Skocz do zawartości

Wynik badania


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyjdzie wynik badania, które wykonam w ciągu najbliższych kilku dni? Jest to badanie dodatkowe do innego badania, które ma potwierdzić czy jest choroba czy nie.

 

4 mieczy, 6 kielichów, 2 buławy dołożyłam dwa miecze

 

No i oczywiście karty nuejednoznaczne. 4 mieczy mówi o chorobie, ale z drugiej strony jest kielichów, ale jakoś czarno to widzę i obstawiam, że może być jakieś choróbsko. Proszę pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
  • Moderators

a może być tak, że to badanie też nie da jednoznacznego wyniku i trzeba je będzie powtórzyć albo zrobić jeszcze inne?

ja tu też widzę wiele Twoich obaw, a te dwójki to każą mi przypuszczać, że ten wynik może być niejednoznaczny, mieczowe mówią o odwleczeniu, więc może być tak niejednoznaczne jak i w czasie.

Odnośnik do komentarza
  • Moderators
Ale to właśnie jest badanie dodatkowe do poprzedniego nuby już potwierdzające.

 

wiem, ale chodziło mi o to, że to badanie mające potwierdzić też może nie wypaść, podam przykład taki: badanie rtg - coś jest, nie wiadomo jakiego rodzaju, badanie usg - no, jest coś, prawdopodobnie jest to to i to, badanie tomograficzne albo rezonansem to jest (albo nie jest) to.

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie po tym kartom, że jakas choroba (dyagnoza) z przyszłości powróci, lub przypuszcza, że powróciła (6 kielichow)., taka recydywa.

Też przypuszczam, że choroba jest (4 mieczy+2 bulaw), ale pewnie też jakoś do końca nie stwierdza, mogą znowu powtarzać (te 2 niestety obie dwie są niepewne).

Trzymam kciuki i życzę dobrych wyników :)

Odnośnik do komentarza
Gość ThePhoenix

Coś tu może być, wisielec z sumowania bez tej 2 mieczy ale coś jakby może być niejednoznacznego w tej 2 bulaw, a może choroba nie będzie się dalej rozwijać, bedzie w spoczynku.

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie chyba wstrzymamy się z interpretacja. Miałam iść dzisiaj na badania a obudziłam się z jakąś infekcją. Głowa, nos i gardło. Wczoraj kiedy robiłam rozkład wszystko było ok może karty pokazały moja chorobę i konieczność przesunięcia badania???

Odnośnik do komentarza
  • Moderators
Słuchajcie chyba wstrzymamy się z interpretacja. Miałam iść dzisiaj na badania a obudziłam się z jakąś infekcją. Głowa, nos i gardło. Wczoraj kiedy robiłam rozkład wszystko było ok może karty pokazały moja chorobę i konieczność przesunięcia badania???

 

Tak właśnie myślałem - odroczenie, w opcji czasowej.

Dobrze Ci ta 4 wyszła na chorobę - odwlekło się (2 miecze) z powodu choroby.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...