Skocz do zawartości

Wrzesień Willow


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem bardzo krótko, bo nie chcę nikomu zajmować zbyt dużo czasu :)

1. Aura, klimaty: Paż Kielichów+Rycerz Kielichów+Gwiazda - kojarzy mi się z zakochaniem, flirtem itd, ale mam nadzieję, że to oznacza, że przyjdzie do mnie w końcu inspiracja twórcza i ja napisze dużo wszystkiego, różnego, poetyckiego i nie za bardzo :))

2. Zdarzenia kluczowe: Świat+As Kielichów+Sąd - Jakieś emocji powrócą z przyszłości (co mi ten sen, o którym pisałam tu, na forum, się przypomina). Może też wyjdę na nowy poziom w emocjonalnym odbieraniu świata, pozbawię się od nadwrażliwości, ale to pierwsze jakoś się wydaję bardziej możliwym.

Czekam na wasze komentarze ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

1. Aura, klimaty: Paż Kielichów+Rycerz Kielichów+Gwiazda - zauroczenie, flirt, z przyjazdem kogoś, kogo dawno nie widziałaś, przyjacielem mi sie kojarzy, z zajmowaniem się dzieckiem tez mi się kojarzy

2. Zdarzenia kluczowe: Świat+As Kielichów+Sąd - spotkanie z kimś kogo lubisz a dawno nie widziałaś

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

1. Aura, klimaty: Paż Kielichów+Rycerz Kielichów+Gwiazda - bedzie, milo i przyjemnie, moze wyjdziesz gdzies z kims na drinka do bardzo ladnego miejsca, inspiracje moga byc ale pisania niestety nie widze :)

2. Zdarzenia kluczowe: Świat+As Kielichów+Sąd - tu tez mi sie kojarzy ze wyjdziesz ze swojego zamknietego swiata do ludzi z sercem na wierzchu lub tak jak piszesz bedziesz miec kontakt z tym wyzszym swiatem i podejmiesz jakas wazna decyzje

Odnośnik do komentarza

ak piszesz bedziesz miec kontakt z tym wyzszym swiatem i podejmiesz jakas wazna decyzje

O wyższym świecie nie pisałam :) Miałam na myśli raczej, że inaczej zacznę odbierać wszystko, co mnie otacza - ostanie 3 miesiące to jakiś dramat był, tak wszystko przeżywałam, że polowy włosów nie mam, mam nadzieję, że albo inne podejście odnajdę, albo odnajdę w końcu równowagę :)

Odnośnik do komentarza

1. Aura, klimaty: Paż Kielichów+Rycerz Kielichów+Gwiazda - Nie wiem, czy jesteś singlem, ale wchodzisz w bardzo romantyczny okres. Zakochanie, Pan zainteresowany relacją, spełnienie emocjonalne.

2. Zdarzenia kluczowe: Świat+As Kielichów+Sąd - Otworzysz się na uczucie, może jakieś z przeszłości. Odżyjesz emocjonalnie, twoje serce będzie wypełnione miłością.

 

Super karty! Życzę Ci dużo radosnych momentów we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
ak piszesz bedziesz miec kontakt z tym wyzszym swiatem i podejmiesz jakas wazna decyzje

O wyższym świecie nie pisałam :) Miałam na myśli raczej, że inaczej zacznę odbierać wszystko, co mnie otacza - ostanie 3 miesiące to jakiś dramat był, tak wszystko przeżywałam, że polowy włosów nie mam, mam nadzieję, że albo inne podejście odnajdę, albo odnajdę w końcu równowagę :)

 

Może karty w takim razie sugerują oczyszczenie energetyczne:)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja:

No... Rzeczywiście sprawdziło się, ale nie tak, jak oczekiwalam. Emocji z przyszłości powróciły, doprowadziły mnie do bardzo głupich decyzyj, w związku z czym relacja z jedną osobą (która ogólnie i jest rycerzem/królem kielichow) runela na zawsze, ona i do tego już nie żyła, ale teraz już w ogóle... ale co do niewyjaśnionych zdarzeń z przyszłości, związanych z nią, wszystko tak i zostało niewyjasnionym, co mnie, prawda, męczy mocno, ale cóż...

Inspiracją twórczą rzeczywiście powróciła, z realizacją było gorzej przez brak czasu i ogólne zmeczenie. Dużo marzyłam i snilam różnego, ogólnie wszystkie moi myśli i uczucia były jakby w takiej marzeniowo-smutnej mgiełce. Jeszcze jedna rzecz, która też może być zwiazana: powróciłam do nauczania się języka włoskiego, który od dawna mnie podoba, nie mówiąc już o tym, że jestem zakochana we włoskiej kulturze, dużo mnie wewnętrznie z tym krajem wiąże. Uczę się po woli, bez pospiechu, dla przyjemności, marzę trochę o swoich świetnych wynikach po jakimś czasie :D

W relacjach z mężem wszystko dobrze - stabilnie, ale też zdarzaja się momenty romansowe :)

Dzięki jeszcze raz wszystkiem za interpretacje! :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...