Jump to content

Ten czarujący listopad


Guest Nice
 Share

Recommended Posts

Tym razem długie, bo czuje siebie jakoś nie za bardzo, depresja - na razie lekka, nie wierze w siebie, w swoi siły, ostatnio z mężem ostro się kłóciliśmy, martwię się o zdrowie starszych członków rodziny, no i zdecydowałam zobaczyć :)

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce:

Chyba jest szansa, że powoli pokonam swoi strachy, lęki i wątpliwości. Do końca miesiąca na pewno:mysli:

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - wszystko stabilnie, spokojnie, może będzie bardziej czuły i uważny, może gdzieś zaprosi? :)

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan: mama planowała do mnie przyjechać, co prawda, w grudniu, jakby zaistniały jakieś zatrudnienia i przeszkody...

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - stabilnie, dobrze, bez większych zmian, po sprawiedliwości myślę, że będzie bieganie z papierami;

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - samotność, zagłębienie w siebie, jakieś niby próby coś z tym zrobić, ale raczej kłótni i spięcia, z tego wynikające. Chyba że chodzi o odnowienie starej relacji ze starym moim przyjacielem z rosyjskiego forum, na którym spędziłam 8 lat i tyle się znamy, w sumie. On rzeczywiście jest starszy, mądrzejszy i, raczej Król, niż rycerz mieczy, no ale wątpię, w sumie.

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - świeże pomysły, konsekwentna realizacja (nie wierze), może uczestniczenie w jakimś konkursie, bo skąd inaczej te 5 buław,

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - chyba nawet dam rady, Głupiec może wskazywać na lekkość nawet, co mnie nie dziwi, bo już kilka razy prawie skończyłam ten kierunek, ale zawsze rozpoczynałam od nowa. Kaplanka dobra na uczenie się. Moc, to właśnie pokonanie niechęci wewnętrznej i ogolnie całej tej sprawy :)

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - dieta, sport (tak się kojarzą 2 bulaw i Cesarz), 9 kielichów kojarzą się z zadowoleniem, no ale kiedy? raczej będzie tak, że przez brak ruchu przybędzie mi brzucha (Cesarz) i kształtów (9 kielichów), czyli jak zawsze.

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - a to standardowe i oczywiste, nawet ni chwili nie wątpiłam i można było nie wróżyć:depresja, smutek, nadwrażliwość, osamotnienie, uraza do światu.

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy - nawet nic do głowy nie przychodzi, chyba, że będę musiałam dystansować się od jakiegoś ognistego pana, jakaś kłótnia, przejasnienie sprawy i odcięcie;

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - hmm, się zwolnić, i niech wszystko idzie, jak idzie? Skutecznie pokonywać i pracować nad swoim, hm, załamaniem psychicznym?

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - unikać inicjatywy, dotyczącej kontaktów z ojcem, podejrzewam :/

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - co mnie ciekawi, tak to, że mało tych, Królów buław, znam, nie wiem do końca o kogo chodzi. Tak wygląda, jakbym w tej osobie się rozczarowałam. Naprawdę nie mogę skojarzyć o kogo by chodziło, wątpię się, że sprawa brata dotyczy.

 

Zapraszam chętnych :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce:

Zagłębianie się w smutkach, jakiś problemach i postrzeganie świata w ciemnych barwach trochę potrwa ale potem pojawi się coś co odmieni Twoje nastawienie na pozytywne.

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - wszystko się uspokoi i myślę, że mąż może sprawić Ci jakiś mały prezent.

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan: pojawia się jakaś nieoczekiwana strata. Może problem z autem, problem z wyruszeniem w drogę?

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - w pracy spokojnie i bez zmian. Może się trochę dłużyć

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - jakaś scysja, gwałtowna wymiana zdań ze starszą osobą

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - bardzo płodny okres twórczy

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - myślę, że będziesz czerpać radość , zadowolenie ze zdobywania wiedzy. Na pewno przejdziesz na wyższy poziom, sporo się nauczysz i przez to zyskasz większą pewność siebie.

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - wydaje mi się, że niewiele się zmieni w tej kwestii bo jakoś nie poświęcisz tu swojego czasu i wysiłku

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - no kiepsko to wygląda. Może na chwilę pojawi się światełko w tunelu ale je zgasisz....

