Skocz do zawartości
Aganna

Dziadkowie, telewizja

Rekomendowane odpowiedzi

Aganna

Dobry wieczór,

Śniło mi się, że moja nieżyjąca babcia siedziała do mnie tyłem na krześle i oglądałyśmy film. Albo teatr, bo pamiętam takie twarze pomalowane artystycznie i z żywą mimiką. Chyba potem się do tego filmu przeniosłam, ale nie pamiętam dokładnie. Wszedł też mój nieżyjący dziadek i coś do babci powiedział, ona mu odpowiedziała. Ja się nie obejrzałam, stał za mną.

Poczytałam o tym i boję się, że to oznacza śmierć moją albo kogoś z bliskich. Ostatnio też śniła mi się sama babcia i prawie co noc pogrzeb lub groby :-(

Dodam, że nie jestem ostatnio w zbyt dobrej kondycji psychicznej, miesiąc temu zmarła moja niedoszła teściowa, siostra koleżanki no i te święta ostatnie. Więc może siła skojarzeń?

Boję się tych snów, tego ostatniego zwłaszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Valentine

Witaj Aganna,

 

...oglądałyśmy film. Albo teatr, bo pamiętam takie twarze pomalowane artystycznie i z żywą mimiką... Halloween.

 

Chyba potem się do tego filmu przeniosłam,...i boję się, że to oznacza śmierć moją... Lęk przed przejściem na tamten świat.

 

... moja nieżyjąca babcia siedziała do mnie tyłem na krześle.... Wszedł też mój nieżyjący dziadek i coś do babci powiedział, ona mu odpowiedziała. Ja się nie obejrzałam, stał za mną.

Dziadkowie rozmawiają ze sobą, jakby Cię nie zauważali. Nie prowadzą z Tobą dialogu. To nie jest czas na spotkanie z nimi.

 

Śmierć bliskich osób uświadamia jak bezsilni i bezradni jesteśmy. Żałoba jest siłą, która zmusza nas do ugięcia się, układania sobie życia na nowo. Siła, dzięki której w naszym życiu jest znów miejsce na radość i korzystanie z przyjemności. Przeżyty smutek może zahartować każdego z nas.

 

Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×