Jump to content

Wrzesień mimka Krzyż celtycki

Guest User_
 Share

Recommended Posts

1. Serce rozkładu - Świat - nowy cykl, nadejście nowego

2. Wyzwanie - II buław - podjęcie pewnych decyzji, działać w pewnych kwestiach, czy nie działać.

3. Problem - Kochankowie - znów wybory, może odnośnie kwestii uczuciowych

4. Co odchodzi - Wisielec - czas wycofania i bierności

5. Dążenie i cel - 4 pucharów (Słońce+Koło Fortuny) - nie chcę już siedzieć patrzeć w te kielichy, nie chcę się taplać w przeszłości. Czas na radość, nową energię, optymizm,. Chciałabym uśmiechu losu.

6. Najbliższa przyszłość - Królowa Pucharów - ktoś poruszy moje serce

7. Jak poradzić sobie z sytuacją - Kapłan (As Buław+7 denarów)- kierować się wartościami moralnymi i mądrością, przemilczeć pewne sprawy. Karta pojawiła się również w sierpniu, a więc dociągnęłam dwie karty, które dla mnie mówią nie ulegać namiętnością. Być cierpliwym.

8. Wpływ z zewnątrz - 4 denarów - przywiązanie do materii, zamknięcie się w pracy.

9. Co warto wiedzieć - Królowa Mieczy (Księżyc+ Cesarzowa) Jest kobieta ukryta, która jest czyjąś żoną lub ktoś chciałby ze mnie zrobić sobie kochankę.

10. Wynik - Król Denarów (V denarów+Umiarkowanie) - mężczyzna, który się koło mnie kręci nie będzie miał wobec mnie uczuć. Jestem mu obojętna, chciałby jedynie się zabawić moim kosztem.

1. Serce rozkładu - Świat - zmiany niezależne od ciebie lub potrzeba wprowadzenia ich co niekoniecznie ci się spodoba ale nie możesz zostać przy tym co jest

2. Wyzwanie - II buław - porzucenie bierności

3. Problem - Kochankowie - będzie miała decyzję do podjęcia

4. Co odchodzi - Wisielec - okres obserwacji i przemyśleń, analizowania,

5. Dążenie i cel - 4 pucharów (Słońce+Koło Fortuny) - dostrzeżenie czegoś, czego wcześniej nie widziałaś, poprzez szczęśliwy traf, zbieg okoliczności

7. Jak poradzić sobie z sytuacją - Kapłan (As Buław+7 denarów)-kierować się rozsądkiem i cierpliwością, podejmuj rozważne decyzje nie pod wpływem impulsu i czekaj na efekty

8. Wpływ z zewnątrz - 4 denarów - ograniczenia, zakazy

9. Co warto wiedzieć - Królowa Mieczy (Księżyc+ Cesarzowa) zachowaj umiar albo ostrożność, bo cesarzowa + księżyc lubi sobie przytyć albo nieplanowana ciąża

10. Wynik - Król Denarów (V denarów+Umiarkowanie) - dokładnie, egoistyczny facet, który stawia tylko na swoja przyjemność a w zamian za wiele nie daje

Powodzenia :) i jakbyś mogła zerknąć na mój wrzesień

• 4 weeks later...
1. Serce rozkładu - Świat - zmiany niezależne od ciebie lub potrzeba wprowadzenia ich co niekoniecznie ci się spodoba ale nie możesz zostać przy tym co jest

2. Wyzwanie - II buław - porzucenie bierności

3. Problem - Kochankowie - będzie miała decyzję do podjęcia

4. Co odchodzi - Wisielec - okres obserwacji i przemyśleń, analizowania,

5. Dążenie i cel - 4 pucharów (Słońce+Koło Fortuny) - dostrzeżenie czegoś, czego wcześniej nie widziałaś, poprzez szczęśliwy traf, zbieg okoliczności

7. Jak poradzić sobie z sytuacją - Kapłan (As Buław+7 denarów)-kierować się rozsądkiem i cierpliwością, podejmuj rozważne decyzje nie pod wpływem impulsu i czekaj na efekty

8. Wpływ z zewnątrz - 4 denarów - ograniczenia, zakazy

9. Co warto wiedzieć - Królowa Mieczy (Księżyc+ Cesarzowa) zachowaj umiar albo ostrożność, bo cesarzowa + księżyc lubi sobie przytyć albo nieplanowana ciąża- przytylam :(

10. Wynik - Król Denarów (V denarów+Umiarkowanie) - dokładnie, egoistyczny facet, który stawia tylko na swoja przyjemność a w zamian za wiele nie daje -

poznanie faceta z jakimiś tam zasadami, który podchodził realistycznie do naszej znajomości, nie robił nadziei pomimo chemii jaka się zrodziła. V denarów pokazała się jako spotkanie dwóch osób z beznadziejnej sytuacji. Musieliśmy równoważyć nasze emocje....a może ta sprawa jeszcze nie ma swojego zakończenia, ale jest przesunięta w czasie:)

Krzyż celtycki bardzo dobrze zobrazował uczucie, ograniczenia i kierowanie się rozsądkiem. Księżyc+Cesarzowa - jego kobieta, o której wiedziałam i nie robił z tego tajemnicy.

Powodzenia :) i jakbyś mogła zerknąć na mój wrzesień

Dzięki za interpretację:)