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy -rozmowa z szefem

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - próbować odbudować coś poprzez intensywną pracę, własną determinację a resztą zajmie się los

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - tu mam takie same odczucia

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - pojawi się nadzieja na czyjś powrót, albo zupełnie w drugą stronę tzn. ktoś z Twojego życia zniknie

Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce - no trochę ciężko widać jakieś depresje albo poczucie niezadowolenia, skrzywdzenia. Widać wyczekiwanie na poprawę losu.

 

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - być może poprawi się trochę ze względu na dziecko jeśli jest

 

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan - no rzeczywiście warto uważać na jakieś wypadki komunikacyjne ewentualnie na jakieś spięcia , słowa które mogą ranić

 

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - wszytko dobrze

 

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - wydaje mi się,że będziesz chciała wyjść do ludzi albo możę coś zmienić

 

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - no taki zdecydowany natlok pomysłów raz przyjdzie Ci coś do głowy będziesz chciała zrobić, potem znowu coś innego

 

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - bardzo dobrze skupienie, działanie, zapęd

 

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - będziesz potrzebowała dodatkowej moywacji pustelnik to poszukiwacz z dójką buław kojarzy mi się z szukaniem dodatkowej opcji, która być może przyniesie pozytywne efekty

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - no nie za ciekawie :( widać dołki i smutek

 

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy - konflikt może jeszcze coś być do przedyskutowania

 

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - moim zdaniem praca nad czymś co mogłoby zmienić stan rzeczy, który Ci przeszkadza lub nie sprzyja

 

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - no nie wychylać się za bardzo z czymś zostawić coś tak jak jest, a nalepiej jakby to było poparte stara dobra zasada

 

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - gwiazda podobno bywa złudna ona jest piękna i nam się wydaje, że jest nadzieją na coś, ale obok stoi 8 kieli ja bym się tutaj wystrzegała czegoś co może Cię zranić, sprawić przykrość

 

dobrego miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Tym razem długie, bo czuje siebie jakoś nie za bardzo, depresja - na razie lekka, nie wierze w siebie, w swoi siły, ostatnio z mężem ostro się kłóciliśmy, martwię się o zdrowie starszych członków rodziny, no i zdecydowałam zobaczyć :)

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce:

Na obecną chwilę męczą Cię jakieś negatywne myśli, dużo lęku i smutku. Z każdym dniem będzie lepiej. Daj sobie trochę czasu, a zaraz dobry nastrój powróci.

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - Pan trochę jakby za dużo poświęcał uwagi pracy, ale może będzie chciał Ci to wynagrodzić. Powinien w tym miesiącu być bardziej czuły.

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan: karty mogą przestrzegać przed wypadkiem drogowym.

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - harmonia i spokój. Może jakaś nowa umowa?

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - chyba czujesz się osamotniona albo sama unikasz kontaktów ze znajomymi.

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - może podzielisz się swoją twórczością z jakimiś osobami. Kontynuuj, bo karty pokazały dobre perspektywy na tym polu.

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - Dasz radę, o ile nie będzie podchodziła do tematu beztrosko.

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - ja również nie widzę postępu w tej kwestii. Będziesz sprawiała sobie przyjemności jeśli chodzi o jedzenie.

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - Ja tutaj widzę smutek z powodu braku wsparcia. Czy nie czujesz się trochę samotna, patrząc na podobny wydźwięk kart w rozkładzie na otoczenie. Potrzebujesz jakiś dobrych i ciepłych relacji.

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy - albo odcięcie od jakiejś pary albo kontakt

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - popracować nad tym, co zostało zburzone: relacje, marzenia. Los będzie Ci sprzyjał, jeśli włożyć w to wysiłek.

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - unikać jakiegoś spotkania, nie jechać do kogoś.

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - Będzie nadzieja na powrót jakiejś relacji, albo zostawić taką relację za sobą.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce:

 

Początkowo jakieś lęki, może nerwy. Potem zdecydowanie lepsza aura, spokojniej i optymistyczniej :).

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - Stabilnie, ładnie. Kocha, oj kocha Cię :)

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan: Może rozczarowanie jakieś związane z podróżą.

