Skocz do zawartości

Jak sobie poradzę w nowej pracy?


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc zaczynam prace w nowej branży i nie wiem jak sobie tam bede radzić :)

 

1. Sytuacja wyjściowa - 8 mieczy - nie wiem jaka działkę dostanę, ani jak ta praca bedzie tak naprawdę wyglądać.

2. Pomoc/przeszkoda - diabeł - jesli to nie moja spryt i magnetyz to karta zwyczajnie idealnie pokazuje nowe miejsce pracy.

3. W głowie - 10 miecze - zamykam etap zycia, zakonczylam relacji i długoletnia bezpieczna prace, obie sytuacje jednak były nie rozwojowe

4. Przeszlosc - 3 miecze - koniec relacji

5. Podstawa - Gwiazda - mam duze nadzieje co do nowego etapu zycia, bardzi sie cieszę

6. Bliska przyszłość - as pucharow 7 pucharow - czyżbym w nowym miejscu na wejsciu sie zauroczyła

7. Moja postawa - Glupiec rycerz pucharow - dość lekkie podejście do nowych zadań

8. Otocznie - Krol buław - jakiś ognisty mężczyzna - myślałam ze bede raczej pracować z kobietami

9. Nadziej/obawy - 2 miecze as buław - mam nadziej ze jak mi sie nie spodoba szybko bed śmigła sie wycofać i zacząć jeszcze cos innego

10. Przyszłość - 2 bulawy rydwan umiarkowanie 6 buław kapłan

Po zorientowaniu sie w sytuacji mysle 2 tygodnia albo 2 miesięcy ruszę spokojnie do celu i uda mi sie swietnie saobie z tymi celami poradzić ...kapłan moge nawet osiągnąć dobra pozycje w nowej pracy

Odnośnik do komentarza

1. Nie jesteś świadomą, czego się spodziewać, i, pewnie, boisz się ruszyć naprzód, masz lek, który cię trochę paraliżuje;

2. Też może plus za trochę przesadnie reakcje emocjonalne :)) A może też dobrze wiesz, czego chcesz ofld pracy pod kontem praktycznym, materialnym, i to ci właśnie pomoże?

3. Tak, zamknięcie przeszłości, wolność;

4. Niezadowolenie stanem rzeczy, ból, może też praca przez niechęć, chociaż to ci i bolalo;

5. Też widzę nadzieję i marzenia o lepszym stanie rzeczy :) Po kartom też można pomyśleć o zakochaniu ;)

6. Też widzi mi się zakochanie, no i tak, zauroczenie, marzenia, świeże i bardzo dobre wrażenia :)

7. Początek nowego życia, marzeń, a może i uczucia/ flirtu. Świeże, ciekawe pomysły :)

8. A to pewnie ten Pan, który wywoła te piękne uczucia ;)

9. Jest jakaś niepewność odnośnie tej szansy, chcesz mono się nie angażować, podchodzić do spraw z dystansem;

10. Z czasem niepewność i wahania sie uspokoja, ty się zrownowazysz i dość możliwe, że poczujesz siebie w tej pracy dobrze, może i rzeczywiście dostaniesz z czasem dobra pozycje :)

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...