Jump to content

Listopad mimka

Guest User_
 Share

Recommended Posts

Witam,

Za oknem listopadowa pogoda, więc spojrzałam w karty na zbliżający się miesiąc :

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

Zablokuje się na jakieś nowe możliwość, co wyjdzie

mi na dobre.

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

Ogólnie powinnam być zadowolona ze swojej pracy. Może będzie to czas przemyśleń i obserwacji. Pojawi się oferta wyjazdu, którą będę rozwazala. Oczywiście według kart:).

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

Nie podoba mi się ta 10 mieczy. Gdzieś przeczytałam, że to kradzież, co nawet potwierdzilaby 8 pucharów. Ktoś odchodzi z moimi pieniędzmi.

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

Będę czuła blokadę przed kimś, dużo analizy mojej sytuacji uczuciowej. Nie będę się spieszyla w relacja, zapewne przez ten lęk i blokadę.

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

Podobny wydźwięk. Blokada, obawy i nadmierne analizowanie. Jakieś wybory odnośnie obecnych relacji.

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

Dac szansę na dopuszczenie emocji i uczuć w relacjach damsko-męskich?

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

Nie lamentowac i nie wpadać w emocjonalne dolki.

Przestać analizować, ale uważać na naiwne podejście, aby nie wplatac się w trójkąt.

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

Czyżby był rozczarowany, ze nie dopuscilam do romansu.

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

Kierować się mądrością i intelektem. Ucinac to, co jest dla mnie obciążeniem. Spojrzeć na siebie jako kobietę pełną pewności siebie i seksapil.

Dzięki za interpretacje!

powiedziałabym, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycja, która wydaję się bardzo interesująca

w pracy satysfakcja, ale jak to w listopadzie można się przeziębić i trzeba będzie poleżeć w łóżku

Jakiś nagły wydatek ..może mniejsze pieniądze związane ze zwolnieniem lekarskim

zatrzymanie i blokady oraz oczekiwanie na jakiś kontakt

zgadzam się - Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

otoczenie w oddaleniu, jakieś rozmowy interentowe

dać sobie szanse na dojrzałą, wartościowa i trwała relacje ..może zacząć o sobie myśleć w tych kategoriach

przestać użalać się nad sobą, blokować, ograniczać, luźno traktować pewne tematy, działać bez zastanowienia

Pan sobie uzmysłowił, że nie pójdziesz na romans ale raczej w stałą relację ..może będzie próbował jako Król Denarów

polegać na swojej intuicji, odciąć się od tego co ciąży ..działać śmiało

wydaje mi się, że początek może być trudny może jakiś konflikt? ale później wszystko wyjdzie pomyślnie

nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się jakiś kłopot z wypłatą albo opóźnienie?

j/w może to ta sytuacja jakiś problem z wypłatą? albo nagły wydatek nie planowany...

może jakaś dziwna sytuacja z jakimś mężczyzną coś do wyjaśnienia?

bardzo ładne karty skojarzyło mi się ze ślubem lub narodzinami

jakiś konflikt

być odważnym, energicznym , działać

Nie dać się zwodzić, oszukiwać

uczucie zranienia

wejść w głąb siebie, przemyśl coś , nie bój się i idź dalej

Aura: Podejdziesz do jakieś propozycji z dystansem, co będzie dla ciebie dobra decyzja :)

Praca: z początku dobrze, zadowolenie, radość, potem zacznie się okres niepewności, który trzeba będzie po prostu przeczekać, może być związany z finansami, jak można zasugerować po 2 monet i następnym pytaniu;

Finanse: lub problem z wypłatą, lub jakieś zmiany odnośnie wypłaty, które cię niezadowola(8 kielichow+9 bulaw), Gwiazda z 10 mieczy kojarzy mi się z odmowa w premii, na którą mogłaś mocno liczyć.

Uczucia: masz na oku 2 panów, ale z Monetowym nic nie ruszy, zostanie na tym etapie, na którym jest, może też przez strachy i blokady wewnętrzne, a z Mieczowym wszystko będzie iść bardzo wolno, małymi kroczkami, i bardziej kolezensko-profesjonalnie, niż romansowo;

Rodzina: bardzo dobrze, przyjemnie i wesoło, nawet uroczyście :) Porozumienie w komunikacji, pogodzenie, harmonia :)

Otoczenie: widzę w tej 8 powiązanie z uczuciami: możliwe, że zrozumiesz, że z tym panem nic nie wyjdzie, zamkniesz się na tą relacje, i będziesz realizować swoje plany zgodnie z wyborem innej osoby, no i możliwe, że to będzie wybór zgodnie z tym, że on w ogóle podoba Ci bardziej :)

Co robić sie: otworzyć się na flirt, uczucia, czekawe propozycje, nawet jeśli to wszystko rozwijać się będzie powoli ;)

Czego nie robic: nie zamykać się w sobie, swoich strachach i pustce, smutku, podejzliwosci, otworzyć się na nowe, moje nawet nieoczekiwane propozycji spotkań i miłego spędzenia czasu;

Pan X: tak, bardzo mu boli, że nic się nie udało, ale może to chować i udawać, że żyje aktywnym życiem społecznym i wszystko ma pod kontrolą (Król Bulaw, 3 kielichow). Król Monet może wskazywać na to, że to właśnie ten pan, z którym relacji się nie będą rozwijac;

