Jump to content

Wyniki testów zdrowotnych

Guest ThePhoenix
 Share

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Byłam u lekarza bo mam problemy z dłońmi już od jakiegoś czasu, chodziłam po lekarzach wcześniej ale nic nie zrobili ale dzisiaj zmienili zdanie i wysyłają mnie na parę badań. Trochę mnie to przestraszyło więc zrobiłam rozklad - Jakie jadę wyniki badań, czy będą one zadowalające?

9 pucharów, Cesarz, 3 bulaw, 10 mieczy i Sąd

Coś może być nie tak i beda dalsze jakies podejmowane decyzje ale jestem mało obiektywna więc prosiłabym o inne opinie :(

Zapytałam też jakie jest moje zdrowie na teraz

10 denarow 8mieczy 8bulaw Kapłan Kl. Pucharów

8 mieczy może wskazywać na moje problemy z dłońmi i czasem oddychaniem, nie jest chyba źle ale będę potrzebowała lekarza.

Edited by ThePhoenix

Wydaje mi się, że znajdą sposób, który może Ci to kontrolować, i nawet skutecznie pozbawić się od problemu :)

Że zdrowiem możliwe, że wskazuję na problem z oddychaniem i dłońmi, + może nerwy, depresja (8 mieczy), impulsywnosc (8 bulaw?). Reszta kart wygląda nieźle :)

Edited by Nice

• Ekspert

8 Mieczy może mówić, że to jest o podłożu psychosomatycznym i że trochę się jeszcze nachodzisz jeszcze po lekarzach, ale będzie dobrze, bo to jest karta brama :).

10 Denarów- płatne badania/klinika? Dalej masz fajne karty, także powinno być ok. Wszystkiego dobrego :)

Ponieważ pierwsze pytanie zamyka sąd uważam, że wyniki będą dobre.

Twój stan zdrowia na dziś wydaje mi się, że jest jakiś drobny szczegol którego lekarze niedostrzegaja.

Guest ThePhoenix
8 Mieczy może mówić, że to jest o podłożu psychosomatycznym i że trochę się jeszcze nachodzisz jeszcze po lekarzach, ale będzie dobrze, bo to jest karta brama :).

10 Denarów- płatne badania/klinika? Dalej masz fajne karty, także powinno być ok. Wszystkiego dobrego :)

Właśnie dzisiaj sobie myślałam że będą musiała jeszcze sprawdzić inne rzeczy A w tym miesiącu będę u lekarza aż 4 razy ! Ale dzięki za podniesienie mnie na duchu :)

• 3 weeks later...
Guest ThePhoenix

Wyniki badan byly bardzo dobre ale doktor wysyla mnie do neurologa. Mysle ze to faktycznie moze miec cos z tym wspolnego ale dopiero dowiemy sie jak sie wybiore do specjalisty.

• 4 months later...
Guest ThePhoenix

Jeśli chodzi o ręce to lekarze przesuneli mi wizytę na marzec ale chyba i tak nie pójdę bo są bezużyteczni.  Sama się zdiagnozowalam - było to uciśnięcie nerwów, nadwyrezenie ich poprzez zbyt częste zginanie w łokciu a sytuacja się dużo poprawiła poprzez nie zginanie ich w nocy.  Dzięki za pomoc :). 

• 3 months later...
Guest ThePhoenix
W dniu 4.09.2018 o 19:06, ThePhoenix napisał:

10 denarow 8mieczy 8bulaw Kapłan Kl. Pucharów

Tu jeszcze dopisze, że z tymi nerwami  w rękach to się szybko pogarszalo, tak nagle, co pokazała 8 bulaw, najpierw był problem z lewą ręką a potem jak by się przezucilo na prawą, też bardzo nagle. W akcie desperacji zaczęłam leczyć się energetycznie sama i pomogło ale w tym czasie poszłam na kurs duchowy i po tym kursie z lewej strony ciała jak by mi wszytko przeszło, również z kolana które mnie pobolewalo. Wszystko mi przeszło jakieś parę tygodni temu dopiero.

Nie miałam żadnej pomocy że strony lekarzy. 

W dniu 5.09.2018 o 18:14, Lianna napisał:

10 Denarów- płatne badania/klinika?

Tak, musiałam długo czekać na służbę. zdrowia więc wydawałam własne pieniądze ale firma w której pracuje również wysłała mnie na badania. 

Edited by ThePhoenix

Guest ThePhoenix
W dniu 5.09.2018 o 18:52, panna.marta napisał:

drobny szczegol którego lekarze niedostrzegaja

Tak, żadnego poważnego problemu wg ich nie było.