Skocz do zawartości

Październik


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 2 bulawy - wyczekiwanie spokojnie na zmiany

Praca - paz mieczy - złożenie wypowiedzenia, szukanie informacji i doszkalanie sie przez pryzmat nowej pracy

Finanse - Królowa monet - dam radę

Uczucia - Slonce as buław - duzo radosci i przyjemności czeka mnie w październiku

Zdrowie - 7 buław - dobra kondycja

Otoczenie - 3 bulawy - otoczenie pójdzie w moje ślady i bedzie szukac nowych perspektyw

Dom - 4 bulawy - bedzie miło i przyjemnie

Siłownia - As denarów - nowe możliwości, nowy plan treningowy

Pan x - 5 monet wisielec cesarz - jakiś chory albo poczucie odrzucenia

Niespodzianka - as pucharow Krol pucharow - duzo mezczyzn jest teraz mna zaiantersowanych chyba poznam kogos intersujacego

Robic - Mag - działać koncentrowac sie na nowych umiejętnościach

Nierobic- 6 pucharow - nie kierować sie sentymentami i nie skupiać sie na przeszłości ale na nowym

Rada - umiarkowanke - zachowac spokój, balans :)

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

1. Aura - dobry miesiąc, energiczny szukanie nowych dróg

2 .Praca- analizowanie za i przeciw może też dasz info po znajomych, że rozglądasz się za czymś

3 . Finanse- stabilnie

4. Uczucia- może jakaś nowa znajomość początek nowej znajomości

5. Zdrowie- trochę nerwów albo stresu

6. Otoczenie- kurs mi się skojarzyl

7. Dom - wszystko ok

8. Siłownia- pełen komfort tzn zgodnie z planem tak jak chcesz

9. Pan X- Rzeczywiście może być coś z chorobą albo jakieś traumatyczne przeżycie

10. Niespodzianka - tak może się ktoś pojawić nawet ktoś kto myśli tak poważniej o Tobie

11. Robić- poddać się nowym wyzwaniom

13. Nie robić- nie wracać do przeszłości iść w nowe

14. Rada - poszukać spokoju i równowagi.

Odnośnik do komentarza

Aura - 2 bulawy - neutralność, wyczekiwania na lepsze możliwości;

Praca - paz mieczy - rezygnacja, poszukiwania;

Finanse - Królowa monet - niezle, może zainwestujesz w dom, lub w siebie;

Uczucia - Slonce as buław - początek nowej, dobrej znajomości? Ogólnie dobrze, energicznie, takie odrodzenie wewnętrzne;

Zdrowie - 7 buław - może za wysokie ciśnienie, a ogólnie, pewnie o sporcie i ćwiczeniach chodzi;

Otoczenie - 3 bulawy - nowe perspektywy, działania, może masz z kimś wspólny projekt? ... I też jakoś z nową znajomością się kojarzy;

Dom - 4 bulawy - przyjemnie, odpoczynkowo, uroczyście;

Siłownia - As denarów - nowy program;

Pan x - 5 monet wisielec cesarz - może ty od niego się odetniesz, i jego to zrani?

Niespodzianka - as pucharow Krol pucharow - nowe uczucie ;)

Robic - Mag - rozwijać się, udoskonalać się, działać zgodnie ze swoimi planami, celem;

Nierobic- 6 pucharow - nie skupiać się na przeżyciach z przeszłości;

Rada - umiarkowanke - zachowac spokój, balans :) - tak :)

 

Pewnie nowy romans na ciebie czeka ;)

Udanego października :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

WERYFIKACJA

Aura - 2 bulawy - wyczekiwanie spokojnie na zmiany

Praca - paz mieczy - złożenie wypowiedzenia.....rozmowy itd

Finanse - Królowa monet - dałam radę

Uczucia - Slonce as buław - duzo radosci i przyjemności czeka mnie w październiku ..zgadza się czuję się świetnie choć sama jestem swoim obiektem uczuć i zycie

Zdrowie - 7 buław - dobra kondycja ..karty nie pokazały wyrwanej ósemki ;) wyszła lekko jak mleczak ale dwa tygodnie bolało

Siłownia - As denarów - nowe możliwości, nowy plan treningowy

Pan x - 5 monet wisielec cesarz - urażony odezwał się z pretensją po 3 tygodniach ...jaki to on biedny i porzucony

Niespodzianka - as pucharow Krol pucharow - nie wiem ..może trochę jestem zaskoczona uporem eks pana

Robic - Mag - działałam

Nierobic- 6 pucharow - nie kierowałam sie sentymentami i nie skupiałam sie na przeszłości ale na nowym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...