Skocz do zawartości
Iwka78

Październik - Iwka

Rekomendowane odpowiedzi

Iwka78

Matka dwójki nastolatków, pracująca i niezadowolona ze swojego życia zawodowego, szukająca pracy, studiująca.

1. Rodzina i dom- słońce, paź pucharów, cesarz - ten miesiąc będę skupiona na dzieciach i mężu, będzie dobrze

2. Praca na etacie - as buław, księżyc, 3 pucharów - będę bardziej energiczna, ale też niepewna, możliwe jakieś plotki, a na koniec miesiąca może pojdę z ludźmi na piwo

3. Rozkręcanie własnego biznesu - diabeł, koło, 3 denarów- oj może coś mnie zdenerwuje, albo może się trafi jakaś okazja na szybki zarobek/rozwój, na pewno trzeba tutaj uważać w tym diabełku na wszelkie pokusy

4. Poszukiwanie nowej pracy - paź mieczy, 4 denarów, cesarzowa - może będzie jakaś rozmowa, ale i tak pozostanę tam, gdzie na razie jestem

5. Finanse - 6 mieczy, as mieczy, 4 pucharów+ umiarkowanie - może być jakaś zmiana w postrzeganiu moich finansów, trochę będę się martwić tym, że nadal mamy trochę długów do spłacenia, ale w umiarkowaniu nie będzie tak źle

6. Niespodzianka - rycerz buław, 6 denarów, 3 mieczy+król pucharów - być może jakaś zmiana w relacji się szykuje z jakimś mężczyzną, może ktoś mnie rozczaruje lub sprawi przykrość

Życzę wszystkim udanego października!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arbogast

1. W domu super, słońce to bawiące się dzieci, cesarz to mąż - piękne karty wszystko OK, dużo uwagi poświecisz meżowi,

2. W pracy kiepsko, niby energia jest, ale ten księżyc, jakas chora atmosfera, plotki, zazdrość w towarzystwie, fałszywe koleżanki

3. Jakiś egzamin na którym będziesz z lekka oszukiwac?

4. przy cesarzowej i 4 denarów coś powinno być mimo wszystko

5. Odpływy pieniadzy, do tego niewykorzystana jakaś szansa w 4 pucharów

6. Ktoś przyjedzie do Ciebie z pomocą, ale to może się nie spodobać twojemu facetowi

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panna.marta

1. Rodzina i dom e porządku bez zakłóceń. Pełna zgoda i porozumienie

2. Jakaś niepewność lub zagadka ewentualnie znudzenie czymś

3. Rozkręcenie biznesu tu bym widziała trochę nerwów z powodu finansów

4. Nowa praca to chyba nie ten moment i pozostanie na tym co jest obecnie

5. Finanse skojarzyło mi się zacisniecie pasa

6. Coś mi się pożyczka skojarzyła albo w drugą stronę trzeba będzie na coś te pieniądze przeznaczyć

Zerkniesz na mój październik? :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503

1. Rodzina i dom- słońce, paź pucharów, cesarz dobra atmosfera w domu, skupienie na męzu i dzieciach

2. Praca na etacie - as buław, księżyc, 3 pucharów uważaj na plotki i nieszczere towarzystwo kolo siebie, możesz mieć zazdrosne koleżanki

3. Rozkręcanie własnego biznesu - diabeł, koło, 3 denarów po początkowych trudnościach ruszysz nagle pełną parą

4. Poszukiwanie nowej pracy - paź mieczy, 4 denarów, cesarzowa mozliwa rozmowa, ale nic co by Cię satysfakcjonowało

5. Finanse - 6 mieczy, as mieczy, 4 pucharów+ umiarkowanie bez zmian, jest stałośc dochodów, bez szału, ale i bez strat

6. Niespodzianka - rycerz buław, 6 denarów, 3 mieczy+król pucharów jakis znajomy, ktory czuje się gorszy może CI dokopać dla swojego dobrego samopoczucia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Rodzina i dom: wszystko dobrze i ciepło z mężem i dziećmi, zaufanie, porozumienie, może jakieś propozycje romansów od męża (paź kielicow+Cesarz)

Praca na etacie: przypływ energii, nowe propozycji, pomysły, projekt odnośnie którego będziesz czuć niepewność, obawy, na końcu miesiąca całkiem przyjemnie, szukuje się jakaś impreza? ;)

