Skocz do zawartości

Pełnia Księżyca 24.10.2018


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

3 - Co zaczyna się rozmywać, ściemniać, opuszczać Cię... albo co powinno zniknąć - Królowa monet myślę, że praktycyzm i metodyczną pracę czas zamienić w przedsiębiorczość i nowe metody działania ..stare schematy już się tutaj nie sprawdzą

2 - Co zakończyło się, wypełniło, co zamyka cykl - As monet kończą się problemy finansowe gdyż wykorzystałam szansę na znaczne polepszenie sytuacji finansowej - poprzez przyjęcie lepszej oferty pracy, a odejście z stabilnego bagienka

1 - Co jest widoczne, co świeci tak, że nawet może oślepiać - Śmierć odejście z niesatysfakcjonującej relacji i pracy, zrobienie miejsca na nowe :))

0 - Ty, karta Cień, czyli karta przełożenia ze spodu talii - Gwiazda - zwątpienie, brak perspektyw, odkładanie ważnych spraw na jutro i liczenie na cud :))) trzeba zmienić sposób myślenia, z ufnością i nadzieją zacząć nowy etap życia - właściwe już to zrobiłam :)

Odnośnik do komentarza

1. Powinnaś się pozbawić praktycyzmu, skupieniu na domu/pracy, może trochę odpocząć i być bardziej spontaniczna? :)

2. Poszukiwania pracy, skupienie się na finansach, też się zgadzam, że wykorzystała szans na zmiany pod kontem zawodowym;

1. Zmiany, zamknięcie starego etapu;

0. Tak, żeby zacząć nowy etap, potrzebna jest nadzieja na lepsze życie, to przyda Ci sił :)

Wszystkiego dobrego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...