Skocz do zawartości

Opętanie? Efekt po LD i OBEE


jankowalski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum i chciałem zaznaczyć, że nie wiem czy wybrałem dobry dział. Chciałem opisać swoje doświadczenia LD i OOBE jako początkujący. Zafascynowany wspólnym snem oraz wizualizacją postanowiłem rozpocząć praktykę z poznaną mi przypadkiem dziewczyną przez internet. Po udanych praktykach LD i OOBE w chwili obecnej widzę wyraźne i jasne wizualizację, których nie miałem i słyszę głosy w głowie i uszach na porządku dziennym, dochodzą do tego myśli niekontrolowane, których sam nie tworzę. Problem się pojawił w momencie kiedy przestałem z nią wspólnie śnić i atmosfera się pogorszyła, ponieważ zanim zaczęła ze mną śnić pytała mnie podprogowo o całą moją przeszłość kiedy to ja o tym nie wiedziałem i to zmusiło mnie do zerwania kontaktów, jednak daremnie, bo do dnia dzisiejszego przez około 3 miesiące, codziennie słyszę głosy w głowie, które prowadzą ze mną dialog na temat moich czynności, które przeprowadzam przez cały dzień, obrażają i zachęcają mnie do wspólnego snu, a ponieważ ja nie mam doświadczenia w dziedzinie magii jestem bezradny w tej sytuacji i nie wiem co robić aby uwolnić się od tego. Proszę forumowiczów o pomoc w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się kończą zabawy osoby niedoświadczonej (i niemądrej). Niech to będzie nauczka dla innych. Nie za bardzo mogę Ci pomóc, bo nie zajmuję się magią. Twoje głosy w głowie są jednak bliskie mojej działalności związanej z uwalnianiem od demonów, bo coś podobnego obserwuje się u osób, mających w sobie demona. Zabawy LD i OOBE (między innymi) - jak wynika z doświadczeń egzorcystów - są jedną z przyczyn wchodzenia w człowieka demonów. Nie musi to być opętanie, bo to zdarza się rzadko. Będą to zniewolenia, dręczenia i inne tego typu rzeczy, chociażby - jak u Ciebie - głos, który z Tobą polemizuje. To klasyka dręczeń demona. Mogę Ci tylko w tej materii zaproponować, abyś odmówił kilka razy tzw. modlitwę uwolnienia. Warunek skuteczności tych modlitw jest jednak taki, że musisz wyrzec się tych wszystkich zabaw z OOBE i innych, i wrócić na drogę wiary... Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...