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - W miarę spokojnie, powoli do przodu :)

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - Początkowo będziesz raczej sama, potem wg mnie 3 Buław to Twoja aktywność, wyjście do ludzi, choć Rycerz Mieczy może pokazywać sprzeczkę.

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - Widać Twoją aktywność, jakbyś miała zawalczyć o kasę, tak mi się kojarzy 10 Monet obok 5 Buław ;). Trzymam kciuki :)

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - Ładne karty, Głupiec jako nowy etap, Kapłanka to TY zdobywająca wiedzę, Moc energia i działanie :)

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - Bez zmian, jako że specjalnie nie ma tu kart ruchu. 9 Kielichów mi wręcz pokazuje apetyt :P

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - No smutki jakieś. Nie daj im się ! :)

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy - Odcięcia relacji? No tak mi się te karty kojarzą.

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - Zmienić podejście, 8 Monet to praca. Może zajęcie się czymś, żeby było lepiej ( Koło).

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - No zgadzam się z Twoją interpretacją ;)

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - No jakby ktoś miał się znowu pojawić w Twoim życiu, jakiś Pan z pod żywiołu ognia.

 

Kochana, wszystkiego dobrego życzę i udanego miesiąca :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Ogólnie, klimaty: 9 mieczy+7 monet+ Słońce:

Oczekiwanie zmiany, oczekiwanie impulsów z zewnątrz, pomocy od innej osoby albo zwrotu tej energii, uwagi które kierowano w stronę innej osoby, bądź osób. Dla mnie karta 7 monet pokazuje oczekiwanie na zebranie plonu, czyli zasialiśmy ziarno i czekamy na to co wykiełkuję -tutaj listopad pokazuje się jako miesiąc przejściowy, Kara Słońce to zbliżający się grudzień, perspektywa świąt, oczekiwanie na wspólny miło spędzony czas i na ciepło rodzinne, dobrą atmosferę. Warto na tym się skupić, przechować ten obraz jak ciepły promień słońca. Karta Słońce jako ciepło i radość która albo sama przyjdzie albo trzeba ją jakoś samej wprowadzić do swojego otoczenia. Karty mówią o początkowym napięciu a potem dobrze będzie jak przyjdzie rozluźnienie, zdystansowanie się do niepokojących Cię sytuacji.

 

Relacji z mężem: 4 monet+Paz Monet+Król Kielichów - kwestie finansów domowych, jakiś inwestycji, może to mieć związek już z wydatkami na grudniowe święta. Gest pojednania wychodzi od młodszej wiekiem osoby. Próby stworzenia miłej atmosfery, odbudowania bezpieczeństwa w związku. Tutaj głos decydujący ma jednak Król Kielichów, dużo zależy od jego nastoju, jego przypływów i odpływów emocji, ale może to być reakcja na emocje partnerki, więc chwilami lepiej dać miły gest i poobserwować czy odda tym samym czy zamknie się w sobie bo trzyma go smutek że coś tam nagadane było w przeszłości i następnym razem już na początku wyciszyć sytuację. Król kielichów i jego emocje są jak woda, wszystko zależy od tego jak się z ta wodą w naczyniu obchodzimy, jak ją przelewamy, delikatnie czy tak że można się ochlapać, a tu Paź monet jest konkretny i będzie dążył do uzdrowienia sytuacji.

 

Rodzina: Wieża+5 mieczy+Rydwan: Pierwsze dwie karty to smutki i sprawy z niedawnej przeszłości, Rydwan to wyjście z problemów, przynajmniej z większości i znowu dużo zależy od woźnicy, kto kieruje sytuacją w domu, kto nadaje ton atmosferze w domu, relacjom rodzinnym, ta osoba ma tu duży wpływ na atmosferę i rozwój relacji rodzinnych i na uzdrowienie sytuacji. Rydwan to dobra karta, widzę to optymistycznie.

