Jump to content

Drzwi drewniane,Znajomy ,praca


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Hej .Krótka drzemka i taki dziwny sen .

Byłam w pracy i pracowałam jak zwykle .Nagle po lewej zobaczyłam drewniane drzwi jasny brąz.Było to kawałek ode mnie. Testowali je czyli otwierali i zamykali.Przykuło to moją uwagę bo w jednej chwili górna połowa była z szybą ale dzielone na 4 .Tam w tej części zobaczyłam jakby mężczyznę tyłem. Nagle on zszedł z tych drzwi i wtedy zobaczyłam mojego znajomego (on naprawdę pracuje w DRE)Byłam w szoku .On znowu na nie wszedł.Inny motyw tego śnu to moja koleżanka jakby patrzyła jak Ja pracuje i ona coś mi dokuczała chyba ..Czułam w tym śnie że nic nie jest takie jak się mi wydaje ..Co powiecie?

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

otwieranie i zamykanie drzwi to układy i rozmowy, otwarte -znaczy rozmowy jawne a zamknięte brak dostępu, dystans.

Szyba dzielona na 4 odnosi się do chłodu uczuć, zdrowego rozsądku. Tam w tej części zobaczyłam jakby mężczyznę tyłem.... Byłam szoku. Drzwi, które opisujesz, pasują do profilu drzwi łazienkowych ;) Z koleżanką radzę nie rozmawiać za dużo o mężczyznach.

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Czekają Cię nowe doświadczenia w sferze seksualnej, być może pojawi się chęć wizyty w sexchopie i jakiś nowy gadżet. Problemem może okazać się Twoja wstydliwa natura, świadomość , że ktoś może się o tym dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Witam !

 

„Liczba cztery” liczba „szybek w drzwiach” (tak zrozumiałem) może być „liczbą numerologiczną cztery” czyli liczbą „mozolnej” pracy

Drzwi prowadzą do „czegoś” te jednak nigdzie nie prowadziły a jedynie były „testowane”.

Ja uważam, że może teraz czeka Cię „okres pracy który za bardzo nigdzie nie będzie prowadził” tak jak te drzwi. Może to być „dosłownie praca” związana z miejscem w któym pracujesz albo „ogólnie” jakieś czynności na przykład w domu lub u kogoś.

 

Pozdrawiam !

Jacek B.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Tak interpretacja najbardziej pasuje do mojej obecnej sytuacji .Czuję się wypalona,chciałabym zmienić pracę,ale czas nie jest najlepszy. Biore wszystko za i przeciw.Tylko zastanawia mnie mój znajomy którego osoba jakby dzieliła tą szybę.

Link to comment
Share on other sites

Witaj !

 

„Znajomy” wg mnie jest „symbolem” czegoś „znajomego” czy to właśnie miejsca pracy, obowiązków które „znasz” i wiesz jak „wykonywać” czy też najzwyklej w świecie „osób króre znasz”.

Tak jak „wspomniałem” wcześniej „widzisz znane rzeczy” dookoła siebie, taka „monotonia” (szyba jest takim symbolem, przez szybę się „widzi” i obserwuje rzeczy ale generalnie okno ona oddziela nie można wyjśc czy pójść dalej tylko „popatrzeć”). „Znajomy” jest taki właśnie symbolem „rzeczy znanych”.

„Monotonia i takie powtarzalne czynności”.

 

Dużo zdrowia !

Jacek B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...