Rozkręcanie własnego biznesu: ogólnie diabeł dobra karta na stan materialny, także myślę, że możesz przypadkowo trafić na jakąś super okazję, związana z twoim biznesem, inna sprawa, że coś tam może być takie... Nie do końca otwarte i szczere. 3 monet sugeruje, że wyjdziesz z tym biznesem na następny poziom ;)

4. Poszukiwanie nowej pracy: widać rozmowę, prowadzą przez Panią, ale 4 monet nie daje za mocno ruszyć z tym dalej, możliwe, że pozostanie tam, gdzie jest;

Finanse: możliwe, że splacisz dług, co by sugerowały 6 mieczy (zmiany, nowa droga) i As Mieczy (przejasnienie, zamknięcie sprawy), przez co zostanie niedużo, trzeba będzie unikać mocnych wydatków i wszystko z głową zozplanowac (Umiarkowanie), no i będziesz przez to się martwić (4 kielichow)

Niespodzianka: kolega, któremu ufasz i na pomoc którego liczysz odmówi ci z powodów osobistych, lub rozczaruje cię, lub nawet specjalnie pomeczy/będzie grał na twoim samopoczuciu, udawajac przy tym życzliwa osobę, lub motywując swoje zachowanie miłością/przyjacielska serdecznościa. Bądź ostrożna.

Życzę miłego miesiącu i realizacji planów :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iwka78

Właśnie otrzymałam zaproszenie na rozmowę z kobietą, firma w mojej okolicy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tullia

1. Rodzina i dom- słońce, paź pucharów, cesarz - Powinno być miło w domu i radośnie, fajne karty bardzo ;)

2. Praca na etacie - as buław, księżyc, 3 pucharów - Widać Twój wysiłek i wg w Księżycu wyszły po prostu Twoje obawy. 3 Pucharów to miła i radosna atmosfera :)

3. Rozkręcanie własnego biznesu - diabeł, koło, 3 denarów- Jakieś przeszkody i może stres, potem zmiana aury i widać możliwy zarobek :)

4. Poszukiwanie nowej pracy - paź mieczy, 4 denarów, cesarzowa -Bez zmian, choć może być jakaś rozmowa i pomoc kobiety :)

5. Finanse - 6 mieczy, as mieczy, 4 pucharów+ umiarkowanie - Jakieś wydatki, ale mimo to powinno być stabilnie :)

6. Niespodzianka - rycerz buław, 6 denarów, 3 mieczy+król pucharów -Jakiś facet chyba może coś obiecywać, ale będzie rozczarowanie, o czym mówią 3 Mieczy i Król Pucharów ;).

Wszystkiego dobrego :) :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iwka78

***WERYFIKACJA***

Arbogast

1. W domu super, słońce to bawiące się dzieci, cesarz to mąż - piękne karty wszystko OK, dużo uwagi poświecisz meżowi,

2. W pracy kiepsko, niby energia jest, ale ten księżyc, jakas chora atmosfera, plotki, zazdrość w towarzystwie, fałszywe koleżanki

3. Jakiś egzamin na którym będziesz z lekka oszukiwac?

4. przy cesarzowej i 4 denarów coś powinno być mimo wszystko

5. Odpływy pieniadzy, do tego niewykorzystana jakaś szansa w 4 pucharów

6. Ktoś przyjedzie do Ciebie z pomocą, ale to może się nie spodobać twojemu facetowi

Panna Marta

1. Rodzina i dom e porządku bez zakłóceń. Pełna zgoda i porozumienie

2. Jakaś niepewność lub zagadka ewentualnie znudzenie czymś

3. Rozkręcenie biznesu tu bym widziała trochę nerwów z powodu finansów

4. Nowa praca to chyba nie ten moment i pozostanie na tym co jest obecnie

5. Finanse skojarzyło mi się zacisniecie pasa

6. Coś mi się pożyczka skojarzyła albo w drugą stronę trzeba będzie na coś te pieniądze przeznaczyć

Inez

1. Rodzina i dom- słońce, paź pucharów, cesarz dobra atmosfera w domu, skupienie na męzu i dzieciach

2. Praca na etacie - as buław, księżyc, 3 pucharów uważaj na plotki i nieszczere towarzystwo kolo siebie, możesz mieć zazdrosne koleżanki

