Skocz do zawartości

Listopad mimka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Za oknem listopadowa pogoda, więc spojrzałam w karty na zbliżający się miesiąc :

 

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

 

Zablokuje się na jakieś nowe możliwość, co wyjdzie

mi na dobre.

 

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

 

Ogólnie powinnam być zadowolona ze swojej pracy. Może będzie to czas przemyśleń i obserwacji. Pojawi się oferta wyjazdu, którą będę rozwazala. Oczywiście według kart:).

 

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

 

Nie podoba mi się ta 10 mieczy. Gdzieś przeczytałam, że to kradzież, co nawet potwierdzilaby 8 pucharów. Ktoś odchodzi z moimi pieniędzmi.

 

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

 

Będę czuła blokadę przed kimś, dużo analizy mojej sytuacji uczuciowej. Nie będę się spieszyla w relacja, zapewne przez ten lęk i blokadę.

 

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

 

Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

 

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

 

Podobny wydźwięk. Blokada, obawy i nadmierne analizowanie. Jakieś wybory odnośnie obecnych relacji.

 

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

 

Dac szansę na dopuszczenie emocji i uczuć w relacjach damsko-męskich?

 

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

 

Nie lamentowac i nie wpadać w emocjonalne dolki.

Przestać analizować, ale uważać na naiwne podejście, aby nie wplatac się w trójkąt.

 

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

 

Czyżby był rozczarowany, ze nie dopuscilam do romansu.

 

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

 

Kierować się mądrością i intelektem. Ucinac to, co jest dla mnie obciążeniem. Spojrzeć na siebie jako kobietę pełną pewności siebie i seksapil.

 

Dzięki za interpretacje!

Odnośnik do komentarza

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

 

powiedziałabym, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycja, która wydaję się bardzo interesująca

 

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

 

w pracy satysfakcja, ale jak to w listopadzie można się przeziębić i trzeba będzie poleżeć w łóżku

 

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

 

Jakiś nagły wydatek ..może mniejsze pieniądze związane ze zwolnieniem lekarskim

 

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

 

zatrzymanie i blokady oraz oczekiwanie na jakiś kontakt

 

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

 

zgadzam się - Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

 

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

 

otoczenie w oddaleniu, jakieś rozmowy interentowe

 

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

 

dać sobie szanse na dojrzałą, wartościowa i trwała relacje ..może zacząć o sobie myśleć w tych kategoriach

 

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

 

przestać użalać się nad sobą, blokować, ograniczać, luźno traktować pewne tematy, działać bez zastanowienia

 

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

 

Pan sobie uzmysłowił, że nie pójdziesz na romans ale raczej w stałą relację ..może będzie próbował jako Król Denarów

 

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

 

polegać na swojej intuicji, odciąć się od tego co ciąży ..działać śmiało

Odnośnik do komentarza

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

 

wydaje mi się, że początek może być trudny może jakiś konflikt? ale później wszystko wyjdzie pomyślnie

 

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

 

nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się jakiś kłopot z wypłatą albo opóźnienie?

 

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

 

j/w może to ta sytuacja jakiś problem z wypłatą? albo nagły wydatek nie planowany...

 

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

 

może jakaś dziwna sytuacja z jakimś mężczyzną coś do wyjaśnienia?

 

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

 

bardzo ładne karty skojarzyło mi się ze ślubem lub narodzinami

 

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

 

jakiś konflikt

 

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

 

być odważnym, energicznym , działać

 

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

 

Nie dać się zwodzić, oszukiwać

 

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

 

uczucie zranienia

 

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

 

wejść w głąb siebie, przemyśl coś , nie bój się i idź dalej

Odnośnik do komentarza

Aura: Podejdziesz do jakieś propozycji z dystansem, co będzie dla ciebie dobra decyzja :)

Praca: z początku dobrze, zadowolenie, radość, potem zacznie się okres niepewności, który trzeba będzie po prostu przeczekać, może być związany z finansami, jak można zasugerować po 2 monet i następnym pytaniu;

Finanse: lub problem z wypłatą, lub jakieś zmiany odnośnie wypłaty, które cię niezadowola(8 kielichow+9 bulaw), Gwiazda z 10 mieczy kojarzy mi się z odmowa w premii, na którą mogłaś mocno liczyć.