 

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - jeśli nie zajmujesz się zawodowo prawami sądowymi, urzędowymi to uważaj na to co podpisujesz, jakie umowy, pożyczki, projekty masz do załatwienia, tutaj ktoś Cię będzie z tego rozliczał, może szef bo w grudniu będzie chciał miec już spokój albo wyjedzie w połowie miesiąca i pogoni z pracą,

 

Otoczenie: Pustelnik+3 buław+Rycerz Mieczy - Poszukiwanie oparcie w osobie tego przyjaciela o którym wspomniałaś. karta Rycerza mieczy zawsze pokazuje mi na intensywny kontakt internetowy. Tutaj trochę iluzja i nierealne oczekiwania że ten człowiek naprawdę pomoże Ci rozwiązać pewne problemy, warto czasem przystopować z oczekiwaniami żeby nie popsuć realnej relacji z partnerem. Ten przyjaciel jednak się zmienił na przestrzeni lat i nie do końca jest takim człowiekiem jakim go pamiętasz czy sobie wyobrażasz.

W pewnych sprawach faktycznie będzie pomocny w innych jego spojrzenie na sprawę może rozchodzić się z realną sytuacją. Rycerz mieczy to też chłodny osąd i intelekt, więc karty dają informację że więcej analizy mniej emocji/uczuć.

Poza tym w otoczeniu coś się będzie szybko działo, szybkie tempo, jakieś informacje i plan na przyszłość, na pewno na najbliższe 3 miesiące - kart 3 buław.

 

Pisanie/twórczość: Paz Buław+10 monet+5 buław - pomysły podsunie Ci ten starszy przyjaciel, 5 buław może mówić o tematyce, nastoju - flirt, uczucia, silne, gorące emocje, coś to rozbija skostniała strukturę przyziemnej 10 monet. Jest też flirt - może pojawi się pomysł na opowiadanie o miłości.

 

Studiowanie zaoczne, uczenie się ogólnie: Głupiec+Kapłanka+Moc - zaczynasz? głupiec jako początek jakiegoś etapu i jest to pozytywna karta choć jest i w niej naiwność ale i taka dziecinna , świeża ciekawość nowych tematów. Pozostałe karty pokazują że tym razem przysiądziesz do tematu i dasz z siebie maksymalną moc działania.

 

Sylwetka, heh: Pustelnik+2 buław+Cesarz i spadła luzem 9 kielichów - odpuścisz sobie, skupisz się na emocjach i na zabezpieczeniu bezpieczeństwa emocjonalnego oraz poprawie sytuacji w rodzinie. Pustelnik to osoba starego przyjaciela może Cię motywować ,a może stwierdzić że taka jak jesteś mu się podobasz /widzę w karcie Cesarza mocne przekonanie o tym co się mówi i robi/ i ogólnie jesteś atrakcyjna, stąd Twoje zadowolenie- karta 9 kielichów.

 

Stan psychiczny: 5 kielichów+As Kielichów+5 monet - dystansowanie się, smucenie i poczucie braku

 

Czego się nie spodziewam: Król Buław+Królowa Mieczy+As Mieczy - Silnego mężczyzny który wesprze silną kobietę, dogadania się, As mieczy to umowa ale też i odcięcie się od starych spraw czyli zakończenia pewnego etapu.

 

Co robić? - Wieza+8 monet+Koło Fortuny - Rozbić skostniałą skorupę niepotrzebnych, toksycznych emocji, Koło Fortuny to impuls z zewnątrz ale tutaj Ty pytasz co masz robić - zmienić otoczenie, wyjazd, dystans, nowe miejsce, nowe zajęcie, przełamać schemat dotychczasowego działania i myślenia, Zrobić coś zupełnie innego od tego co zawsze robisz, może inny sposób reagowania na pewne sprawy, może inny sposób okazywania emocji, w każdym razie to karta otwarcia a nie zamykania się. Może samej gdzieś pojechać na weekend, poszukać innej drogi rozwiązywania starych problemów.

 

Czego nie robić - Rycerz Buław+Świat+Arcykapłan - Nie wierzyć w autorytety, mędrców, guru i panów z niezawodnymi sposobami na życie. Karta Świata przeważnie pokazuje tańczącą kobietę, tutaj otoczona jest przez karty męskie - nie tańcz pod męskie dyktando, Bark tu wyzwolonej energii kobiecej, kobiety która wie czego ona chce , jakie są jej kobiece potrzeby, pragnienia, wygląda jakby to co ma, co myśli, jak żyje było wgrane jej jakiś czas temu przez mężczyzn z otoczenia.

