Skocz do zawartości

Basen, czysta woda, brak powietrza, utoniecie


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Też skorzystam z tego tematu, czas odpocząć od interpretacji ;)

Śniło mi się że plywalam w basenie z krystalicznie czysta woda, sama. Było dużo światła, woda była nawet przez to po prostu lśniąca. Zauważyłam, że na dole kafelki maja ciekawy wzorek, podplynelam do tych kafelkow, położyłam się na nie i zaczęłam oglądać promyki światła przechodzące przez wodę. Była na tyle podekscytowana, na tyle szczęśliwa i zaczarowana... Aż nagle zaczęłam się dusić, przez brak powietrza, czułam że drogi oddechowe zostały zablokowane, byłam sparaliżowana strachem, aż się w końcu nie obudziłam.

Muszę jeszcze dodać, że podobne uduszenie w rzeczywistości jeden raz przeżyłam, to był moment, kiedy ledwie nie umarłam, a potem moje życie mocno się zmieniło, jak i ja sama, jako osoba.

Z góry dziękuję za pomoc!

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda przyniosła Ci symboliczną śmierć oraz odrodzenie Twojej duszy (Śniło mi się że plywalam w basenie z krystalicznie czysta woda, sama. ).

 

Szczęśliwe dzieciństwo (Było dużo światła, woda była nawet przez to po prostu lśniąca.) .

 

Może, nawet nosisz tatuaż, który odnosi się do tego przykrego doświadczenia, jakie przeżyłaś ( Zauważyłam, że na dole kafelki maja ciekawy wzorek, podplynelam do tych kafelkow,).

 

Kontakt z podświadomością (położyłam się na nie i zaczęłam oglądać promyki światła przechodzące przez wodę. ). Szczęśliwe chwile odebrane są, przez brak powietrza, strach spowodowany paraliżem.

 

Następuje głęboki sen (aż się w końcu nie obudziłam ) .

 

Przejmij kontrolę nad snem;

 

Jeżeli sen jest dokończony, można go przeobrazić, zmieniając bieg zdarzeń albo skorygować własną postawę. Zamiast poddawać się napięciu i lękom, trzeba wmówić sobie beztroskę i radość, resztę dokona nasza kreatywna intuicja. Pamiętajmy; w świecie snów wszystko jest możliwe, nie przenośmy więc do niego ograniczeń z realnej rzeczywistości.

 

Poczytaj na temat VINYASA JOGA; oddech i ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willow, moim skromnym zdaniem, czeka Cię jakieś niespodziewane doświadczenie związane z uczuciami. Niekoniecznie dobre, coś Cię zaskoczy, nie będzie takie samo jak sądziłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valentine, Elie-1,

Dziękuję wam bardzo za interpretację i poświęcony czas!

Sama zinterpretowałam to tak, że zbyt głęboko zanurzam się w powody, skutki i korzenia swoich emocji, sama, bez pomocy, także może to czymś niefajnym dla mnie się skończyć, ale w tą samą noc mojemu mężowi się śniło, że umarłam... Jakoś zastanowiło mnie to, szczególnie prawie za miesiąc będzie rocznica tego powyżej wspomnianego przeżycia.

Szczęśliwe dzieciństwo (Było dużo światła, woda była nawet przez to po prostu lśniąca.) .

Niestety tu nie, dzieciństwo miałam niezbyt przyjemne pod wielu kontami, o których teraz gadać nie lubię, przynajmniej tak, przy wszystkich, otwarcie.

Może, nawet nosisz tatuaż, który odnosi się do tego przykrego doświadczenia, jakie przeżyłaś

Nie noszę, ale chciałam zrobić sobie tatuaż z feniksem - dobrze odzwierciadla i to przeżycie (i nie tylko), i pasuję do znaczenia mojego imienia i nawet kosmogramu :)

Kontakt z podświadomością (położyłam się na nie i zaczęłam oglądać promyki światła przechodzące przez wodę. ). Szczęśliwe chwile odebrane są, przez brak powietrza, strach spowodowany paraliżem.

Kontakt z podświadomością - tak, dużo myślę nad powodami, staram się kontrolować swoje często przesadne emocji, ogólnie zagłębiam się w swój świat wewnętrzny... Może zbyt dużo nawet.

 

Przejmij kontrolę nad snem;

 

Jeżeli sen jest dokończony, można go przeobrazić, zmieniając bieg zdarzeń albo skorygować własną postawę. Zamiast poddawać się napięciu i lękom, trzeba wmówić sobie beztroskę i radość, resztę dokona nasza kreatywna intuicja. Pamiętajmy; w świecie snów wszystko jest możliwe, nie przenośmy więc do niego ograniczeń z realnej rzeczywistości.

 

Poczytaj na temat VINYASA JOGA; oddech i ruch.

Dziękuję za radę :) Miałam na początku tego roku kilka snów świadomych - wtedy miałam aż dziwną dla siebie równowagę wewnętrzną, którą z czasem znowu straciłam i szukam metody, żeby znowu odnaleźć ten stan... Niestety, na razie nie wychodzi a ni z równowagą, a ni ze świadomym śnieniem :/

Poczytam ;)

Willow, moim skromnym zdaniem, czeka Cię jakieś niespodziewane doświadczenie związane z uczuciami. Niekoniecznie dobre, coś Cię zaskoczy, nie będzie takie samo jak sądziłaś.

Tak, bardzo możliwe, zgadzam się z twoją interpretacją, bo woda jak najbardziej odnosi się do światu uczuciowego, myślę, że może nawet być ciężko sobie poradzić z tą niespodzianką.

Jeszcze raz bardzo dziękuję! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...