Jump to content

Talenty


zakretka23
 Share

Recommended Posts

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy bujanie w obłokach, wszechstronność, realizowanie siebie i swoich planów, konsekwentnie i walecznie

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet nie boje sie zaczynać od nowa i zosatawic wszystko za soba, mam w sobie dar widzenia rozwiązań nietypowych, oraz wiedzę o człowieku, swietnie radzę sobie z kłopotami finansowymi ale tego wolałabym juz nie doświadczyć

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwosc 2 puchary 3 puchary w byciu obiektywna i uczciwa, w mediacji i współpracy z ludźmi oraz w bawieniu innych dystansem do siebie samej

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła chyba ze mogłabym znieść duzo więcej i jestem bardzo wytrzymała niz to mi sie wydaje oraz konsekwentna i uparta ...byc moze gdybym bardziej wierzyła w to osiągnęłabym juz duzo więcej

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł moze wyprowadzanie ludzi z kłopotów ..wskazywanie drogi i bycie nadzieja oparciem

Link to comment
Share on other sites

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy - potrafisz pozbawić się od iluzyj, lub skutecznie spełniać własne marzenia, ich bronić :)

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet - lekko zmieniasz własne nastawienia, tworzysz i dążysz za nowymi ideałami, potrafisz dzięki temu lekko przetrwać w ciężkich czasach;

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwość 2 puchary 3 puchary - w zachowaniu neutralności, sprawiedliwości w relacjach, doradzaniu, konsultowaniu ludzi, może nawet potrafisz ich pogodzić? Podebrać parę innym?

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła - silna, dumna, wytrzymała i przy tym uczciwa osobowość;

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł - bardzo psychologiczne karty - dać nadzieję innym, pracować z ich strachami, iluzjami, Cienią, kłamstwem. Może do ciebie samej też odnosić się :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Co lubie robić, co mi sprawia przyjemność? - 7 pucharow 7 buław 3 bulawy - No ja bym odczytała, że wcielić w życie marzenia ( 7 Pucharów) mimo przeciwności, stresów ( 7 Buław). Mogłaś dociągnąć, bo 3 Buław to brama ;)

W czym jestem bardzo dobra? - 8 pucharow Kapłan 5 monet - Iść swoją drogą, nawet trudną i z ciężkimi emocjami, ja bym dalej te karty czytała, że sama decydujesz, odcinasz się od autorytetów itd- Kapłan, 5 Monet.

W czym jestem genialna/wybitna? - Sprawiedliwosc 2 puchary 3 puchary - Zdystansować się potrafisz wobec emocji/relacji. Podejść obiektywnie.

To ukryty talent o którym nie mam pojęcia..- 9 buław Siła - Bardzo silna psychicznie, wytrzymała, zdystansowana kiedy trzeba :)

Misja - Gwiazda Ksiezyc Diabeł moze wyprowadzanie ludzi z kłopotów - Skojarzyło mi się z terapią uzależnień w pierwszej chwili ;). Może być też pomoc psychologiczna itd.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...