Jump to content

w poszukiwaniu talentu ;)

Guest ThePhoenix
 Share

Recommended Posts

Guest ThePhoenix

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - Slonce Krolowa denarow - byc niezalezna w kazdej dziedzinie, lubie zachowywac sie jak dziecko, wtedy jestem bardzo happy :), lubie podrozowac

W czym jestem bardzo dobra? - 3 pucharow Krol denarow - urzadzaniu imprez co chyba sie zgadza

W czym jestem genialna/wybitna? - Sad 7 bulaw - odkrywaniu prawdy, oczyszczania energetyczne i duchowosc - wg mnie taka genialna to jeszcze nie jestem ;)

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- Wisielec 4 denarow - poswiecaniu, ale o tym wiem od dawna :)

Powołanie, misja na ziemi - As mieczy 4 bulaw - kontakty miedzyludzkie, tez imprezy, moze by po prostu wychodzic wiecej do ludzi

Lubisz podróżować zwiedzać, a także odkrywać nowe smaki doświadczenia.W królowej denarów jawisz mi się jako osoba która lubi w domu przemeblowania remonty, szeroko pojętą dekoracje wnętrz, a także renowację starych rzeczy za niewielki nakład finansowy.

Dobra jesteś w organizacji, planowaniu przedsięwzięć, imprez.Umiesz także słuchać, lubisz towarzystwo ludzi i służysz radą.

Wybitna jesteś w analizie danej sytuacji- umiesz ją rozbić na czynniki pierwsze, znalezc drugie dno.Sąd to także oczyszczenie.

Twój ukryty talent to gromadzenie wiedzy, doświadczeń- obserwujesz świat badając wszystko co Cie spotyka.Kolejno analizujesz wszystko- wyciągasz wnioski, dzięki czemu możesz innym lepiej doradzić.Wisiek to powolny postęp, dużo się uczysz, sporo analizujesz ale to ludzie czerpią z Ciebie a nie Ty z ludzi.

Oho, czas poucinać to co Ci nie służy, wszelkie relacje z ludzmi ktorzy biorą a nie dają.Twoim powołaniem jest by wszelki plany powoływać w życie, artykułować wprost czego chcesz.

Patrząc na rozkład jawisz mi się jako fajna, wrażliwa osoba ktora służy radą i dobrym słowem ale nie oczekuje ( bądź nie wskazuje jasno że oczekuje) wzajemności.Byłabyś fajnym terapeutą/pedagogiem dziecięcym- o ile już nie jesteś:)

Guest ThePhoenix

Świetna interpretacja Narratorko H., wszytko się zgadza co do joty :) . Myślę że na terapeutę się nadaje ale nie wiem czy dziecięcy, chociaż 6 pucharów często mi wypada kiedy pytam co mam robić i również w innych kartach wypadają mi podobne odpowiedzi :) dzięki.

Kontakty międzyludzkie napewno, ale też jakoś mi się widzi w tym talent do uzdrowienia :) jakoś to wszystko u mnie w głowie do tego się łączy : i królowa monet że słońcem, i Sad, i poświęcenie w wisielcu i monety... I As mieczy do tego - jakoś tym razem nie udaje się wytłumaczyć poszczególno, po prostu połączyli się to wszystko w jedyny obraz - uzdrowienie :)

Guest ThePhoenix
Kontakty międzyludzkie napewno, ale też jakoś mi się widzi w tym talent do uzdrowienia :) jakoś to wszystko u mnie w głowie do tego się łączy : i królowa monet że słońcem, i Sad, i poświęcenie w wisielcu i monety... I As mieczy do tego - jakoś tym razem nie udaje się wytłumaczyć poszczególno, po prostu połączyli się to wszystko w jedyny obraz - uzdrowienie :)

No nie powiem ze mnie nie ciagnie w ta strone :)