Skocz do zawartości

Sylwester ^^


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mi trochę zaszalałam i pomyślałam sobie o sylwestrze.

Pytanie do kart: jak spędzę sylwestra w tym roku? ^^

 

Giermek pucharów, as buław, 9 kielichów dołożyłam sobie giermek buław i rycerz mieczy

 

Haha pierwsze co mi przychodzi do głowy to zaproszenie na imprezę taką większą typu klub, restauracja itp ale Ci giermkowie? Może kinder party ^^

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że spędzisz Sylwestra gdzieś nad wodą. Nad morzem, jeziorem albo innym zbiornikiem wodnym. Powinnaś się świetnie bawić - to raczej będzie duża impreza. Może podrywać Cię jakiś młodszy facet, ale raczej nie będziesz zainteresowana.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

mi tu również przychodzi na myśl coś w rodzaju balu, 9 pucharów to coś bardzo wystawnego, zaproszenie dostaniesz bo jest as buław, a paź pucharów hmmm mi się to kojarzy trochę z takim balem gdzie ludzie się przebierają, paź pucharów to chłopak o dziewczęcych rysach

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie przejawia się szansa na pewną okoliczność sylwestrową w gronie znajomych, przyjaciół. Możliwe iż zapoznasz nowe osoby... ale pierwsze co mi się skojarzyło to pozostanie w domu... z dziećmi. :D

Hmmm, ciekaw jestem. :cwaniak:

 

Tak czy inaczej... udanego sylwestra! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.09.2018 o 17:49, panna.marta napisał:

Pytanie do kart: jak spędzę sylwestra w tym roku? ^^

 

Giermek pucharów, as buław, 9 kielichów dołożyłam sobie giermek buław i rycerz mieczy

9 kielichów - to sama impreza, obchodzenie Sylwestra, zadowolenie
Rycerz - no może rzeczywiście facet, w paziach wtedy flirt ;) Szans na nową przygodę (Paz Kielichów +As Buław)
Udanego Sylwestra :)

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja.

Dziękuję wszystkim za interprtacje. Byłam na imprezie domówka w dużym gronie starych, dobrych znajomych. Decyzja spontaniczna. Tańce, jedzonko, zabawa :) Dlatego pewnie tyle kart dworskich. Bardzo dobrze się bawiliśmy:) 

Edytowane przez panna.marta
Błąd
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...