Jump to content

Popiół


Guest Noa20
 Share

Recommended Posts

2 dni temu przy zasypianiu (jeszcze mocno nie spałam ) przysnilo mi się, że mój nowy partner stał za mną i dmuchnął na mnie popiołem, bardzo subtelnie. Był to ładny srebrzysty popiół. Poleciał mi na nogi A potem na ziemię. Później zobaczyłam 2 przyczepy pełne gbubszego popiołu w kolorze granatowym. Wszystko się działo nieopodal jego miejsca pracy.

 

Nie bardzo mam pomysł jak to zinterpretować. Może chodzi o oczyszczenie? lub zapowiedź końca związku? Jeśli coś Wam się nasuwa to piszcie, będę wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Witaj LunaSol,

 

2 dni temu przy zasypianiu (jeszcze mocno nie spałam ) Gra wstępna.

 

...przysnilo mi się, że mój nowy partner stał za mną i dmuchnął na mnie popiołem, bardzo subtelnie. Był to ładny srebrzysty popiół. Papierosek po (...)

 

Poleciał mi na nogi A potem na ziemię. Tak się zdarza (...)

 

...stał za mną i dmuchnął...Poleciał mi na nogi A potem na ziemię...w kolorze granatowym. Być może chodzi o odkurzacz w kolorze granatowym.

 

Później zobaczyłam 2 przyczepy pełne gbubszego popiołu... To para ze stażem, która pracuje na "grubszych" obrotach.

Wszystko się działo nieopodal jego miejsca pracy. Być może chodzi o remont, skład budowlany itp. w okolicy jego miejsca pracy.

 

... mój nowy partner... Feniks, święty ptak, ucieleśnienie boga Słońca, spalał się na stosie, a z popiołów powstawał na nowo.

 

Życzę udanego związku i spokojnych snów.

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Popiół to przemiana, transformacja, w tym przypadku srebrny oznacza wejście na wyższy stopień zażyłości w związku lub dobre, korzystne ustalenia na przyszłość. Widać inicjatywa wyjdzie od partnera. Srebro w snach oznacza wyższy poziom transformacji.

Natomiast granatowy popiół to odpad po czymś co zalega,co męczyło Twojego partnera i dotyczy to pracy bo przyczepy z popiołem stały niedaleko miejsca jego pracy.

Czyli w tym dobrym czasie pojawią się jakieś sprawy z pracy które będą go męczyć, warto wtedy nie dać się dodatkowo wyprowadzić z równowagi tylko wykazać zrozumieniem, przeczekać ten czas i dać partnerowi chwilę odetchnąć, Skupić się na "srebrnym" czyli tym co dobre i zająć planowaniem wspólnej przyszłości a "granatowy popiół" i sprawy z tym związane pozostawić do rozwiązania partnerowi, można go w tym wspierać ale nie dorzucać dodatkowych emocjonalnych problemów.

Dobry sen jako zapowiedź korzystnych planów na przyszłość :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...