Skocz do zawartości

Grudzień - mimka


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Spójrzmy, co ma przynieść ostatni miesiąc tego roku.

 

Aura:Cesarzowa+II mieczy+Kapłanka+Sprawiedliwość - Kończę ten rok jako silna, niezależna, ale samotna kobieta. Boję się zranienia, więc chowam serce i kieruję się rozsądkiem.

 

Praca: III mieczy+Królowa Buław+II mieczy+VIII mieczy - zapowiada się sporo stresów. Wiele sytuacji będzie wymagało ode mnie chłodnej analizy. Pojawią się lęki i blokady przed zmianami.

 

Finanse: Cesarzowa+As Kielichów+X buław+Mag - chętnie będę wydawała pieniądze na prezenty, co obciąży mój budżet.

 

Uczucia: Cesarz+V buław+V kielichów+II mieczy - znów ta 2 mieczy. Ja się chyba bronię przed poznaniem kogokolwiek. Bardzo możliwe, że przyczyną jest rozpamiętywanie Pana X. Mam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam zawieszając kontakt.

 

Otoczenie: As Denarów+IX denarów+X mieczy+VIII buław - Nadal singielka, spełniająca się zawodowo. Koniec rozmów w necie z Panem.

 

Dom: IX denarów+Pustelnik+Kapłan - samotność- odczuję jeszcze bardziej, jak kolejny rok z rzędu zasiądę przy świątecznym stole bez partnera.

 

Niespodzianka: Paź mieczy+IV mieczy+VIII mieczy+7 pucharów - skojarzyło mi się z wynikami badań, na które czekam. Nie wyglądają na optymistyczne.

 

Co robić: As Buław+IV buław+VIII monet - działać, podjąć nowe kroki, aby nie utonąć w smutkach :) Jakieś nowe hobby, wyjścia z przyjaciółmi.

 

Czego nie robić: Cesarzowa+IX denarów+Kochankowie+As Pucharów - Nie przebywać w swojej samotni, ale również nie podejmować decyzji pod wpływem emocji? a może nie szukać miłości?

 

Rada: III buław+Wisielec+Król Pucharów+Sprawiedliwość - jest ktoś w moim otoczeniu, kto mnie obserwuje. Trzeba podejść do sprawy racjonalnie i rozważyć wszystkie za i przeciw.

 

Dzięki dziewczyny za pomoc! Wesołych Świąt!

Odnośnik do komentarza

1. Będziesz musiała o coś powalczyć lub podjąć decyzję

2. Może pojawić się niekomfortpwa sytuacja wymagająca wyboru, podjęcia decyzji lub zwalczania o coś

 

3.hmm możesz wydać pieniądze na siebie co nadszarpnoe Twój budżet

 

4. Może boisz się rozczarowania i dużo analizujesz, tutaj ktoś może się pojawić ale czy dasz szansę?

 

5 ktoś może jak to siw mowi wbić nóż w plecy po prostu rozczarować

 

6. Spokojnie

 

7. Może pojawić się jakaś plotka

 

8. Działać, podejmować nowe wyzwania

 

9. Nie iść w coś co może wydawać się piękne. Przemyśl to, ale bez emocji

 

10. Działać, dać sobie szansę pod każdym względem nie bać się.

 

Dobrego miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura:Cesarzowa+II mieczy+Kapłanka+Sprawiedliwość - Chyba będziesz się nad czymś zastanawiać.


Praca: III mieczy+Królowa Buław+II mieczy+VIII mieczy -Widać stresy i blokady w tych 8 Mieczy.

Finanse: Cesarzowa+As Kielichów+X buław+Mag -Tak, widać spore wydatki na prezenty :)

 

Uczucia: Cesarz+V buław+V kielichów+II mieczy - Analiza i wahania jakieś odnośnie Pana.

 

Otoczenie: As Denarów+IX denarów+X mieczy+VIII buław - Chyba się odetniesz od kontaktów z kimś.

