Skocz do zawartości

Łóżko


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam łóżko do nowego mieszkania. Jest na zamówienie, bo kolor który wybrałam był niedostępny i nie mogłam go zobaczyć w całości przed zakupem a gdzieś w tamtym momencie kusil mnie ten kolor. Teraz trochę się stresuje czy ten kolor, to był dobry wybór i może lepiej było zamówić coś klasycznego. Z weryfikacja powrócę max za 2 tyg

 

Pytanie do kart. Czy będę zadowolona z zakupionego przedmiotu?

 

 

 

Król buław, as mieczy, świat XXI, giermek monet

 

Pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że uznam coś jest niwarte swojej ceny albo mi się nie spodoba miecz ucina zapal z króla bulaw. Nie wiem może z tych obaw jakieś pesymistyczne nastawienie wlaczylo ^^

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Król buław, as mieczy, świat XXI, giermek monet

 

Krol bulaw moze jakis jasny kolor wybralas, mysle ze jak dopiero je zobaczysz to wtedy bedziesz decydowac - As mieczy a w Swiecie widzialabym wlasnie samo lozko Paz denarow moze cos do niego dokupisz by go upiekszycz lub zmieszac z otoczeniem.

Odnośnik do komentarza

Nadszedl czas weryfikacji. No więc na początku jak tylko rozpakowalam je z folii, to byłam nie do końca przekonana i trochę zalowalam , że nie wybralam bardziej neutralnegp koloru. Potem zaczęłam zanosic dodatki i poczułam, że jest spoko a wręcz ładnie i ma w sobie dużo szlachetności. Moi znajomi sa zaureczni. Teraz jestem już zadowolona. Chyba kwestia przyzwyczajenia i łamania stereotypów i chyba o tym mówią właśnie karta asa mieczy i świata. Jestem zadowolona łóżko zostaje. Kolor głęboka morska zieleń plus złoto. Dziękuję kochani za pomoc : *

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...