Jump to content

Pomocy, zła passa.

emikka
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry :)

Jestem zdesperowana. Dlatego też postanowiłam tutaj napisać.

O co chodzi?

Co roku od trzech lat w okresie wakacyjnym: czerwiec, lipiec spotyka mnie coś bardzo złego.

Lipiec 2016 - wykryto u mnie raka

Czerwiec 2017 - niespodziewana śmierć najbliższej mi osoby, mojego wsparcia

Lipiec 2018 - wznowa raka

O co chodzi? Jak to zastopować? Zbieg okoliczności? I dlaczego wakacje?

Powoli wysiadam psychicznie. Proszę o ratunek. Interpretację tego.

• 4 weeks later...

Czesc, w twojej przeszlosci musialo cos sie stac. Dokladnie w wakacje. To moglo byc rowniez w innym zyciu. I ciagnie sie to. Mozemy wejsc do twojej podswiadomosci i zobaczyc co sie stalo.

Ostatnio robilam sesje u kolezanki. Bo jej kotek zachorowal. Dostal ostre zapalenie ploc. Kotek teraz lezy w kilinice pod bardzo dobra opieka. Ona panikowala extremalnie, brala tabletki na uspokojenie.

Strasznie sie denerwowala, az dostala nerwobole. Wileka panika......strach .....i smutek

Weszlismy w podswiadomosc.Okazalo sie, ze jak byla malutka miala zapalenie pluc, byla sama w pokoju, nie wiemy czy jej mama byla w innym pokoju czy byla w pracy, miala wtedy 4 lata.

Przy ostrym zapaleniu pluc zaczela bardzo szybko oddychac, myslala ze sie dusi. Ogarnol ja strach, paralizujacy starach ze umrze.

Sytuacja z kotkiem wyciagnela ten strach z jej podswiadomosci. Paniki strachu minely. Wierzy ze kotek wyzdrowieje.

Twoja podswiadomosc, cos wyciaga w wakacje.

Pozdrawiam