 

Dom: IX denarów+Pustelnik+Kapłan - Wydatki może na wystrój, karty jeszcze mi się kojarzą z nauką ;)

 

Niespodzianka: Paź mieczy+IV mieczy+VIII mieczy+7 pucharów -Uhmmm, rozmowa z kimś na spokojnie może wydawać się inna, niż myślisz, o ile ta interpretacja ma sens :P

 

Co robić: As Buław+IV buław+VIII monet - Zgadzam się, działać i imprezować oraz pracować :P

 

Czego nie robić: Cesarzowa+IX denarów+Kochankowie+As Pucharów - Nie snuć marzeń o miłości, tak mi się jakoś kojarzą te karty ;)

 

Udanego grudnia i wszystkiego dobrego :)

Rada: III buław+Wisielec+Król Pucharów+Sprawiedliwość - Podjąć działanie względem Pana, ale na chłodno.

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Cesarzowa jest kartą cierpliwości, oczekiwania, 2 mieczy mówi o niezdecydowaniu, Kapłanka o pasywności i sprawiedliwość o bardzo chłodnym racjonalnym podejściu do wielu spraw, stąd auta bardziej wyczekiwanie, zastanawianie się nad czymś, analizowanie, rozliczanie - czyli typowo jak to w grudniu, wszystko wyhamuje i będziesz miała myśli natury egzystencjalnej.

2. Rozczarowanie być może z powodu szefowej, co znowu Cie przyblokuje w pracy

3, Cesarzowa as kielichów - jesteś matką? Bo tu jakby dbanie o rodzinę, o tych których kochasz, trochę za dużo weźmiesz na siebie i będziesz musiała trochę ponaginać w Magu żeby wyjść na prostą

4. Cesarz i 5 buław - wygląda bardzo groźnie, przy 5 buław cesarz nabiera znaczeń negatywnych, tyranii, wręcz bicia kobiety, dalej masz poczucie dyskomforty, rozpaczy, płaczu i znów 2 mieczy, która mówi: nie wiem co dalej.

5. As denarów to często skarb, 9 denarów to luksus, 10 mieczy to koniec, 8 buław to kontakty, - mi się to kojarzy jakby otoczenie przestanie Ci pomagać, bądź sprawiać, że będziesz miała z czegoś korzyści i to dość szybko

6. 9 denarów to karta luksusu, ale też samotnej energii, dalej jest pustelnik, znów to osamotnienie, kapłan to tradycja, ale przy pustelniku jakby poznawanie siebie,

7. Paź mieczy to osoba młoda, pyskata, ale też to sytuacja, w której ktoś nas obmawia, ktoś plotkuje, 4 mieczy to odpoczynek, 8 mieczy niemożność wyjścia poza swoją sferę ogranicze, 7 pucharów mylny obraz - wydaje mi się, że ktoś Ci po prostu obrobi tyłek za plecami

8. Być aktywnym, szczególnie tam gdzie dobrze sie czujesz (4 bułąw), dokształcać sie

9. Uważać na ciążę

10. Popatrz na Pana z trochę innej perspektywy (wisielec), przeanalizuj korzyści, plany

Odnośnik do komentarza

Aura: widać pewność siebie, jako kobiety, ale przy tym wycofanie i takie ostrożne spostrzeganie zdarzeń. Dążenie do równowagi, harmonii, poszukiwanie onej w sobie i na zewnątrz. 

Praca: rozczarowanie, obawy, które nie dają możliwości ruszyć naprzód, może tez/przez śpięcia z Królowa bulaw;

Finanse: zadowolenie z finansów, ale ciężko może być pogodzić z planami (Mag). 

Uczucia: zamykasz się w sobie, dystansu jesz się, bronisz się przed mezczyznami/relacjami

Otoczenie: koniec takiej spokojnej, stabilnej pewności siebie, niezależności, życie jakby wrzuci cię do szybko zmieniającego się prądu życiowego, wymagajoncego kontaktowosci i szybkich decyzyj, spędzenia czasu z innymi. Może być nieprzyjemnie przez te nagle zmiany. 

Dom: w domu może być rzeczywiście dość samotnie - dobrze zagłębić sie w siebie i pomyśleć. Kapłan może wskazywać na święta w gronie rodzinnym :)

Niespodzianka: zamknięcie się na świat, zagłębienie się w illuzjach? Może być odcięcie do jakiegoś kontaktu. 

