Jump to content

Jakie zmiany przyjadą wraz zmiana pracy?

zakretka23
 Share

Recommended Posts

1. Obecna sytuacja - 7 buław - walka o siebie samą, o lepsza przyszłość, o realizowanie marzeń i pasji. Jak wiadomo w tym kraju lekko nie jest ...

2. Co pomaga/przeszkadza - Krol buław - to chyba mezczyzni, którzy nie wiele w noszą w moje zycia, a cały czas zawracają tyłek.

3. W świadomości - 8 buław - mało czasu na podjęcie decyzje, wiec gdzie mogłam zasięgałam języka na temat nowego pracodawcy. Choc nie mam wielkiego wyboru w starej pracy nic juz mnie juz nie czeka.

4. Przeszlosc - Cesarzowa As mieczy - wygodna posadka ale podjęłam decyzje o zmianie

5. Podstawa - Pustelnia 10 mieczy - zakończenie pewnego długiego etapu w moim zyciu. Odchodzę jednak mądrzejsza z duzym doświadczeniem.

6. Bliska przyszłość - Krol pucharow As pucharow - jakiś zakochany Pan

7. Moja postawa - Slonce - odżyje bo byłam juz wypalona zawodowa, duzo we mnie optymizmu

8. Otocznie - giermek puchrow gwiazda - pozytywne bede miała wsparcie

9. Czego nie widze - Królowa monet - za mało wierze w swoje umiejetnosci

10. Dalsza przyszłość - Diabeł Sprawiedliwosc rycerz buław ...niby w bankowości diabeł to dobra karta moze to podpisanie umowy na czas nieokreślony - lub kredyt hipoteczny hehehe

10. Dalsza przyszłość - Diabeł Sprawiedliwosc rycerz buław

mnie Diabeł nie pokazuje nic dobrego w sprawach pracy, więc tutaj pokuszę się o stwierdzenie byś uwarzała, co podpisujesz, zapoznała się bliżej z regulaminem, kodeksem, ale też zaciągnęła języka.

Jednym słowem, bądź bardzo ostrożna i nie daj się wciągnąć w g**no.