Jump to content

Nowe miejsce pracy

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Ostatnio prężnie działam w poszukiwaniu nowej pracy - na chwile obecna mam dwie ofert pracy jedna w banku, druga w projektach unijnych ale szukam dalej - czuje, że to jeszcze nie to ...

Czym bedzę się charakteryzowało moje kolejne miejsce pracy?

As monet Mag 5 buław (karty tarota - Złoty Tarot)

As monet - karta brama - może to logo nowej firmy okrągły złoty znaczek. Ewentualnie firma zajmująca się nowymi inwestycjami lub projektami, kasa. Mag - mag na ten taki to koles obwieszony złotem - sugeruje bogactwo firmy i ludzi korzystający z wielu narzędzi - moze to byc Giełda. 5 buław moze mowić o sporej konkurencji na rynku

Moje samopoczuci w nowej pracy.

Cesarz Rydwan Koło Fortuny 3 monety

Dobra pozycja i z ogromna możliwością rozwoju i awansu.

Edited by zakretka23

Guest ThePhoenix

Myślę że będziesz musiała operować słowem i czarować innych ludzi i walczyć z konkurencją by np kupili twojej firmy, np.walka o nowe kontrakty, A nie rywala.

Cesarz Rydwan Koło Fortuny 3 monety

Wielkie ambicje, dużo ruchu, zmian ale wszystko to pod kontrolą A na koniec może jakaś promocja.

Edited by ThePhoenix

Guest ThePhoenix

Ale pytasz o przyszłe miejsce pracy, nie aktualne. Nie chodzi mi o pracę jako taka z ludźmi ale myślę że praca słowem gdzie chcąc nie chcąc musi być ten dialog. Tak ze mysle ze przynajmniej praca 1-1 lub tylko od czasu do czasu gdzie będziesz rowniez na 1szym planie.

Moim zdaniem tak jakbyś miała projektować jakieś nowe zadania, szukać rozwiązań ewentualnie analizować finanse to na 100%, bo są monety i mag siedzi przy stole i pracuje nad czymś, więc to mi się kojarzy z biurem. Zastanawia mnie tylko ta 5 bulaw być może miejsce, gdzie panuje ruch, dużo się dzieje albo trzeba robić szybko swoje zadania .

Jeśli chodzi o samopoczucie, to pewnie aczkolwiek koloto tak jakby pokazywalo że może być różnie. Tak czy diak karty sa dobre.