Jump to content

Spotkanie do końca miesiące - trudna interpretacja- pomoc


Guest User_
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Zadałam krótkie i konkretne pytanie: Czy dojdzie do spotkania ze znajomym w tym miesiącu?. Karty były dobrze przetasowane, a wyszło takie combo!

 

Rycerz denarów+Rycerz Mieczy+Rycerz Kielichów+ Siła. Z przełożenia - As Buław.

 

Gdzieś przeczytałam, że moc daje odpowiedź negatywną na pytanie. Tak jakby chciał się spotkać, ale woli trzymać relację pod kontrolą (rozbudzenie namiętności).

Nie rozumiem tych wszystkich rycerzy, którzy jeden po drugim wyskoczyli. Czy to jest on pod różnymi postaciami, czy raczej myśli, że inni panowie się kręcą obecnie wokół mojej osoby. Będę wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie te karty śmiesznie wypadły. Z ta mocą bywa różnie zależy co koło niej leży czasem bywa oznaka walki i wygrana a czasem walka przegraną. Moim zdaniem będzie coś w stylu trochę umawiania, przeciągania. Na pewno bedzie zainicjowany kontakt. Obstawiam, że się uda. Ale nie mam pewności.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to będzie umawianie się, planowanie ale cos się przeciągnie, wypadnie jakaś przeszkoda i jeżeli już to spotkanie odbędzie się ale w późniejszym terminie niż ten miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Jest chęć spotkania,ale zdaje się,że znajomy może odmówić z jakiś powodów i zaproponować inny termin, po prostu może przesunąć się w czasie i to może być z przyczyn niezależnych od was.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

rycerze mogą odnosić się do cech charakteru znajomego. Rycerz Denarów- rozsądek, Rycerz Mieczy- inteligentny, Rycerz Kielichów- wrażliwy. Siła może sugerować poskromionego mężczyznę, w łagodny sposób można zainicjować spotkanie, jeśli Ci zależy ;)

Link to comment
Share on other sites

Miesiąc dopiero się zaczął więc obstawiam , że w drugiej połowie do spotkania dojdzie. Wcześniej nie ma co liczyć, gdyż mimo chęci pojawią się pewne przeciwności. Beda jakieś problemy natury osobistej lub związane z pracą/finansami/dyspozycją czasem.

Link to comment
Share on other sites

Możecie też się spotkać nie sam na sam, a w otoczeniu innych znajomych, na co wskazywało by tyle rycerzy:) też myślę, że w drugiej połowie miesiąca to się zdarzy, będzie dość aktywnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Rycerz denarów+Rycerz Mieczy+Rycerz Kielichów+ Siła

 

ja to widzę tak:

rycerz denarów wychodzi z propozycją do mieczowego, ale ten ją odrzuca - miałam kiedyś podobny rozkład, ale wtedy był Rycerz kielichów + Rycerz mieczy, w tej kolejności;

ale dalej masz Rycerza pucharów i Siłę, więc może pojawić się alternatywny termin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...