Jump to content

Park zima przyjaciele


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Dziś w nocy chodziłam z przyjaciółmi po parku .Wiem ze ram bylismy i spadzalismy milo czas.Ale nagle trzeba bylo isc.Bylo napewno zimno ale śniegu bardzo malo .Moją uwage przykuło drzewo.Stanęłam przy nim przypominającym brzózke.Bylo takie bez liści jak to zimą bywa.Na czubku było trochę śniegu i kopałam w nie aby ten śnieg spadał w dół,a ja zamykalam oczy twarzą do góry a ten śnieg spadał mi delikatnie na twarz.Mój maz na mnie patrzył .Mi było przyjemnie.

Następna scena że idę z mężem w znajomych terenach .On opowiadał i pokazywał mi okna ludzi na 3 piętrze. Tam na parametrach wszystkich ludzi była zasadzona zielona trawka.On mówił o konkretnym oknie i ludziach tam mieszkających. Ze oni musieli skosić tą trawę z parapetu bo..Coś przejmujacego chyba.

Ogólnie mam dużo stresu i dużo pracuje fizycznie.Masę mam na głowie. Czuję się wyczerpana fizycznie i psychicznie.Ktoś pomoże wytłumaczyć.

.

Link to comment
Share on other sites

W natłoku codziennych spraw łatwo zaniedbać kontakt z przyjaciółmi ( Bylo napewno zimno ale śniegu bardzo malo ) . Widać wrażliwość na ludzką krzywdę ( Ze oni musieli skosić tą trawę z parapetu bo..Coś przejmujacego chyba ). Wieczorem, razem z mężem, najlepszym przyjacielem, możesz rozładować napięcie ;)

( Moją uwage przykuło drzewo.Stanęłam przy nim przypominającym brzózke.Bylo takie bez liści jak to zimą bywa.Na czubku było trochę śniegu i kopałam w nie aby ten śnieg spadał w dół,a ja zamykalam oczy twarzą do góry a ten śnieg spadał mi delikatnie na twarz.Mój maz na mnie patrzył .Mi było przyjemnie. )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...