Skocz do zawartości

Rozmowa o prace


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ma rozmowę o prace w banku. Nigdy nie rokowała w banku mam doswidczenie z innymi dużymi finansowymi instytucjami. Aplikowałam na stanowisko na ktore powiedzmy sobie szczerze nie mam ani doświadczenia ani zbytniej orientacji co bym miała robic :) aczkolwiek jestem gotowa na nowe wyzwania. Zwyczajnie w chwili desperacji i chęci zmiany wysłałam z 50 CV na ogłoszenia związane z finansami tutaj jednak w grę wchodzi rownież informatyka. Najważniejsze ze energia ruszyła i chociaz zobaczenia wyglądają teraz rozmowy o prace :)

 

Jak bede sie czuła na tej rozmowie? Kompletnie jestem nie przygotowań bo wlasnie przyjechałam z wakacji.

 

3 bulawy Slonce 2 miecze - na początku bede czuła się dobrze opowiadając o jakiś planach i pokazując swoje osobowość jestem z 19 sierpnia i karta słońca jeste moja karta, ale pozniej jakoś sie zablokuje Hmm

 

Jak wypadnie w oczach osoby rekrutującej ?

 

3 monety Królówa mieczy Sad - wypadnie jako inteligenta kobieta z potencjałem na rozwój i bedzie chciał sie do mnie odezwać

 

Wynik z innej tali Kapłan 2 puchary As monet Królowa mieczy byc moze bedą chcieli mnie zatrudnić ale warunkiem bedzie dalsze kształcenie sie Hmm ...nie wiem jak tak płaca ;)

 

Czy ta praca jest dla mnie ? Koło Fortuny Ksiezyc 2 miecze 2 puchary - karty pokazują, ze jest to karma, ktora bedzie zmuszała mnie do zmiany pracy i moze ta rozmowa jest po to bym wyzbyła sie leków przed takimi spotkaniami ....los chyba ma dla mnie lepsza opcje i powinnam sie wstrzymać

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Dobrze wpadniesz, mam wrażenie, że wezmą :) Sad może oznaczać 2 etap, zatrudnienie, monety są dobre na pracę ;) Kapłan wyciągnęłam przed tym, jak mnie zatrudnili, as monet - szan tam zapracować, propozycja, 2 kielichy mogą oznaczać umowę :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Witam :) jestem po rozmowie o pracę. Okazało się ze aplikowałam na stanowisko związane z moja obecna praca ale na zastępstwo. Jednak szefowa departamentu miała zdarzenie losowe i nie mogła byc ...wiec była szefowa innego departamentu, ktory bardziej mnie by interesował i zapytała czy chciałabym aplikować od niej bo ona ma etat. Zgodziłam sie. W tym ze nie zdecyduje sie na prace ma zastępstwo. Dwa jest to praca bardziej wymagająca obecnej. Chyba zaproponowałam za mała stawkę ...Pani pokazała mi gestem bym nie schodziła niżej czym mi zaplusowala. Na rozmowie czułam sie pewnie i swobodnie. Maja sie odezwać w przyszłym tygodniu ale nie wiem czy sie zdecyduje ...czy bede szukała czegos jeszcze lepszego. Postawie karty czy warto ...

Odnośnik do komentarza

Faktycznie mam mieszane uczucia - intuicyjnie czułam ze tam pracują korpoludki. Moje predyspozycje zwodowe o czym mowi rownież moja numerologia pokazuje ze powinnam pracować w luźniejszym formacie ...bardziej samodzielnie. Położyłam kartę na decyzje - karty zdecydowanie pokazały by spokojnie poczekać na lepsza ofertę 7 monet bo bedzie Gwiazda Mag Cesarz. Musieli by dwa razy więcej zapłacić bym miała pójść na wyrobnika :) ale bardzie cieszę sie ze tak dobrze potrafię sie sprzedać lol

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dostałam ta prace i jeszcze inna. Finansowa i rodzaj pracy bardzo mi odpowiada :) podpytałam podobno nie jest to instytucja ktora przypominałaby korporacje. Dzisiaj mam dać odpowiedz do 15:00

 

Jak sobie tam poradzę ? 7 pucharow Rydwan Cesarz

Poradzę sobie śle chyba mam inne wyobrażenia o tej pracy ..ewentualnie karty pokazują ze mam z czego wybierać

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix
Dostałam ta prace i jeszcze inna. Finansowa i rodzaj pracy bardzo mi odpowiada :) podpytałam podobno nie jest to instytucja ktora przypominałaby korporacje. Dzisiaj mam dać odpowiedz do 15:00

 

Jak sobie tam poradzę ? 7 pucharow Rydwan Cesarz

Poradzę sobie śle chyba mam inne wyobrażenia o tej pracy ..ewentualnie karty pokazują ze mam z czego wybierać

 

7 puch to ten twoj entuzjazm bym powiedziala, sama piszesz ze bardzo ci odpowiada wiec sie nakrecilas. Mysle ze sobie poradzisz :)

Odnośnik do komentarza

7 pucharow to moja wizja pewnie nie adekwatna do rzeczywistości. Ta praca moze byc dobra trampolina do większych zarobków i tak ja traktuje. Odpowiedz moge dać w poniedzielek - jutro postawie karty na decyzje, ale zostawać w obecnej firmie nie ma po co - maja byc zmiany ale raczej na gorsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...