Skocz do zawartości

Zagadka - Pani (I.Wieczorek)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe :D

 

- osoba raczej nie jest kłótliwa

- dąży do zgody, pojednania

- może być leniwa

- ciężko ją wytrącić z równowagi, ale jak już się to stanie, to lepiej wiać

- lubi to co miłe w dotyku, smaku, zapachu itd,

- może dążyć do luksusów/dobrych warunków życia

- działa, gdy czuje zagrożenie

- zainteresowania obcą kulturą, kuchnią, religią, duchowością, językami obcymi, zwyczajami, nauką

- raczej pracowita

- może ma problem z kłamaniem?

- raczej otwarta, tolerancyjna

- z jednej strony może chcieć być (żyć) dla innych, mało widoczna, skromna, raczej z tłumem niż na jego czele, ale oryginalna, z drugiej przeciwnie: "patrzcie jaka jestem wspaniała", "chodźcie za mną", "ja mam rację", "patrzcie, jakie mam fajne życie i na co mnie stać"

- może woleć spokojnieszy tryb życia od hałasu

- samouk?

- może wyróżnia sie z tłumu?

- może trochę spięć między pracą a kontaktami z innymi, z jednej strony chęć harówki, z drugiej widywanie, spotykanie się z innymi, uczestniczenie w życiu towarzyskim

- czy praca sprawia przyjemność, jest tym, co lubi robić?

- może być trochę inna niż reszta "szarych ludzi"

- lubi spędzać czas za granicą?

- wykonuje pracę, w której wymagany jest język obcy?

- stawiałabym też na przywiązanie do rodziny/tradycji/kultury/historii regionu, gdzie się wychowała

 

 

ciekawe, jak u tej osoby wygląda fakt, że władca domu 8 jest w domu 10? czyżby sprawy ósmodomowe mógł zobaczyć każdy? Z drugiej strony jest aspekt Księżyc-Saturn i ten drugi może "przytrzymać" Księżyc

 

jakieś problemy w poszukiwaniu własnej drogi?

 

- myślę, że bardzo lubi przebywać z innymi, może źle znosić samotność/odosobnienie

- ma szczęście do pieniędzy?

- Saturn-Mars - Saturn jest tuaj silniejszy, więc może narzucać tempo temu drugiemu: "nie obijaj się!", "nie pracujesz, to nie jesz", "idź ciągle do przodu, może być powoli, ale ciągle do przodu", "zapracujesz, będzie nagroda "

 

- partner poznany w pracy?

 

- stawiam też na to, że pani/pan lubi inwestować w jakość, w dobry materiał, zaufaną firmę

Edytowane przez Euterpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Powiedziałabym że ambitna , praktyczna ale również kreatywna, intuicyjna. Lubi ciszę i spokój i uciekać w swój własny świat, może mieć skłonności do uzależnień. Myślę że mogła mieć do czynienia ze światem duchowym lub przynajmniej mieć jakieś przygody z tym związane ale nie powiedziałabym że to jest jest jakieś stałe zainteresowanie. Interesuje się filozofia , innymi kulturami , prawem, religia. Bystra, szybko myśli ale jej sposób wyslawiania się jest raczej delikatny. Raczej ładna ale niekoniecznie szczupła i twarda dla siebie. Raz może być pewna siebie a z drugiej strony wątpić w siebie. Jej otoczenie może być jakieś inne, artystyczne lub kłamliwe, szczególnie kobiety. Skupia się rzeczach materialnych i działa w sposób raczej manipualatywny i władczy. Mars włada domem 4 który jest w opozycji do Plutona a chiron w raku który też tworzy twarde aspekty słońca i księżyca więc chyba jej dzieciństwo nie było zbyt udane. Rodzice w jej ochach raczej nie byli zgodni. Kariera jest dla niej ważniejsza niż rodzina. Nie wiem czy ma dzieci ale męża raczej tak, może nawet dwóch. I powiedziałabym że wcześnie wyszła za mąż. Jej życie toczy się wokół tego co posiada ale musi ciężko pracować na pieniądze. Mam wrażenie że przeszła jakąś traumę związana ze śmiercią, seksem, pieniędzmi i tematami tabu- w każdym razie to nie jest jej obce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przykład :))

Z charakteru jest giętka, aktywna, szczera, ciekawi ja filozofia i inne kultury, może nawet jest religijną, chociaż biorąc pod uwagę stellum w Koziorożcu może być i fanatyczna pod tym względem. Aktywna, zauważalna, może interesować się rozwojem duchowym (ASC w Strzelcu, wyższe planety w 1m domu, władca ASC w 8m domu, do tego Jowisz, na MC władca 8go, w 1m domu władca 8 (Lwa), może też interesować się procesami społecznymi, polityka), inteligentna a (Merkury w 1m domu, stellum w Koziorożcu), może być do tego dość ciężka z charakteru, skupiona na sobie, od niej zawsze może być wrażenie takiej osoby z innej planety (wyższe planety w 1m domu), może jej być wprost za duzo: stellum w Koziorożcu sprawia, że jest depresyjne, nadambitna, zamknięta w sobie (tez przewaga dolnego polkola), może być uparta indywidualistka, astetyczna, ale dość praktyczna, oszczędna, raczej pieniądze na wiatr nie wyrzuci. Pracowita, z wielkim poczuciem odpowiedzialności.