3. Rozkręcanie własnego biznesu - diabeł, koło, 3 denarów po początkowych trudnościach ruszysz nagle pełną parą

4. Poszukiwanie nowej pracy - paź mieczy, 4 denarów, cesarzowa mozliwa rozmowa, ale nic co by Cię satysfakcjonowało

5. Finanse - 6 mieczy, as mieczy, 4 pucharów+ umiarkowanie bez zmian, jest stałośc dochodów, bez szału, ale i bez strat

6. Niespodzianka - rycerz buław, 6 denarów, 3 mieczy+król pucharów jakis znajomy, ktory czuje się gorszy może CI dokopać dla swojego dobrego samopoczucia

Willow

Rodzina i dom: wszystko dobrze i ciepło z mężem i dziećmi, zaufanie, porozumienie, może jakieś propozycje romansów od męża (paź kielicow+Cesarz)

Praca na etacie: przypływ energii, nowe propozycji, pomysły, projekt odnośnie którego będziesz czuć niepewność, obawy, na końcu miesiąca całkiem przyjemnie, szukuje się jakaś impreza? ;)

Rozkręcanie własnego biznesu: ogólnie diabeł dobra karta na stan materialny, także myślę, że możesz przypadkowo trafić na jakąś super okazję, związana z twoim biznesem, inna sprawa, że coś tam może być takie... Nie do końca otwarte i szczere. 3 monet sugeruje, że wyjdziesz z tym biznesem na następny poziom ;)

4. Poszukiwanie nowej pracy: widać rozmowę, prowadzą przez Panią, ale 4 monet nie daje za mocno ruszyć z tym dalej, możliwe, że pozostanie tam, gdzie jest;

Finanse: możliwe, że splacisz dług, co by sugerowały 6 mieczy (zmiany, nowa droga) i As Mieczy (przejasnienie, zamknięcie sprawy), przez co zostanie niedużo, trzeba będzie unikać mocnych wydatków i wszystko z głową zozplanowac (Umiarkowanie), no i będziesz przez to się martwić (4 kielichow)

Niespodzianka: kolega, któremu ufasz i na pomoc którego liczysz odmówi ci z powodów osobistych, lub rozczaruje cię, lub nawet specjalnie pomeczy/będzie grał na twoim samopoczuciu, udawajac przy tym życzliwa osobę, lub motywując swoje zachowanie miłością/przyjacielska serdecznościa. Bądź ostrożna.

Tullia

1. Rodzina i dom- słońce, paź pucharów, cesarz - Powinno być miło w domu i radośnie, fajne karty bardzo ;)

2. Praca na etacie - as buław, księżyc, 3 pucharów - Widać Twój wysiłek i wg w Księżycu wyszły po prostu Twoje obawy. 3 Pucharów to miła i radosna atmosfera :)

3. Rozkręcanie własnego biznesu - diabeł, koło, 3 denarów- Jakieś przeszkody i może stres, potem zmiana aury i widać możliwy zarobek :)

4. Poszukiwanie nowej pracy - paź mieczy, 4 denarów, cesarzowa -Bez zmian, choć może być jakaś rozmowa i pomoc kobiety :)

5. Finanse - 6 mieczy, as mieczy, 4 pucharów+ umiarkowanie - Jakieś wydatki, ale mimo to powinno być stabilnie :)

6. Niespodzianka - rycerz buław, 6 denarów, 3 mieczy+król pucharów -Jakiś facet chyba może coś obiecywać, ale będzie rozczarowanie, o czym mówią 3 Mieczy i Król Pucharów ;).

*** moja weryfikacja***

W domu wszystko okey.

Praca na etacie - plotki, brak szczerości szczególnie ze strony zakompleksionego dyrektora, było wyjście na imprezę, ale ja nie poszłam....

Rozkręcanie własnego biznesu - nie mogę znaleźć szwalni, która podjęłaby się uszycia małej partii towaru...

Poszukiwania nowej pracy - była rozmowa z kobietą i przyjęli mnie! :-)

Finanse: spłacam długi, także liczę wydatki

Niespodzianka: dyrektor bardzo nieszczery, przypisujący sobie moje sukcesy....

dziękuję wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi