Jump to content

Sylwester ^^

panna.marta
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj mi trochę zaszalałam i pomyślałam sobie o sylwestrze.

Pytanie do kart: jak spędzę sylwestra w tym roku? ^^

Giermek pucharów, as buław, 9 kielichów dołożyłam sobie giermek buław i rycerz mieczy

Haha pierwsze co mi przychodzi do głowy to zaproszenie na imprezę taką większą typu klub, restauracja itp ale Ci giermkowie? Może kinder party ^^

Możliwe, że spędzisz Sylwestra gdzieś nad wodą. Nad morzem, jeziorem albo innym zbiornikiem wodnym. Powinnaś się świetnie bawić - to raczej będzie duża impreza. Może podrywać Cię jakiś młodszy facet, ale raczej nie będziesz zainteresowana.

• Like 1

• 3 months later...

Ja bym powiedziała, że domówka :), którą ty zorganizujesz albo dostaniesz propozycje od kogoś (As buław)tak odczytuję te 9 kielichów, oby nie życzeniówka

• Moderator

mi tu również przychodzi na myśl coś w rodzaju balu, 9 pucharów to coś bardzo wystawnego, zaproszenie dostaniesz bo jest as buław, a paź pucharów hmmm mi się to kojarzy trochę z takim balem gdzie ludzie się przebierają, paź pucharów to chłopak o dziewczęcych rysach

• Thanks! 1

Faktycznie przejawia się szansa na pewną okoliczność sylwestrową w gronie znajomych, przyjaciół. Możliwe iż zapoznasz nowe osoby... ale pierwsze co mi się skojarzyło to pozostanie w domu... z dziećmi. :D

Hmmm, ciekaw jestem. :cwaniak:

Tak czy inaczej... udanego sylwestra! 

• Like 2

W dniu 9.09.2018 o 17:49, panna.marta napisał:

Pytanie do kart: jak spędzę sylwestra w tym roku? ^^

Giermek pucharów, as buław, 9 kielichów dołożyłam sobie giermek buław i rycerz mieczy

9 kielichów - to sama impreza, obchodzenie Sylwestra, zadowolenie
Rycerz - no może rzeczywiście facet, w paziach wtedy flirt ;) Szans na nową przygodę (Paz Kielichów +As Buław)
Udanego Sylwestra :)

Weryfikacja.

Dziękuję wszystkim za interprtacje. Byłam na imprezie domówka w dużym gronie starych, dobrych znajomych. Decyzja spontaniczna. Tańce, jedzonko, zabawa :) Dlatego pewnie tyle kart dworskich. Bardzo dobrze się bawiliśmy:) 

Edited by panna.marta
Błąd
  • Like 2