Jump to content

Nów księżyca w Skorpionie


zakretka23
 Share

Recommended Posts

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 6 monet - nie skupiać się wyłącznie na sprawach materialnych, fizycznych (dać ciału odpocząć od treningów) i nie przesadzać z hojnością. Jednym słowem odpuścić sobie na razie skupianie się na sukcesie, dyscyplinę, sprawności. Nie wydawać pieniędzy i nie liczyć na wsparcie finansowe.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - giermek mieczy - zdobywanie informacji, nauka, uważanie na to, co się mówi, zdobywanie nowych kontaktów

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 4 monety - wzrost dochodów, którą zawdzięczam swojej pracy

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - Koło Fortuny - motywuje do rozpoczęcia nowego cyklu, oznaczać nowe możliwości, szanse do wykorzystania, okazje życiowe, które trzeba wykorzystać. Ponadto nieoczekiwany obrót spraw, nowe doświadczenia.

 

5. Co muszę i mogę dać innym - Rydwan - energie do działania, motywację do pójścia do przodu, do realizowania celów

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 mieczy, Cesarz - zakończenie wieloletniej stabilnej pracy oraz relacji niestabilnej

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- 5 mieczy - opanować swoją wojowniczość i zaakceptować fakt, że czasami lepiej się wycofać oraz zastosować giermka mieczy - ugryź się w język. Nauka przegrywania oraz przekonanie się, że wróg nie jest taki straszny jak się wydaje, zaakceptowanie przegranej daje możliwość pójścia naprzód.

Edited by zakretka23
Link to comment
Share on other sites

1. Co trzeba odpuścić od siebie: za bardzo pomagasz innym, szczególnie w pracy/materialnie/fizycznie, skup się na sobie :)

2. Co trzeba trzymać przy sobie: krytyczne spojrzenie, inteligencję, zdolności do nauczania i mowy;

3. Co jest twoim największym nabytkim: stabilność finansowa+ potrafisz twardo się trzymać na ziemi, realizm. Nauczyłas się z dobrze oszczędzać;

4. Wplyw otoczenia: zgadzam się z twoją interpretacja, do tego motywuje cię być lekka, zmienna, zauważać wskazówki od losu na swojej drodze życiowej, do niczego się za mocno nie przywiązywać. To też koło ducha: może motywują do rozwoju duchowego?

5. Co musisz dać innym: ruch, energię do działania, może też ich kierować w decyzjach i działalności :)

6. Co się zacznie: tak, rezygnacja że stanowiska oraz koniec relacji, można też powiedziec, że koniec życia w tych granicach, do których się już przyzwyczaiłas (o tym też 4 monet wyżej może świadczyć - nauczyłas się już tego, dalej nie trzeba)

7. Lekcja: tak, nauczyć się akceptowac sytuacji, w których przegrywa, lub nie wszystko idzie po twojemu, to dla wszystkich jest nieuniknione. Czasami też warto się wycofać, a nie stać na swoim.

Powodzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...