Skocz do zawartości

Farby niebieskie


malwina.krol5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co symbolizują we śnie farby niebieskie? Śniłam, że stałam i trzymałam w ręku pędzel do malowania ścian, pędzel był pomarańczowy i miał krótki i długi włos, bardzo miękki. Podchodziły do mnie osoby i pytały o poradę, który wybrać pędzel do malowania ścian? W ogóle jakieś kółko ludzi stało wokół mnie i czekało, jakbym była ekspertką w tej dziedzinie;) tłumaczyłam jednej kobiecie, która podeszła do mnie z pędzlem, że ten co ja mam w ręku jest za miękki i się nie nadaje, a ten co ona ma będzie dobry, ma sztywniejszy włos, lepiej będzie zbierał farbę. Następnie podszedł do mnie starszy mężczyzna ok 38-39l., szpakowaty, zadbany, wysoki, miał w ręku wiadro farby pastelowej niebieskiej.. słuchał co mówię.. nie wiem co chciał ode mnie. Ale widziałam, że on będzie malował farbą dom. Poszłam za nim. Nie malował pędzlem tylko oblewał ściany farbą z wiadra, tonował barwy od ciemniejszego niebieskiego do najjaśniejszego. Patrząc jakby z góry na makietę tego domu to kolory tworzyły okrąg jak na tarczy się układały kolory od jednej barwy do drugiej i wypełniały wszystkie powierzchnie w domu, jakby je nimi zalewał, jak wodą. Nie wiem dlaczego ale skojarzyłam to od razu z wypełnieniem domu uczuciami. Jak pomalował ściany na niebiesko w różnych odcieniach ja weszłam do jego domu, on też tam był, oglądałam jego pracę, było ładnie,niebiesko;) świeżo, jakby na nowo wszystko zrobione;). Nagle mój piesek mały,biały kundelek wpadł za mną do tego domu i zaczął się tarzać w tej farbie niebieskiej po podłodze (bo nawet podłoga była wymalowana, a miał tylko 1wiadro). Ja go szybko wzięłam na ręce by się bardziej nie ubrudził (a wytarzał się lewą stroną ciała), ale bardzo się wyrywał z rąk, wyskoczył i dalej się tarzał w tej farbie. Już nic z tym nie zrobiłam. Tyle. Co to oznacza?:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...