Jump to content

sen o cygance,rodzinie, kociaku


moniczka9020

Recommended Posts

snil mi sie sen i nie potrafie go zinterpretowac...a wiec snilo mi sie ze w moim domu odwiedzila mnie moja rodzina (kuzynostwo) ktorzy z racji ze daleko mieszkaja odwiedzaja nas zadko a w dodatku nasze rodziny sa ostatnio obrazone na siebie...siedzielismy sobie w pokoju...ja wyszlam do innego i widzialam przez okno jak cyganka trzyma w reku mojego kociaka malego i chyba go zarżnęla(nie pamietam czy to byl nóż czy inne narzedzie)i ja pobieglam za dom zeby pomoc temu kocuiackowi ale jak pobieglam za dom to juz jakbym znajdowala sie w inym miejscu i nie wiedzialam gdzie jestem...

Prosze o interpretacje mojego snu o ile jest to mozliwe

z gory dziekuje . MONIKA

Link to comment
Share on other sites

moniczka9020, rodzina z którą utrzymujesz chłodne stosunki może symbolizować osoby, lub osobę, z otoczenia towarzyskiego (znajomi, koledzy, nie rodzina), z którymi masz podobne stosunki - rzadko się widujecie, nie przepadacie za sobą.

Piszesz, że wasze rodziny są obrażone na siebie - jeśli jest tak, że Ty się w ten konflikt nie mieszasz bezpośrednio - tzn, Ty nie jesteście akurat osobiście skłócona z nikim z rodziny, to może również wskazywać na osoby, które żyją w niezgodzie z Twoimi bliskimi lub przyjaciółmi. Właśnie kotek może tutaj symbolizować osobę słabą, bezbronną, w stosunku do której jesteś opiekuńcza - to ten kotek cierpi w Twoim śnie, a Ty chcesz mu pomóc. Cyganka? Należy tutaj spytać z czym Tobie się kojarzy, powszechnie występuje w snach jako symbol fałszu. Jednym słowem - fałszywa osoba może chcieć zaszkodzić Tobie bądź komuś z Twojego otoczenia. Ostatecznie uda się jej wprowadzić zamieszanie i zamęt (na końcu nie wiesz gdzie jesteś).

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...