Skocz do zawartości

Partnerski


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Partnerski z eks to skąplikowane - czysta ciekawość

 

On

W głowie - 4 bulawy - myśli o mnie ciepło, lubi spędzać ze mna czas, jako ze to sa bulawy zadziałały jeszcze

W sercu - Królowa buław - ma uczucia

Pokazuje na zewnątrz - 9 pucharow - pokazuje ze intersuje go własna wygoda

Wnosi - 2 miecze - nic nie wnosi w tej chwili oboje milczymy

 

Ja

W głowie - Glupiec - chce zacząć nowy etap zycia

W sercu - Cesarz - jeszcze jest

Pokazuje na zewnątrz - 8 pucharow - mam dosyć oddalilam sie

W nosze do relacji - 6 mieczy - zajmuje sie soba i swoimi sprawami, głownie skupiam sie na pracy i szukaniu nowej

 

Łaczy nas - As pucharow - uczucie

Dzieli - Śmierc - zmiany nas samych oraz relacji. Właściwie brak naturalnej zmiany w relacji by miała szanse ona sie rozwijać.

 

Przyszłość - 6 buław Krol Pucharow 3 bulawy - jeszcze wyskoczy z wyznaniami milosci lub dziwna wizja przyszłości

Odnośnik do komentarza

Jeżeli królową buław w jego sercu jesteś Ty to cały czas go do Ciebie ciągnie. Ale pokazuje,że jest zadowolony z życia bez Ciebie i milczy.

Ty też poszłaś w swoją stronę ładnie się to pokazało, a wydaje mi się,że łączy was nie tylko uczucie, ale i sentyment do siebie. Co was dzieli

to zakończenie relacji, coś co nie ma przyszłości, według mnie nic więcej się nie wydarzy między wami.

Odnośnik do komentarza

Tez tak myśle :) było by dobrze gdyby od zakończenie relacji codziennie do mnie nie pisał ...to nie pomaga wyzbyć się sentymentów choc mnie niedługo juz nic nie ruszy ...teraz jest rekord bo milczy trzeci dzien :)

Odnośnik do komentarza

W głowie - 4 bulawy - na pewno on bardzo dobrze się czuje w Twoim towarzystwie i dobrze się bawi, natomiast wydaje mi się, że może teraz być skupiony na sprawach rodzinnych

W sercu - Królowa buław - w sercu ma kobietę pełną temperamentu ale tu raczej nie wchodzą w grę jakieś głębokie uczucia i emocje a bardziej sfera fizyczna

Pokazuje na zewnątrz - 9 pucharow - jest mu dobrze tak jak jest

Wnosi - 2 miecze - wahania i wątpliwości... nieumiejętność podjęcia decyzji

 

Ja

W głowie - Glupiec - chcesz pójść nową drogą, zaznać nowych wrażeń, emocji

W sercu - Cesarz - j.w.

Pokazuje na zewnątrz - 8 pucharow - pokazujesz swoją chęć odejścia, zerwania tej relacji ale czy na dobre?....dla mnie to taka karta na odejścia i powroty...

W nosze do relacji - 6 mieczy - jakiś rozwój, zmiany, przejście na inny poziom

 

Łaczy nas - As pucharow - macie wobec siebie uczucia ale takie jakby "w powijakach", nie do końca dojrzałe

Dzieli - Śmierc - transformacja w waszych poglądach, zachowaniu bądź oczekiwaniach

 

Przyszłość - 6 buław Krol Pucharow 3 bulawy - wydaje mi się, że pojawi się ktoś trzeci

Odnośnik do komentarza

Jeszcze chciałam zaznaczyć ze pierwszy raz zamieniła strony ...zawsze siebie stawiałam po prawej stronie ale to chyba nie ma znaczenia ..jutro pełnia i na pewno zapale różowa świecą na przyciągniecie odpowiedniej osoby :)

Odnośnik do komentarza

Wiesz co jeszcze wydaje mi się,że w tym Cesarzu jak on Ci się ukazał to po prostu masz do niego słabość..Takie przeczucie,bo sama mam sytuację gdzie facet mi w Cesarzu wychodzi i niestety mam do niego słabość,ale z tym walczę :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...