Jump to content

Życie intymne do końca roku - wiadomo o co chodzi ;)

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Życie intymne do końca roku - wiadomo o co chodzi ;)

Świat Rycerz monet 6 buław

Król monet Słońce Umiarkowanie

Z kart wnioskuję, że skoncentruje się na pracy z dużą satysfakcją. Jeśli będzie jakiś Pan (może ze Świata) to relacją będzie rozwijała się powoli raczej od przyjaźni - wynika to z nabytego życiowo doświadczenia ;) Nie ukrywam, że 6 buław pokazuję, że jeśli będę chciała to takie zdarzenie będzie miało miejsce.

• Ekspert

Bardziej widzę w tych kartach skupienie na pracy/wyjazdach niż seks ;P. Rycerz Monet pokazuje mi kolegę, dalej Słońce i Umiarkowanie to bardziej na koleżeństwo. Jedynie właśnie 6 Buław powiedzmy, że kojarzy się z tymi rzeczami :D także nie jest to wykluczone ;)

• Thanks! 1

• 2 weeks later...

No może być szał i chemia, przecież są tu bulawy :)

Mi, szczerze mówiąc, widzi się tu relacja na mega luźnych zasadach: takie kolezenstwo z przyjemnym dodatkiem - kartę są poza 6 takie, bardzo ladodne i stabilne, jakby wszystko było na równych zasadach, dużo komunikacji+trochę chemii.. Ale bez romansowanie.

Tak się kojarzy :)

Powodzenia :D

Willow bardzo trafna interpretacja, a Pan jest Królem monet znak ziemski. Ślubu brać nie będziemy.

Edited by zakretka23
  • Like 1

• 1 month later...

Pretoria miała racje...aczkolwiek to mon wybor ...nie chce mi sie romansować :p zaraz wyciągnę na pierwszy kwartał ...krew nie woda powinnam sie na wiosnę ożywić 

Edited by zakretka23
  • Like 2