Jump to content

sen złoty kielich, mirra i świeczki


miriane
 Share

Recommended Posts

Witam

Miałam dziwny sen.

Byłam na Riwierze Francuskiej, była piękna pogoda, szłam brzegiem morza i woda odsłoniła przysypaną białym kamieniem jaskinię.

Odsypałam ją i tam weszłam, okazało się, że jest tam pełno złota, jednak ja wzięłam trzy rzeczy: złoty kielich mirrę i złote pudełko po świecach, powiedziałam to Francuzom i państwo powiedziało mi, że dostanę 1/6 wartości tego majątku, które tam jest; wychodziło, że to będzie 90 milionów. Wróciłam do Polski z tymi trzema rzeczami ( tu też była piękna pogoda) i oglądałam je, pokazywałam rodzinie. Uniosłam w stronę okna ten złoty kielich i w mojej głowie pojawiły się słowa: że jest to kielich z którego pił Jezus Chrystus na ostatniej wieczerzy; był złoty a na szyjce miał rubiny, widziałam w głowie, że nieopodal tej jaskini pojawiają się ludzie ubrani na czarno, zebrani w kole, którym zależy by go zdobyć. Potem poszłam do mojej siostry i szwagra, dałam im worek złota i srebra mieli stary samochód, bardzo się ucieszyli. Miałam bardzo miły nastrój, tak jakby mi już niczego nie miało brakować.

Mogę prosić kogoś o pomoc w interpretacji?

 

Pozdrawiam:serce:

Link to comment
Share on other sites

Witaj miriane,

 

...szłam brzegiem morza i woda odsłoniła przysypaną białym kamieniem jaskinię. Między wanną a prysznicem.

Odsypałam ją i tam weszłam, ... Grota snu, wejście pod kołdrę.

 

…okazało się, że jest tam pełno złota, jednak ja wzięłam trzy rzeczy: złoty kielich mirrę i złote pudełko po świecach, powiedziałam to Francuzom i państwo powiedziało mi, że dostanę 1/6 wartości tego majątku, które tam jest; wychodziło, że to będzie 90 milionów. Amerykański sen, może chodzi o loterię Mega Millions (19 paź.) do wygrania było 1 miliard 600 milionów USD, jednorazowy przelew wynosił 901 milionów USD.

 

...woda odsłoniła przysypaną białym kamieniem jaskinię. Jaskinia wiąże się z miłością płciową, płodnością, jest również symbolem samotności, grobu, zmartwychwstania.

 

... jednak ja wzięłam trzy rzeczy: złoty kielich mirrę i złote pudełko po świecach, ... Trzy żywioły; złoty kielich-woda, mirra-powietrze, złote pudełko po świecach-ogień, którego brak, oznacza mało aktywności.

 

Wróciłam do Polski z tymi trzema rzeczami ( tu też była piękna pogoda) i oglądałam je, pokazywałam rodzinie. Prezenty, doświadczenia z podróży itp.

 

Uniosłam w stronę okna ten złoty kielich i w mojej głowie pojawiły się słowa: że jest to kielich z którego pił Jezus Chrystus na ostatniej wieczerzy; był złoty a na szyjce miał rubiny, ... Głęboka wiara.

 

"Podniosę kielich zbawienia i wezwę imienia Pańskiego." Psalm 116.13

Kielich oznaczał los lub ostateczną decyzję.

 

... widziałam w głowie, że nieopodal tej jaskini pojawiają się ludzie ubrani na czarno, zebrani w kole, którym zależy by go zdobyć. Strapienie i obawa przed odebraniem czegoś (8 mieczy).

 

Potem poszłam do mojej siostry i szwagra, dałam im worek złota i srebra mieli stary samochód, bardzo się ucieszyli. Monety, żywioł ziemi. Majętny człowiek obdarowuje, ale również płaci za wykonaną usługę (6 monet).

 

Miałam bardzo miły nastrój, tak jakby mi już niczego nie miało brakować. Trzeba mieć nadzieję na pomyślny obrót w sprawach materialnych.

 

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Valentine za interpretację:serce:

Pierwszy raz słyszę o loterii amerykańskiej; nawet nie wiedziałam, że można takie pieniądze wygrać w loterii:laugh:

Szczerze, to fajny sen, mam nadzieję, że będzie ten pomyślny obrót spraw w finansach.

Pozdrawiam:przytul: cię Valentine

Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

Bardzo ładny sen, optymistyczny :) Woda to symbol czystych emocji, uczuć do bliskich.

Zauważ że w kamieniach, czyli oznace ciężaru znalazłaś złote przedmioty - cenny kruszec i okazało się że i przedmioty są cenne. W ciężkiej sytuacji znajdziesz zysk. Zwróć uwagą na swoje talenty, może masz umiejętności o których nie wiesz, nie uznajesz ich za ważne a one przyniosą Ci pieniądze i zadowolenie w życiu.

To czego szukasz jest poza obecnym miejscem na którym przebywasz, potrzeba impulsu z zewnątrz albo zmiany miejsca, otoczenia żeby uaktywnić to co ukryte. Tak to widzę.

Ładna pogoda to dobra prognoza, miłe odczucia :)

Nawiązanie do osoby Jezusa, pokładanie nadziei w siłach wyższych, potrzeba kontaktu z sacrum, uwznioślenia, poczucia otarcia się o mistykę, coś wyjątkowego co odmienia życie. Też potrzeba poszukiwań duchowych.

Pragnienie zapewnienie spokoju i dobrobytu bliskim, ale stary samochód siostry i szwagra przekazuje informację o starych nawykach które mogą być dla nich przeszkodą do osiągnięcia sukcesu materialnego. Od Ciebie może przyjść impuls który to zmieni i siostra uzyska bezpieczeństwo finansowe :)

Mirra w starożytności była używana przy uzdrawianiu organizmu, ma właściwości przeciwbólowe, odnosi się też do liturgii, do elementu sacrum jako przemiany, wspomagania w procesie zmiany.Mirra samoistnie wypływa z balsamowca w postaci przeźroczystych, czerwonobrunatnych niewielkich grudek moim zdaniem ma wiec związek z rubinami które widziałaś na kielichu. Informacja o uzdrowieniu sytuacji lub organizmu, o transformacji przekonań i zmianie na lepsze w życiu.

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Woman

Naprawdę piękne jest to, co napisałaś.

Mam zamiar się przeprowadzić, ale na razie nie mam funduszy.

Żyje mi się ciężko finansowo, mam nadzieję, że sytuacja, jednak się odmieni.

Moim ciężarem jest choroba i charakter, więc może w tym znajdę wielki skarb.

Szczerze, mam nadzieję na wyzdrowienie.

Przez chorobę bardziej zbliżyłam się do Boga, może szukam sacrum, czegoś więcej w życiu niż tylko pięknych ciuchów i nowego telefonu.

Trzeba mieć nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży:serce:

Dzięki Woman

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...