Jump to content

Popiół

Guest Noa20
 Share

Recommended Posts

2 dni temu przy zasypianiu (jeszcze mocno nie spałam ) przysnilo mi się, że mój nowy partner stał za mną i dmuchnął na mnie popiołem, bardzo subtelnie. Był to ładny srebrzysty popiół. Poleciał mi na nogi A potem na ziemię. Później zobaczyłam 2 przyczepy pełne gbubszego popiołu w kolorze granatowym. Wszystko się działo nieopodal jego miejsca pracy.

Nie bardzo mam pomysł jak to zinterpretować. Może chodzi o oczyszczenie? lub zapowiedź końca związku? Jeśli coś Wam się nasuwa to piszcie, będę wdzięczna.

Witaj LunaSol,

2 dni temu przy zasypianiu (jeszcze mocno nie spałam ) Gra wstępna.

...przysnilo mi się, że mój nowy partner stał za mną i dmuchnął na mnie popiołem, bardzo subtelnie. Był to ładny srebrzysty popiół. Papierosek po (...)

Poleciał mi na nogi A potem na ziemię. Tak się zdarza (...)

...stał za mną i dmuchnął...Poleciał mi na nogi A potem na ziemię...w kolorze granatowym. Być może chodzi o odkurzacz w kolorze granatowym.

Później zobaczyłam 2 przyczepy pełne gbubszego popiołu... To para ze stażem, która pracuje na "grubszych" obrotach.

Wszystko się działo nieopodal jego miejsca pracy. Być może chodzi o remont, skład budowlany itp. w okolicy jego miejsca pracy.

... mój nowy partner... Feniks, święty ptak, ucieleśnienie boga Słońca, spalał się na stosie, a z popiołów powstawał na nowo.

Życzę udanego związku i spokojnych snów.

Guest SooYoung

Popiół to przemiana, transformacja, w tym przypadku srebrny oznacza wejście na wyższy stopień zażyłości w związku lub dobre, korzystne ustalenia na przyszłość. Widać inicjatywa wyjdzie od partnera. Srebro w snach oznacza wyższy poziom transformacji.

Natomiast granatowy popiół to odpad po czymś co zalega,co męczyło Twojego partnera i dotyczy to pracy bo przyczepy z popiołem stały niedaleko miejsca jego pracy.

Czyli w tym dobrym czasie pojawią się jakieś sprawy z pracy które będą go męczyć, warto wtedy nie dać się dodatkowo wyprowadzić z równowagi tylko wykazać zrozumieniem, przeczekać ten czas i dać partnerowi chwilę odetchnąć, Skupić się na "srebrnym" czyli tym co dobre i zająć planowaniem wspólnej przyszłości a "granatowy popiół" i sprawy z tym związane pozostawić do rozwiązania partnerowi, można go w tym wspierać ale nie dorzucać dodatkowych emocjonalnych problemów.

Dobry sen jako zapowiedź korzystnych planów na przyszłość :)