Jump to content

Wynik badania

panna.marta
 Share

Recommended Posts

Jak wyjdzie wynik badania, które wykonam w ciągu najbliższych kilku dni? Jest to badanie dodatkowe do innego badania, które ma potwierdzić czy jest choroba czy nie.

4 mieczy, 6 kielichów, 2 buławy dołożyłam dwa miecze

No i oczywiście karty nuejednoznaczne. 4 mieczy mówi o chorobie, ale z drugiej strony jest kielichów, ale jakoś czarno to widzę i obstawiam, że może być jakieś choróbsko. Proszę pomóżcie.

• Moderator

a może być tak, że to badanie też nie da jednoznacznego wyniku i trzeba je będzie powtórzyć albo zrobić jeszcze inne?

ja tu też widzę wiele Twoich obaw, a te dwójki to każą mi przypuszczać, że ten wynik może być niejednoznaczny, mieczowe mówią o odwleczeniu, więc może być tak niejednoznaczne jak i w czasie.

• Moderator
Ale to właśnie jest badanie dodatkowe do poprzedniego nuby już potwierdzające.

wiem, ale chodziło mi o to, że to badanie mające potwierdzić też może nie wypaść, podam przykład taki: badanie rtg - coś jest, nie wiadomo jakiego rodzaju, badanie usg - no, jest coś, prawdopodobnie jest to to i to, badanie tomograficzne albo rezonansem to jest (albo nie jest) to.

• Ekspert

Miecze mi się kojarzą z jakimś wirusem, z kolei 2 buław ze stanem zapalnym. Również trzymam kciuki, nie są to jakieś złe larty na zdrowie ;)

Mam wrażenie po tym kartom, że jakas choroba (dyagnoza) z przyszłości powróci, lub przypuszcza, że powróciła (6 kielichow)., taka recydywa.

Też przypuszczam, że choroba jest (4 mieczy+2 bulaw), ale pewnie też jakoś do końca nie stwierdza, mogą znowu powtarzać (te 2 niestety obie dwie są niepewne).

Trzymam kciuki i życzę dobrych wyników :)

Guest ThePhoenix

Coś tu może być, wisielec z sumowania bez tej 2 mieczy ale coś jakby może być niejednoznacznego w tej 2 bulaw, a może choroba nie będzie się dalej rozwijać, bedzie w spoczynku.

Edited by ThePhoenix

Słuchajcie chyba wstrzymamy się z interpretacja. Miałam iść dzisiaj na badania a obudziłam się z jakąś infekcją. Głowa, nos i gardło. Wczoraj kiedy robiłam rozkład wszystko było ok może karty pokazały moja chorobę i konieczność przesunięcia badania???

Całkiem możliwe, wtedy:

4 mieczy + 2 bulaw - choroba, stan zapalny;

4 mieczy - rezygnacja z wizyty;

6 kielichy+ 2m, 2b - przeniesienie wizyty, która miała odbyć się wcześniej

• Moderator
Słuchajcie chyba wstrzymamy się z interpretacja. Miałam iść dzisiaj na badania a obudziłam się z jakąś infekcją. Głowa, nos i gardło. Wczoraj kiedy robiłam rozkład wszystko było ok może karty pokazały moja chorobę i konieczność przesunięcia badania???

Tak właśnie myślałem - odroczenie, w opcji czasowej.

Dobrze Ci ta 4 wyszła na chorobę - odwlekło się (2 miecze) z powodu choroby.

No i jeszcze zwolnienie lekarskie poszło 6 pucharów leżenie w domu. Jeju i jak tu nie wierzyć w karty. A ja ta swoja bardzo lubię i one chyba wszystko "czują" : D

• 6 months later...