Jump to content

Now 9 października

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Tło czytania - Siła - mija lwia karta, panowanie nad sytuacja i swoimi namiętnościami

Energia tego nowiu dla mnie - giermek monet Swiat - szansa na rozpoczęcie nowego etapy zycia - wlasnie zmieniam prace na nowa

Na co sie otworzyć - Kapłan Slonce - na naukę i radosc - uczę sie języka, a w nowej pracy tez bede miała sporo nowych rzeczy do przyswojenia

Na co sie zamknąć - 8 monet Kaplanka 3 miecze - na prace ktora nie przynosi rezultatów oraz na relacje bez przyszłości, zamknąć stare relacje raz na zawsze

Wynik - Umiarkowanie - ogolnie zapanuje spokój i równowaga

Tło czytania - opanowanie nad sobą, pasjami, instynktami, pewność siebie :)

Energia tego nowiu - nowa praca, nowe kontakty, poczucie spełnienia ;

Na co się otworzyc: tak, może być, że na uczenie i radość, ale też do wejścia do nowego otoczenia i akceptacji ich nastawienia wobec światu, ideologii, może też przejasni się dla ciebie jakieś kwestii własnego spojrzenia na świat, ideałów :)

Na co się zamknac: na tajemnicze i nieprzyjemne klimaty, panujące w poprzedniej pracy, brak wewnętrznej satysfakcji przez prace;

Wynik: tak, spokój, cisza i równowaga :)

Wszystkiego dobrego w nowym miesiącu Księżycowym :)

Dziękuje i wzajemnie wszystkiego dobrego :) ps. w pracy jestem na wypowiedzeniu :) nową zaczynam do 1 grudnia lol

Edited by zakretka23

• Ekspert

Tło czytania - Siła - Panowanie nad sobą, pewność siebie ;)

Energia tego nowiu dla mnie - giermek monet Swiat - Też uważam, że nowa praca, etap, środowisko itd. Na co sie otworzyć - Kapłan Slonce - na naukę i radosc - Na naukę i autorytety, na optymizm i radość, ładne karty :)

Na co sie zamknąć - 8 monet Kaplanka 3 miecze - Na negatywne emocje, 3 Miecze wprost mi ból pokazuje związane z prać ( 8 Denarów)

Wynik - Umiarkowanie - Nastanie spokój i harmonia :)

Wszystkiego dobrego i powodzenia w nowej pracy :) :)