jest "niezgodny" z właściwościami liczb, to trudno jest iść spójnie z tym wszystkim no i trudności wtedy się oczywiście nasilają. Tak myśle, że o ile astrologia jest bardziej kompletnym zapisem, to już numerologia jest bardziej powierzchowna, w sumie najbardziej wtedy gdy czyta się opisy ale nie zagłębia w szczegóły, a przecież numero, jak każda dziedzina wiedzy wymaga profesjonalności, żeby to do kupy poskładać tak, by każdemu nadać rys indywidualny.

I tu nawiązując do pytania Blooddrinkus - jest nazwa "karma Hioba", dziewczyna nie wie z czym to się je, ale jak przeczyta opis 29 to dopasuje coś do siebie, a to przecież nie będzie ani kompletne ani prawdziwe, bo to może być tylko maleńki fragmencik jej jestestwa i to nie wynikający z Drogi Życia lecz z dnia urodzenia: 20, bo dzień urodzenia też jest przecież elementem analizy.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziękuję za odpowiedzi.Wszystko się potwierdza ale i z 33 mówi to samo więc nic nowego w temacie.Czuję, że astro Wedy dopiero mogły by pomóc.33 prześladowało mnie jakieś 2 lata,czasem i 333 Śmiałem się, że 33.09 lol będzie koniec świata i nie wiele się pomyliłem bo moja mama zmarła 21.12.2017 Ktoś mi powiedział, że jak się zafiksujemy na jakiejś liczbie to będziemy ją wszędzie dostrzegać,tylko jak wytłumaczyć, że odpuściło po śmierci?Grunt, że zdążyłem się pojednać z mamą przed śmiercią.Ogólnie to były bardzo intensywne 2 lata jeśli chodzi o duchowość, religie,poszukiwanie prawdy itp.Pozdrawiam.PS.W 2017 miałem 33 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.03.2020 o 03:44, Blooddrinkus napisał:

Ktoś mi powiedział, że jak się zafiksujemy na jakiejś liczbie to będziemy ją wszędzie dostrzegać,tylko jak wytłumaczyć, że odpuściło po śmierci?Grunt, że zdążyłem się pojednać z mamą przed śmiercią.

Właśnie dlatego odpuściło, a przedtem się zafiksowałeś, bo to akurat do Ciebie trafiło, gdybyś trafił w na inną koncepcję i by ona Ci przypasowała, to też byś był przekonany o jej działaniu. Tak jest ze wszystkim, co wpasuje się w nasz system widzenia i pojmowania rzeczywistości. Dal każdego jest to coś innego i to jest cała tajemnica.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...