Jump to content

Talenty

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy bujanie w obłokach, wszechstronność, realizowanie siebie i swoich planów, konsekwentnie i walecznie

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet nie boje sie zaczynać od nowa i zosatawic wszystko za soba, mam w sobie dar widzenia rozwiązań nietypowych, oraz wiedzę o człowieku, swietnie radzę sobie z kłopotami finansowymi ale tego wolałabym juz nie doświadczyć

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwosc 2 puchary 3 puchary w byciu obiektywna i uczciwa, w mediacji i współpracy z ludźmi oraz w bawieniu innych dystansem do siebie samej

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła chyba ze mogłabym znieść duzo więcej i jestem bardzo wytrzymała niz to mi sie wydaje oraz konsekwentna i uparta ...byc moze gdybym bardziej wierzyła w to osiągnęłabym juz duzo więcej

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł moze wyprowadzanie ludzi z kłopotów ..wskazywanie drogi i bycie nadzieja oparciem

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy - potrafisz pozbawić się od iluzyj, lub skutecznie spełniać własne marzenia, ich bronić :)

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet - lekko zmieniasz własne nastawienia, tworzysz i dążysz za nowymi ideałami, potrafisz dzięki temu lekko przetrwać w ciężkich czasach;

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwość 2 puchary 3 puchary - w zachowaniu neutralności, sprawiedliwości w relacjach, doradzaniu, konsultowaniu ludzi, może nawet potrafisz ich pogodzić? Podebrać parę innym?

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła - silna, dumna, wytrzymała i przy tym uczciwa osobowość;

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł - bardzo psychologiczne karty - dać nadzieję innym, pracować z ich strachami, iluzjami, Cienią, kłamstwem. Może do ciebie samej też odnosić się :)

• Ekspert

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy - No ja bym odczytała, że wcielić w życie marzenia ( 7 Pucharów) mimo przeciwności, stresów ( 7 Buław). Mogłaś dociągnąć, bo 3 Buław to brama ;)

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet - Iść swoją drogą, nawet trudną i z ciężkimi emocjami, ja bym dalej te karty czytała, że sama decydujesz, odcinasz się od autorytetów itd- Kapłan, 5 Monet.

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwosc 2 puchary 3 puchary - Zdystansować się potrafisz wobec emocji/relacji. Podejść obiektywnie.

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła - Bardzo silna psychicznie, wytrzymała, zdystansowana kiedy trzeba :)

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł moze wyprowadzanie ludzi z kłopotów - Skojarzyło mi się z terapią uzależnień w pierwszej chwili ;). Może być też pomoc psychologiczna itd.