Jump to content

Okulary

panna.marta
 Share

Recommended Posts

Kochani. Mam prośbę za 3 tygodnie mam mieć dokładne badanie a po nim wizytę u okulisty. Pani doktor ma podjąć ostateczną decyzję czy będą potrzebne okulary.

Pytanie do kart. Czy po tym badaniu pani doktor zaleci mi okulary?

Wieża XVI, 8 kielichów, rycerz mieczy dolozone 2 monety

Hmmm wydaje mi się, że konieczne nie będą, ale w tej dwójce da mi prawo wyboru.

Będę wdzięczna, za każdą opinię, bo trochę się martwię a za 3 tygodnie będzie weryfikacja.

Wydaje mi się, że padnie jeszcze inna propozycja odnośnie leczenia, co może być dla Ciebie na dzień dzisiejszy zaskoczeniem. Patrząc na rycerza mieczy nasunęło mi się skojarzenie z korektą laserową. Decyzję będziesz musiała podjąć sama.

Droga panno.marto :) Wieża ogranicza nas w pewnej sferze, więc musimy ją opuścić, aby poprawić sobie komfort życia. Dwójka monet to; okulary, których potrzebujesz prawdopodobnie do czytania.

Wieża XVI, 8 kielichów, rycerz mieczy - może być wykryte pogorszenie wzroku, dość mocne, może cię zaskoczyć;

dolozone 2 monety

Też w tym widzę okulary :)

• Maestro
Dziękuję Inez. Martwię się teraz : (

Nie chciałam Cie zmartwic.Takie mialam skojarzenie. Na pewno sie pomylilam.

Poza tym na pocieszenie powiem Ci,ze pracuje m.in.w poradni okukistycznej,gdzie wiele młodych osob jest badanych pod katem jaskry.I naprawde u niewielu ona wystepuje.Podejdź do wizyty na luzie.

• 4 weeks later...

Kochani. Wracam z weryfikacja. Dzisiaj mialam robione dodatkowe badania. Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu pani dr powiedziala, że jest tylko w jednym oku drobna wada i nie ma żadnych wskazan do noszenia okularów. Szok albo kobieta z dystansem 😀 ta wieża musiała być zaburzeniem moich obaw lub jej wstępnych przypuszczen.