Uczucia: masz na oku 2 panów, ale z Monetowym nic nie ruszy, zostanie na tym etapie, na którym jest, może też przez strachy i blokady wewnętrzne, a z Mieczowym wszystko będzie iść bardzo wolno, małymi kroczkami, i bardziej kolezensko-profesjonalnie, niż romansowo;

Rodzina: bardzo dobrze, przyjemnie i wesoło, nawet uroczyście :) Porozumienie w komunikacji, pogodzenie, harmonia :)

Otoczenie: widzę w tej 8 powiązanie z uczuciami: możliwe, że zrozumiesz, że z tym panem nic nie wyjdzie, zamkniesz się na tą relacje, i będziesz realizować swoje plany zgodnie z wyborem innej osoby, no i możliwe, że to będzie wybór zgodnie z tym, że on w ogóle podoba Ci bardziej :)

Co robić sie: otworzyć się na flirt, uczucia, czekawe propozycje, nawet jeśli to wszystko rozwijać się będzie powoli ;)

Czego nie robic: nie zamykać się w sobie, swoich strachach i pustce, smutku, podejzliwosci, otworzyć się na nowe, moje nawet nieoczekiwane propozycji spotkań i miłego spędzenia czasu;

Pan X: tak, bardzo mu boli, że nic się nie udało, ale może to chować i udawać, że żyje aktywnym życiem społecznym i wszystko ma pod kontrolą (Król Bulaw, 3 kielichow). Król Monet może wskazywać na to, że to właśnie ten pan, z którym relacji się nie będą rozwijac;

Rada: zrozumieć, czego tak naprawdę podświadomie pragniesz, co tobą kieruje, zagłębić się w siebie, odpocząć, nabrać sił i uwierzyć w siebie :)

Udanego miesiącu życzę i dużo szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 24.10.2018 o 12:11, zakretka23 napisał:

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

 

powiedziałabym, że będziesz zastanawiała się nad jakąś propozycja, która wydaję się bardzo interesująca

 

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

 

w pracy satysfakcja, ale jak to w listopadzie można się przeziębić i trzeba będzie poleżeć w łóżku

 

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

 

Jakiś nagły wydatek ..może mniejsze pieniądze związane ze zwolnieniem lekarskim

 

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

 

zatrzymanie i blokady oraz oczekiwanie na jakiś kontakt

 

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

 

zgadzam się - Spełnienie emocjonalne, pozytywne emocje.

 

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

 

otoczenie w oddaleniu, jakieś rozmowy interentowe

 

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

 

dać sobie szanse na dojrzałą, wartościowa i trwała relacje ..może zacząć o sobie myśleć w tych kategoriach

 

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

 

przestać użalać się nad sobą, blokować, ograniczać, luźno traktować pewne tematy, działać bez zastanowienia

 

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

 

Pan sobie uzmysłowił, że nie pójdziesz na romans ale raczej w stałą relację ..może będzie próbował jako Król Denarów

 

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

 

polegać na swojej intuicji, odciąć się od tego co ciąży ..działać śmiało

 

W dniu 24.10.2018 o 16:53, panna.marta napisał:

Aura: 2 mieczy+paź denarow+ 6 buław

 

wydaje mi się, że początek może być trudny może jakiś konflikt? ale później wszystko wyjdzie pomyślnie

 

Praca: 9 pucharów + Wisielec+ 8 pucharów + 2 denarow

 

nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się jakiś kłopot z wypłatą albo opóźnienie?

 

Finanse: Gwiazda+10 mieczy + 8 pucharów + 9 buław

 

j/w może to ta sytuacja jakiś problem z wypłatą? albo nagły wydatek nie planowany...

 

Uczucia : Król Denarow+ 8 mieczy+ Król Mieczy+ 7 denarow

 

może jakaś dziwna sytuacja z jakimś mężczyzną coś do wyjaśnienia?