Co robic: wypróbować nowe szansę, pomysły, cieszyć się życiem, świętować, pracować i udoskonalac się. 

Czego nie robić: nie szukać przyjemności i źródła pozytywnych emocyj wyłącznie w świecie naterialnym/pięknie/posiadłości. 

Rada: pewnie jest Pan, który co podoba, spróbuj zobaczyć wszystkie za i przeciw, zajrzeć w siebie i zrozumieć swoje prawdziwe wobec niego zamiary :)

 

Milego grudnia i wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.11.2018 o 08:40, panna.marta napisał:

1. Będziesz musiała o coś powalczyć lub podjąć decyzję

2. Może pojawić się niekomfortpwa sytuacja wymagająca wyboru, podjęcia decyzji lub zwalczania o coś

 

3.hmm możesz wydać pieniądze na siebie co nadszarpnoe Twój budżet

 

4. Może boisz się rozczarowania i dużo analizujesz, tutaj ktoś może się pojawić ale czy dasz szansę?

 

5 ktoś może jak to siw mowi wbić nóż w plecy po prostu rozczarować

 

6. Spokojnie

 

7. Może pojawić się jakaś plotka

 

8. Działać, podejmować nowe wyzwania

 

9. Nie iść w coś co może wydawać się piękne. Przemyśl to, ale bez emocji

 

10. Działać, dać sobie szansę pod każdym względem nie bać się.

 

Dobrego miesiąca :)

 

W dniu 2.12.2018 o 19:29, Tullia napisał:

Aura:Cesarzowa+II mieczy+Kapłanka+Sprawiedliwość - Chyba będziesz się nad czymś zastanawiać.


Praca: III mieczy+Królowa Buław+II mieczy+VIII mieczy -Widać stresy i blokady w tych 8 Mieczy.

Finanse: Cesarzowa+As Kielichów+X buław+Mag -Tak, widać spore wydatki na prezenty :)

 

Uczucia: Cesarz+V buław+V kielichów+II mieczy - Analiza i wahania jakieś odnośnie Pana.

 

Otoczenie: As Denarów+IX denarów+X mieczy+VIII buław - Chyba się odetniesz od kontaktów z kimś.

 

Dom: IX denarów+Pustelnik+Kapłan - Wydatki może na wystrój, karty jeszcze mi się kojarzą z nauką ;)

 

Niespodzianka: Paź mieczy+IV mieczy+VIII mieczy+7 pucharów -Uhmmm, rozmowa z kimś na spokojnie może wydawać się inna, niż myślisz, o ile ta interpretacja ma sens :P

 

Co robić: As Buław+IV buław+VIII monet - Zgadzam się, działać i imprezować oraz pracować :P

 

Czego nie robić: Cesarzowa+IX denarów+Kochankowie+As Pucharów - Nie snuć marzeń o miłości, tak mi się jakoś kojarzą te karty ;)

 

Udanego grudnia i wszystkiego dobrego :)

Rada: III buław+Wisielec+Król Pucharów+Sprawiedliwość - Podjąć działanie względem Pana, ale na chłodno.

 

 

W dniu 3.12.2018 o 13:22, Arbogast napisał:

1. Cesarzowa jest kartą cierpliwości, oczekiwania, 2 mieczy mówi o niezdecydowaniu, Kapłanka o pasywności i sprawiedliwość o bardzo chłodnym racjonalnym podejściu do wielu spraw, stąd auta bardziej wyczekiwanie, zastanawianie się nad czymś, analizowanie, rozliczanie - czyli typowo jak to w grudniu, wszystko wyhamuje i będziesz miała myśli natury egzystencjalnej.

