Skocz do zawartości

Duże problemy


arci146

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym żeby ktoś postarał mi się pomóc. Najpierw opisze swoją sytuacje. Od jakiegoś czasu coś jest ze mną nie tak, tzn nie raz się budze w nocy np budzę się o północy i kompletnie mi sie nie chce spać, wpadam w jakieś napady panikii serce mi szybciej bije, czuje jakby ktoś mnie obserwował. Mam same koszmary, codziennie. Dziwne sny np ostatnio mi się śniło, że świnie mnie zniewalają i przetrzymują, chciałem przed nimi uciec ale nie udało się, w tym śnie nie byłem chyba anwet człowiekiem. drugi sen to uciekałem przed kotem, który cały czas mnie atakował, drapał ja go próbowałem odpchać, kopać ale bezskutecznie, w tych snach są duże emocje i mimo że nie wydają się straszne ja budze się z przerażeniem. Już boje się być sam i spać, nigdy tak nie miałem.Moje pytanie to, czy ja sobie to wszystko wkręcam i sprawa leży w mojej psychice ? czy to coś więcej? Pomocy i z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrało się tutaj kilka aspektów co razem daje takie a nie inne odczucia.

 

Na pewno tutaj trzeba poczyścić energetykę, żeby wróciła równowaga.

 

Oprócz kwestii z energetyką. potrzeba się przyglądnąć ciału fizycznemu i przeanalizować styl życia, bo pewne objawy mogą być z tym związane. Aby sukces był zupełny, trzeba zmienić myślenie i pracować ze swoja świadomością, zarówno na planie świadomym jak i nieświadomym.

 

To nie jest praca na pstryknięcie palcami i nie na 5 minut, ale ważne aby zacząć.

 

W pewnych kwestiach można Ci pomóc i za Ciebie cos poczyścić i poprzywracać na prawidłowe tory pracy, ale w innych to twoja indywidualna praca i zaangażowanie. Wtedy będzie prawidłowy efekt działań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...