Jump to content

Christy Turlington


Lianna
 Share

Recommended Posts

  • Ekspert

5bdbc15cb34da376gen.png

 

Była modelka, producentka filmowa, założycielka fundacji charytatywnych, ćwiczy jogę od 1987 i bierze udział w maratonach. Mężatka, dwoje dzieci.

Modeling i te sprawy to MC w Wadze, podczas gdy Wenus w trygonie z Księżycem w Bliźniętach. Ponadto Mars na MC wskazuje zawody często, w których ogólnie rzecz biorąc człowiek musi się "naruszać", no to modelki trochę :tongue2:

Zainteresowanie rozwojem duchowym, Ascendent ma w Strzelcu, a Jowisz w IX domu w koniunkcji z Uranem, w tym domu również Pluton.

Czytałam gdzieś, że działalność charytatywna to dom XI, a u niej Neptun w tym domu.

Zapraszam do dyskusji.

 

W wieku 18 lat Turlington trafiła na okładkę magazynu mody „Vogue”. W tym czasie ukończyła szkołę średnią. Jako modelka zaczęła pojawiać się na wybiegach we Włoszech. Po pojawieniu się jej na okładce włoskiego Vogue razem z Lindą Evangelistą i Heleną Christensen była twarzą domu mody Versace. Ma 179 cm wzrostu.

 

W późniejszym okresie kariery zaczęła grać w filmach. Nie odniosła jednak w tej dziedzinie sukcesu. Turlington występowała także w jednym z teledysków George'a Michaela razem ze swoimi koleżankami z wybiegu: Campbell, Evangelistą i Crawford. Aktualnie Turlington angażuje się w wiele akcji dobroczynnych, jest członkinią wielu organizacji m.in. Fashion Targets Breast Cancer i PETA[1]. Wzięła także udział w rozbieranej sesji zdjęciowej pod hasłem „Wolę być naga niż nosić futro”.

 

W 2000 zdiagnozowano u niej wczesne stadium rozedmy płuc. Od 1995 propaguje zdrowy tryb życia. Kontynuowała naukę na uniwersytecie UCLA i w The Gallatin School w New York University, gdzie studiowała filozofię i literaturę.

 

Wikipedia

Edited by Tullia
Link to comment
Share on other sites

Nie dzieje się tu ostatnio więc może spróbuje :D ostrzegam, ze bardziej początkującym niż ja nie da się być, więc pewnie większość będzie błędna albo daleka od prawdy.

O ile dobrze widzę księżyc jest w bliźniętach nie raku. Osie w znakach powietrznych i ognistych(aktywnie i komunikatywnie) czyli raczej dobry zestaw dla osoby publicznej. Trygon mars, venus "u siebie" w 2domu i postępowym wodniku, księżyc w wszechstronnych bliźniętach może się przełożyć na połączenie z sukcesem spełniani wewnętrznych marzeń i potrzeb i to z korzyścią w postaci pieniędzy. Do tego słońce w ziemskim koziorożcu dodaje ambicji i umiejętności ciężkiej pracy i realnego spojrzenia na życie. Dom 10 i 11 w skorpionie, który służy otoczeniu. Może tu jest źródło jej chęci pomocy. Czytałam, że o karierze filmowej(ale raczej o produkcji) może decydować neptun, które jest tu w niekorzystnym aspekcie z marsem, ani błyszczący lew nie ma tu zbytniego udziału. Pluton w 9 domu - wyższej edukacji, filozofii i religii -> studia filozoficzne.

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Crow, oczywiście masz rację. Księżyc w Bliźniętach 29 st. Wenus w II domu dobra na zarabianie z "urody" w trygonie z Marsem, ma powodzenie, nie ma się co dziwić.

Dom IX to też podróże, pewno jako modelka po całym świecie śmigała ;).

Ma dwoje dzieci, syna i córkę. Dom V w znaku Byka, planet nie ma, to patrzymy na Wenus, ta we Wodniku w trygonie z Księżycem i z Marsem. To są dwa pozytywne aspekty, jakie tworzy ta planeta. Kwinkunks z Merkurym negatywny i kwadratura z Neptunem.

Druga część domu V w Bliźniętach, a Merkury w 4 pozytywnych aspektach, z Chironem nie liczę już.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...