Jump to content

Jabłko


lucha

Recommended Posts

...i Pan Bóg wziął wszystkie jabłka z sadu poprzepoławiał i rozżucił po całym świecie,te połówki które się znajda to prawdziwa miłość...:uscisk:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...

To niestety bardzo romantyczna bajka. Związek to też praca - jak powiedział Beck "Miłość nie wystarczy" i moim zdaniem miał rację :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dusza podobno dzieliła się wiele razy, więc każdy ma z kilka swoich "połówek" na świecie.

Podobno każdy spotka chociaż jedną, nie muszą być razem, czasem wystarczy sekunda, lub też jedna rozmowa z nią, by zrozumieć sens zycia i mieć silę by żyć dalej.

Prawdziwym problemem jest bycie w szczęśliwym związku ze swoją bratnią duszą i spotkanie jeszcze jednej... podobno =P

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Pan Bóg te jabłka porozrzucał, a św. Tomasz rzekł:

-Nie wierze w te bzdury!

I pozbierał tyle połówek ile Mu się mieściło do gąsiora i zrobił pyszne wino.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 month later...

Sprawa jest ogólnie nieco dziwna, bo ja osobiście wielokrotnie chcąc kupić jabłka czy to w sklepie czy w warzywniaku, natykam się na jabłka wcale nie z Polski tylko z innych krajów. Wolę kupić nasze nie tylko dlatego bo nasze, ale też dlatego że im mniejszą drogę pokona taki owoc tym jest on zdrowszy bo wymaga mniejszej ilości chemii do przeżycia transportu.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ostatnio usłyszałam, że zjedzenia jabłka z rana ma równie pobudzające działanie jak wypicie kawy ;) Próbowałam kilkakrotnie i faktycznie sprawdza się. Ja jednak nie potrafię zrezygnować z tej porannej przyjemności jaką jest wypicie kawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...