2. Rozczarowanie być może z powodu szefowej, co znowu Cie przyblokuje w pracy

3, Cesarzowa as kielichów - jesteś matką? Bo tu jakby dbanie o rodzinę, o tych których kochasz, trochę za dużo weźmiesz na siebie i będziesz musiała trochę ponaginać w Magu żeby wyjść na prostą

4. Cesarz i 5 buław - wygląda bardzo groźnie, przy 5 buław cesarz nabiera znaczeń negatywnych, tyranii, wręcz bicia kobiety, dalej masz poczucie dyskomforty, rozpaczy, płaczu i znów 2 mieczy, która mówi: nie wiem co dalej.

5. As denarów to często skarb, 9 denarów to luksus, 10 mieczy to koniec, 8 buław to kontakty, - mi się to kojarzy jakby otoczenie przestanie Ci pomagać, bądź sprawiać, że będziesz miała z czegoś korzyści i to dość szybko

6. 9 denarów to karta luksusu, ale też samotnej energii, dalej jest pustelnik, znów to osamotnienie, kapłan to tradycja, ale przy pustelniku jakby poznawanie siebie,

7. Paź mieczy to osoba młoda, pyskata, ale też to sytuacja, w której ktoś nas obmawia, ktoś plotkuje, 4 mieczy to odpoczynek, 8 mieczy niemożność wyjścia poza swoją sferę ogranicze, 7 pucharów mylny obraz - wydaje mi się, że ktoś Ci po prostu obrobi tyłek za plecami

8. Być aktywnym, szczególnie tam gdzie dobrze sie czujesz (4 bułąw), dokształcać sie

9. Uważać na ciążę

10. Popatrz na Pana z trochę innej perspektywy (wisielec), przeanalizuj korzyści, plany

 

W dniu 5.12.2018 o 15:17, Willow napisał:

Aura: widać pewność siebie, jako kobiety, ale przy tym wycofanie i takie ostrożne spostrzeganie zdarzeń. Dążenie do równowagi, harmonii, poszukiwanie onej w sobie i na zewnątrz. 

Praca: rozczarowanie, obawy, które nie dają możliwości ruszyć naprzód, może tez/przez śpięcia z Królowa bulaw;

Finanse: zadowolenie z finansów, ale ciężko może być pogodzić z planami (Mag). 

Uczucia: zamykasz się w sobie, dystansu jesz się, bronisz się przed mezczyznami/relacjami

Otoczenie: koniec takiej spokojnej, stabilnej pewności siebie, niezależności, życie jakby wrzuci cię do szybko zmieniającego się prądu życiowego, wymagajoncego kontaktowosci i szybkich decyzyj, spędzenia czasu z innymi. Może być nieprzyjemnie przez te nagle zmiany. 

Dom: w domu może być rzeczywiście dość samotnie - dobrze zagłębić sie w siebie i pomyśleć. Kapłan może wskazywać na święta w gronie rodzinnym :)

Niespodzianka: zamknięcie się na świat, zagłębienie się w illuzjach? Może być odcięcie do jakiegoś kontaktu. 

Co robic: wypróbować nowe szansę, pomysły, cieszyć się życiem, świętować, pracować i udoskonalac się. 

Czego nie robić: nie szukać przyjemności i źródła pozytywnych emocyj wyłącznie w świecie naterialnym/pięknie/posiadłości. 

Rada: pewnie jest Pan, który co podoba, spróbuj zobaczyć wszystkie za i przeciw, zajrzeć w siebie i zrozumieć swoje prawdziwe wobec niego zamiary :)

 

Milego grudnia i wesołych świąt :)

W pracy wiele nerwowych sytuacji, nie miałam wsparcia z żadnej strony. Jedna osoba bardzo mąci w moim zespole i gra nie fair. Wiem, że obrabia mi tyłek. Miesiąc był bardzo aktywny fizycznie, co karty pokazały w Asie Buław. Kolejny miesiąc poszalałam z wydatkami, ale chciałam rozpieścić najbliższych w święta. Zapisałam się na portal randkowy, ale kolejny raz okazał się totalnym rozczarowaniem. Miałam jednorazowy kontakt z Panem X, tak na spokojnie, bez emocji. Nie ma między nami kwasu, ale naszych pogaduszek raczej nie będziemy reaktywować. Inny Pan w pracy daje mi ciche sygnały, ale jakoś blokuję się na nową znajomość.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...