Jump to content

Chemia

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Stawiając wcześniejszy rozkład naszło mnie pytanie jak będą wyglądały początki mojej relacji jeśli chodzi o moją relacje ze stałym partnerem.

Królowa pucharów Sprawiedliwość Cesarzowa

As monet 10 monet Siła

Nie wiem czemu w pierwszym rzędzie są dwie kobiety ? Czy z wolnej kobiety stanę się Cesarzową - żona hehehe ;)

Drugi rząd wskazuje że będziemy umieli cieszyć się w pełni z cielesności.

Jaki będzie to mężczyzna ?

Umiarkowanie Kapłan Król buław

Człowiek o zrównoważonych poglądach, cierpliwy, rozsądny, z zasadami ale jednocześnie odważny w działaniu i decyzyjny :)

Guest SooYoung
Królowa pucharów Sprawiedliwość Cesarzowa

As monet 10 monet Siła

Od kobiety emocjonalnej do kobiety opanowanej i rządzącej, zadowolonej z siebie.

Jest podbudowa materialna, wspólne interesy, sprawy związane z kobietą i korzystne dla kobiety.

Karty też pasują na szybką propozycję małżeństwa i jest też propozycją intercyzy.

Jaki będzie to mężczyzna ?

Umiarkowanie Kapłan Król buław

Wszystko będzie miał poukładane według swoich zasad.

Może narzucać swoje poglądy, Kapłan lubi pouczać, czasem chowa sprawy w tajemnicy, ale może być wybuchowy i nadzorować, Król buław to szef, osoba z wybuchowym charakterem. Widać temperament ale i opanowanie. Skojarzył mi się z mężczyzna w starym typie, który nie lubi jak mu się wtrąca w jego sprawy. Kobieta ma być według niego kobieca i oddać "sterowanie" mężczyźnie.. Karta Umiarkowania wskazuje na znaczącą rolę opanowania u partnerki, na jej mądre, dyplomatyczne postępowanie w takiej sytuacji.

Edited by SooYoung

Pierwszy rząd:

Będziesz czuć się kochana i kochająca, twój partner będzie cię dobrze, równie traktował, będziesz czuć się atrakcyjna, spełniana kobieta, przejedzie ci sił twórczych.

I Królowa Kielichow, i Cesarzowa to postaci dbajace, ciepłe, zachce ci się dbać o kochana osobę, otoczyć miłością :)

Drugi rząd, oprócz cielesnosci może wskazywać na po ważność, stałość relacyj, jak to monety :) Seks jak najbardziej też.

Cesarzowa, Sprawiedliwość, 10monet mi tu wskazują na zawarcie małżeństwa ;) As monet na zaręczyny.

Jakim on bedzie:

Spokojny, zrównoważony, będzie docenial harmonię, taka dojrzała osobowość, ze swoimi poglądami na wszystko, filozoficzny, może rzeczywiście pouczający, ale też szczery, trzyma się własny wartości, można na niego liczyć. W królu też widzę dojrzała osobe: silna, śmiała, otwarta, odważna, ale może też trochę tyraniczna, narzucająca swoje decyzji i poglądy.