Też może być dość zimna, mam problem z wyrażaniem uczuć: przez Koziorożca i nie harmonijny Księżyc w Wadze z kwadraturami od Plutona i Saturna: może na serio mieć problemy psychiczne, nie radzić sobie ze stresem. No i też podkreśla, że raczej w komunikacji za przyjemna nie jest. Jest tendencja do życia w illuzjach, może być jak przesadny idealizm (kwadratura neptun-ksiezyc, konjukcji Slonce-Neptun, ASC w Strzelcu, tak i przesadny pesymizm i paranoja - Koziorożec, kwadratury z Księżycem).

Zwiazki: tendencja jest do poszukiwania takiego tradycyjnego, stabilnego mężczyzny, takiego Pana domu, trochę introwerta, może też podobnego do niej (wyraźny żywioł ziemi+Slonce w 1 domu), w miłości większego powodzenia może nie mieć: znam kilka osób z kwadratura Saturn-Księżyc, no i mówią, że nie potrafią się zakochać, mocno pokochać. Do tego konjukcji Wenus-Saturn, co też zupełnie romansom nie sprzyja, taka mega racjonalna w tym sensie jest, podchodzi do miłości z głową - porównuję, podlicza. Trygon z Marsem daje jej popularność wśród mężczyzn, charyzme, Wenus w Wodniku+opozycja z Jowiszem - jakieś poglądy, chm, niestandardowe, może czasami miała 2-3 związki jednocześnie? Ten sam aspekt moze jej pomóc w nabyciu popularnosci w tym, co dotyczy sztuki. Małżeństw moglo/może być kilka, bo na dsc znak zmienny, władca też jest w znaku zmiennym, ale wiadomo, niekoniecznie.

Uczelnia: napewno jest inteligentna, nawet oczytana, ale mogą być problemy ze skupieniem szczegółami, też mi się kojarzy samouk, przez władcem 9 domu na MC, tak samo z władcem 3, ale może być też prawo/ksegowosc/matematyka.

Co do zawodu to raczej coś twórczego, zarabia pieniądze przez wenus: Wenus w 2 domu, Byk w 6 domu, Waga na MC, tam też księżyc. Marsem włada Wenus.

Myślę, że biorąc pod uwagę ilość ziemi i ASC w ogniu może tańczyć - baletnica?

Też jako wariant, aktorka.

Może być modelka, wtedy zarabia wyglądem i kobiecościa :D

Mógł być mocny wpływ matki na zawód, rozwój, do tego musiała być osoba ciężka i wymagająca, ogólnie ciężki początek życia, dziecięce lata.

Ogólnie też mi się kojarzy, że może też walczyć pani o prawa kobiet: tak mi się kojarzy mc, księżyc w 10 domu, węzeł w Wodniku (wolność) z aspektami od Wenus, Saturna i Marsa. Strzelcowi jak i Koziorożcem chce się u działać w sensie wpływu na tendencje społeczne - ideologiczne, charytatywnie pod kontem wielkiej misji, zostawić po sobie ślad.

Księżyc w Wadze jest bardzo uważny do nastroju, tła społecznościowego co do emocyj/klimatów, Strzelec i Koziorożec są zainteresowani historia, cywilizacja, tendencjami, kultura, zmianami, ludźmi i ideologia, tak może rzeczywiście okazać wielki wpływ co do kultury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się przedstawić te informacje, które pochodzą od znajomych i rodziny, a także materiałów prasowych.

Otóż naszą bohaterką jest zaginiona od 2010- Iwona Wieczorek, wówczas 19 letnia maturzystka.

Godzina urodzenia pochodzi od matki Iwony.

 

Wykształcenie : Zdała maturę i dostała się na Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni, kierunek; stosunki międzynarodowe.

 

Wygląd Blondynka, szczupła, oczy piwne, zadbana, umalowana, ładnie ubrana itd.

 

Cechy charakteru ( Wypowiedzi znajomych, rodziny, nauczycieli) : Otwarta, kontaktowa, zbyt ufna, przebojowa, "dało się ja zauważyć w tłumie", pewna siebie, czasami kłótliwa i konfliktowa.

 

"Dążenie do luksusów" - tak, pasuje do niej, jak i wyróżnianie się z tłumu. Zainteresowanie obcymi kulturami i językami- patrząc na wybrany kierunek studiów- jak najbardziej pasuje :)

 

"Przywiązanie do rodziny"- tak, dobre i przyjacielskie relacje z matką. Mało wiem o relacjach z ojczymem. Brak informacji o biologicznym ojcu. Iwona ma starszą siostrę.

 

"Indywidualistka i praktyczna" - tak

 

"Może być leniwa" - tak

 

"Trauma związana ze śmiercią i seksem"- no być może, nie wiadomo, co się z nią stało.

 

"W komunikacji raczej za przyjemna nie jest" - podobno zdarzało się.

 

 

Związki Media donosiły o dwóch, jeden z policjantem, potem z niejakim Pawłem, z którym bawiła się feralnego wieczoru w dyskotece.

 

 

O sprawie Iwony : https://wiadomosci.wp.pl/mija-osiem-lat-od-zaginiecia-iwony-wieczorek-sprawdzilismy-w-jakim-punkcie-stanela-sprawa-6274371490592897a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Zagadka - Pani (I.Wieczorek)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...