Jump to content

Zawodowo do końca października ZWERYFIKOWANY

Iwka78
 Share

Recommended Posts

Obecnie pracuję w dużej firmie, przed którą mnie wszyscy przestrzegali, niestety nie miałam innej oferty, z czegoś człowiek musi żyć i musiałam przyjąć tą propozycję... jest bardzo źle... okres próbny kończy mi się 9 października, nie spodziewam się przedłużenia umowy. Szukam intensywnie innej pracy i mam pomysł na swój biznes, na który nie mam czasu.

Praca na etacie do końca października - 9 denarów, król buław, 2 buławy - może przedłużą umowę, aczkolwiek ja o to zabiegać nie będę... w 2 buław widać moją bierność

Mój biznes - 4 miecze, 5 buław, królowa denarów - na razie z niczym nie ruszę, będę szukać wolnego czasu, aby zrobić to, co założyłam. Może na koniec października wysam jakieś pieniądze z tym związane

Poszukiwania innej pracy- 2 denarów, as buław, papież - mogą być jakieś 2 propozycje pracy, jakaś szansa na zmianę, ale nic z tego nie wyjdzie

Praca na etacie do końca października - 9 denarów, król buław, 2 buławy - myślę, że ci ja przedłużą ale tak jak piszesz raczej ci na tym nie zależy, nie będziesz o to zabiegała

Mój biznes - 4 miecze, 5 buław, królowa denarów - brak czasu na to, będziesz zajęta czymś innym, może lepszej pracy

Poszukiwania innej pracy- 2 denarów, as buław, papież - będziesz rozważnie podchodziła do nowych ofert, może ktoś ci pomoże w szukaniu

1. Moim zdaniem to oni mogą chcieć Ci przedłużyć umowę. Będziesz wybierać

2. Trochę pośpiechu, stresu ja bym zaczekała

3. Moim zdaniem zostaniesz i w międzyczasie będziesz szukać czegoś nowego albo drugie źródło dochodu ewentualnie ktoś niebawem zaproponuje Ci coś fajnego.

Powodzenia! : *

Guest ThePhoenix

Praca na etacie do końca października - 9 denarów, król buław, 2 buławy - tu widze dalsze partnerstwo, jakis facet moze o to zabiegac

Mój biznes - 4 miecze, 5 buław, królowa denarów - opoznienia, mysle ze mozesz troche z tym szarpac, bedziesz bardzo chciala ale jak narazie za duzo sie dzieje, K. denarow radzi by sie nie spieszyc i robic to dokladnie

Poszukiwania innej pracy- 2 denarów, as buław, papież - cos sie pojawi i bedziesz sie wachac a w Kaplanie uwazam ze zrobisz to co zechcesz

• 1 month later...

WERYFIKACJA

Praca na etacie do końca października - umowa przedłużona na okres 2 lat

Mój biznes - faktycznie nic nie zaczęłam, bo nie mam czasu...

Poszukiwania innej pracy - chodzę na rozmowy, ale nic z nich nie wynika

BArdzo wszystkim dziękuję!