Rada: zrozumieć, czego tak naprawdę podświadomie pragniesz, co tobą kieruje, zagłębić się w siebie, odpocząć, nabrać sił i uwierzyć w siebie :)

Udanego miesiącu życzę i dużo szczęścia :)

• 1 month later...
W dniu 24.10.2018 o 12:11, zakretka23 napisał:

powiedziałabym, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycja, która wydaję się bardzo interesująca

w pracy satysfakcja, ale jak to w listopadzie można się przeziębić i trzeba będzie poleżeć w łóżku

Jakiś nagły wydatek ..może mniejsze pieniądze związane ze zwolnieniem lekarskim

zatrzymanie i blokady oraz oczekiwanie na jakiś kontakt

zgadzam się - Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

otoczenie w oddaleniu, jakieś rozmowy interentowe

dać sobie szanse na dojrzałą, wartościowa i trwała relacje ..może zacząć o sobie myśleć w tych kategoriach

przestać użalać się nad sobą, blokować, ograniczać, luźno traktować pewne tematy, działać bez zastanowienia

Pan sobie uzmysłowił, że nie pójdziesz na romans ale raczej w stałą relację ..może będzie próbował jako Król Denarów

polegać na swojej intuicji, odciąć się od tego co ciąży ..działać śmiało

W dniu 24.10.2018 o 16:53, panna.marta napisał:

wydaje mi się, że początek może być trudny może jakiś konflikt? ale później wszystko wyjdzie pomyślnie

nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się jakiś kłopot z wypłatą albo opóźnienie?

j/w może to ta sytuacja jakiś problem z wypłatą? albo nagły wydatek nie planowany...

może jakaś dziwna sytuacja z jakimś mężczyzną coś do wyjaśnienia?

bardzo ładne karty skojarzyło mi się ze ślubem lub narodzinami

jakiś konflikt

być odważnym, energicznym , działać

Nie dać się zwodzić, oszukiwać

uczucie zranienia

wejść w głąb siebie, przemyśl coś , nie bój się i idź dalej

W dniu 25.10.2018 o 11:58, Willow napisał:

Aura: Podejdziesz do jakieś propozycji z dystansem, co będzie dla ciebie dobra decyzja :)

Praca: z początku dobrze, zadowolenie, radość, potem zacznie się okres niepewności, który trzeba będzie po prostu przeczekać, może być związany z finansami, jak można zasugerować po 2 monet i następnym pytaniu;

Finanse: lub problem z wypłatą, lub jakieś zmiany odnośnie wypłaty, które cię niezadowola(8 kielichow+9 bulaw), Gwiazda z 10 mieczy kojarzy mi się z odmowa w premii, na którą mogłaś mocno liczyć.

Uczucia: masz na oku 2 panów, ale z Monetowym nic nie ruszy, zostanie na tym etapie, na którym jest, może też przez strachy i blokady wewnętrzne, a z Mieczowym wszystko będzie iść bardzo wolno, małymi kroczkami, i bardziej kolezensko-profesjonalnie, niż romansowo;

Rodzina: bardzo dobrze, przyjemnie i wesoło, nawet uroczyście :) Porozumienie w komunikacji, pogodzenie, harmonia :)

Otoczenie: widzę w tej 8 powiązanie z uczuciami: możliwe, że zrozumiesz, że z tym panem nic nie wyjdzie, zamkniesz się na tą relacje, i będziesz realizować swoje plany zgodnie z wyborem innej osoby, no i możliwe, że to będzie wybór zgodnie z tym, że on w ogóle podoba Ci bardziej :)

Co robić sie: otworzyć się na flirt, uczucia, czekawe propozycje, nawet jeśli to wszystko rozwijać się będzie powoli ;)

Czego nie robic: nie zamykać się w sobie, swoich strachach i pustce, smutku, podejzliwosci, otworzyć się na nowe, moje nawet nieoczekiwane propozycji spotkań i miłego spędzenia czasu;

Pan X: tak, bardzo mu boli, że nic się nie udało, ale może to chować i udawać, że żyje aktywnym życiem społecznym i wszystko ma pod kontrolą (Król Bulaw, 3 kielichow). Król Monet może wskazywać na to, że to właśnie ten pan, z którym relacji się nie będą rozwijac;

Rada: zrozumieć, czego tak naprawdę podświadomie pragniesz, co tobą kieruje, zagłębić się w siebie, odpocząć, nabrać sił i uwierzyć w siebie :)

Udanego miesiącu życzę i dużo szczęścia :)

Listopad był miesiącem trudnych decyzji, tak jak pokazała 8 mieczy. Postanowiłam przerwać kontakty z Panem, bo bałam się zaangażowania emocjonalnego. Finanse: Niestety wykrakalam, bo zostałam okradziona. Do tego przez cały miesiąc walczylam o odzyskanie pieniędzy od nieuczciwego sprzedawcy. Praca: 8 pucharów + 2 monet kolega podjął decyzję o wyjeździe na kilka miesięcy za granicę. Poza tym staram się działać i nie rozpamietywac tego, co odeszło.