 

Rodzina: 9 pucharów + Mag+ 2 pucharów

 

bardzo ładne karty skojarzyło mi się ze ślubem lub narodzinami

 

Otoczenia: 8 mieczy+3 buław + Kochankowie

 

jakiś konflikt

 

Co robić : Król Kielichow+ Królowa Kielichow+ Paź Buław + Rycerz denarow

 

być odważnym, energicznym , działać

 

Czego nie robić- 5 pucharów + 8 mieczy + 3 pucharów + głupiec

 

Nie dać się zwodzić, oszukiwać

 

Co czuję Pan X: Król Buław +3 pucharów +3 mieczy+ Król Denarow

 

uczucie zranienia

 

Rada : Kaplanka+ As Mieczy+ X Buław + Królowa Buław

 

wejść w głąb siebie, przemyśl coś , nie bój się i idź dalej

 

W dniu 25.10.2018 o 11:58, Willow napisał:

Aura: Podejdziesz do jakieś propozycji z dystansem, co będzie dla ciebie dobra decyzja :)

Praca: z początku dobrze, zadowolenie, radość, potem zacznie się okres niepewności, który trzeba będzie po prostu przeczekać, może być związany z finansami, jak można zasugerować po 2 monet i następnym pytaniu;

Finanse: lub problem z wypłatą, lub jakieś zmiany odnośnie wypłaty, które cię niezadowola(8 kielichow+9 bulaw), Gwiazda z 10 mieczy kojarzy mi się z odmowa w premii, na którą mogłaś mocno liczyć.

Uczucia: masz na oku 2 panów, ale z Monetowym nic nie ruszy, zostanie na tym etapie, na którym jest, może też przez strachy i blokady wewnętrzne, a z Mieczowym wszystko będzie iść bardzo wolno, małymi kroczkami, i bardziej kolezensko-profesjonalnie, niż romansowo;

Rodzina: bardzo dobrze, przyjemnie i wesoło, nawet uroczyście :) Porozumienie w komunikacji, pogodzenie, harmonia :)

Otoczenie: widzę w tej 8 powiązanie z uczuciami: możliwe, że zrozumiesz, że z tym panem nic nie wyjdzie, zamkniesz się na tą relacje, i będziesz realizować swoje plany zgodnie z wyborem innej osoby, no i możliwe, że to będzie wybór zgodnie z tym, że on w ogóle podoba Ci bardziej :)

Co robić sie: otworzyć się na flirt, uczucia, czekawe propozycje, nawet jeśli to wszystko rozwijać się będzie powoli ;)

Czego nie robic: nie zamykać się w sobie, swoich strachach i pustce, smutku, podejzliwosci, otworzyć się na nowe, moje nawet nieoczekiwane propozycji spotkań i miłego spędzenia czasu;

Pan X: tak, bardzo mu boli, że nic się nie udało, ale może to chować i udawać, że żyje aktywnym życiem społecznym i wszystko ma pod kontrolą (Król Bulaw, 3 kielichow). Król Monet może wskazywać na to, że to właśnie ten pan, z którym relacji się nie będą rozwijac;

Rada: zrozumieć, czego tak naprawdę podświadomie pragniesz, co tobą kieruje, zagłębić się w siebie, odpocząć, nabrać sił i uwierzyć w siebie :)

Udanego miesiącu życzę i dużo szczęścia :)

Listopad był miesiącem trudnych decyzji, tak jak pokazała 8 mieczy. Postanowiłam przerwać kontakty z Panem, bo bałam się zaangażowania emocjonalnego. Finanse: Niestety wykrakalam, bo zostałam okradziona. Do tego przez cały miesiąc walczylam o odzyskanie pieniędzy od nieuczciwego sprzedawcy. Praca: 8 pucharów + 2 monet kolega podjął decyzję o wyjeździe na kilka miesięcy za granicę. Poza tym staram się działać i nie rozpamietywac tego, co odeszło. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...