 

Wynik: Gwiazda+8 kielichow+Król Bulaw - Gwiazda to karta zdrowia, jest też kartą piękna, związana jest z boginią Izydą, ona ma moc i zdolność uzdrawiania, więc nawet w tym trudnym dla Ciebie czasie będą piękne i uzdrawiające chwile. Jest też silny mężczyzna z pytania o to czego się nie spodziewasz - Król buław zaznaczy się w Twoim życiu. Choć jak bym tak rewolucyjnie napisała że to Ty sama dążysz do znalezienia w sobie męskiej siły, tego ognia przemiany po to żeby wyzwolić się spod niewidocznego może, ale jednak istniejącego męskiego wpływu na Twoja osobę, na Twoje emocje.

 

Udanego miesiąca. Pozdrawiam :)

Edited by SooYoung
Link to comment
Share on other sites

Co do ojca, to jest bardzo możliwe: mamy dość ciężkie relacje, niestety, kiedyś go nienawidziłam, no ale dawno już podjęłam decyzję to jakoś trzymać w granicach grzecznościowych. Ale i tak: każdy raz jak do niego dzwonię on jest lub piany, lub wini cały świat w tym, że jego życie się nie udało, lub też moja mamę (rodzice są po rozwodzie), doprowadza mnie do łez i znowu pije. Błędne koło. Robiłam rozkład na relacje karmiczną i niby powinnam tu i teraz dać mu nadzieję (Gwiazda), ale no ciężko to jest. Czuję też do niego żal, bo jest bardzo nieszczęśliwy, no ale każda moja próba wyciągnięcia ręki do niego kończy się nie za bardzo. W następnym miesiącu właśnie planowałam do niego zadzwonić.

No zobaczymy, co z tego wyjdzie...

Dzięki wszystkim wielkie za komentarze :)

Edited by Nice
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ogólnie, klimaty: 9 monet + 7 monet+ Slonce - powoli depresja minęła, rowniez jak obawy i leki związane z pracą, pod koniec miesiąca czułam się pełna energii i wypoczeta :)

Relacje z mężem: 4 monet+paź monet+Król Kielichow - wszystko było stabilnie i przyjemnie :)

Rodzina: Wieza + 5 mieczy + Rydwan - to wskazywało na problemy ze zdrowiem starszych członków rodziny: jeden stracił przytomność przez niskie ciśnienie i trafił do szpitala, ale na koniec wszystko wróciło do normy. 

Praca: Umiarkowanie+Rycerz Monet+Sprawiedliwość - bez większych zmian;

Otoczenie: Pustelnik+3 bulaw+Rycerz mieczy - na początku samotność i zagłębienie w siebie, potem więcej kontaktu z ludźmi, szczególnie pisemnego;

Pisanie, twórczość: paź bulaw+10 monet+5 bulaw - rzeczywiście, jak była przerwa na forum pisałam sobie, rozwijała fabułę dla książki też :)

Studiowanie/uczenie się: glupiec+Kaplanka+Moc - a bardzo dobrze mi szło i idzie, nawet się dziwię :D bardzo przyjacielskich dziewczyn/pań tam też zapoznałam :) i nie, to nie początek studiów, to kontynuacja długością w pół życia :D

Sylwetka: Pustelnik +2 bulaw+ Cesarz + 9 kielichow - starałam się mniej jeść i pić więcej wody, ze słodkiego zrezygnowałam, ale mąż, jak dziecko Wenus gotuję przepyszne, no to czasami byłam lakoma :)) Waga się wahala cały czas - 2 kilo wiecej- 2 kilo mniej, w końcu jakoś wyraźnie nie schudłam :/

Stan psychiczny: 5 kielichow +As kielichow+5 monet - no bujalo mnie na początku, były smuteczki/dołki, pog koniec było wyraźnie lepiej :)

Czego się nie spodziewam: Król Bulaw + Królowa mieczy + As mieczy - osoba z przeszłości nawiązała kontakt. 

Co robic? Wieza+8 monet+Koło Fortuny - odpocząć od niszczacego mnie wysilku;

Czego nie robic? - rycerz bulaw + Świat + Arcykaplan - nadal nie wiem, podejrzewam, że chodziło o aktywna manyfistacje swoich filozoficznych poglądów :D

Wynik: Gwiazda + 8 kielichow + Król Bulaw - znudziło mi się marzyć, zachciało się marzenia spełniać :)

Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim za pomoc w interpretacji! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...